Şimdi Ara

Piercing'i olanlar acil bakabilir mi :P

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 2 hafta önce piercing yaptırdım kaşıma. Herşey iyi güzldi taki son 3 gün öncesine kadar. Bir sabah kalktığımda piercing'in takılı olduğu yerlerin kızardığını gördüm. Bir şişik durumu yok fakat kızarık ve her sabah kabul bağlıyor delikleri. Neden böyle oldu kremimi ilacımı filan eksiksiz kullandım polonyadayım adam ingilizce çok az biliyor gidip konuşamam da şimdi. Ama 2 haftadır normaldi 3 gün önce başladı bu . :/ bildiğiniz birşeyler varsa paylaşmaktan çekinmeyin.

Günde 3 kere pepanthene ile pansuman yapıyorum. Birde bana tuzlu oksijen suyu mu ne verdiler ne işe yarıcak bu üzerine damlatıyorum ben ama ?

• tetanoz.mp4
  • Bir yere takmışsan bu durumun olması gayet normal. Ara sıra bende de oluyordu böyle. Korkulacak bir şey yok, bepanten sürmen kafidir.
  • Ilk zamanlar olur oyle benım kı dudak oldugu halde ben pek bırsey surmedım kendısı gectı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mikrop kapmıştır ve pis pis kokuyordur eminim..

öncelikle 1-2 gün hiç takma. sonra kolonya ile iyice dezenfekte et tak iyileşir. iyice kötüye giderse doktora görün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ourge

mikrop kapmıştır ve pis pis kokuyordur eminim..

öncelikle 1-2 gün hiç takma. sonra kolonya ile iyice dezenfekte et tak iyileşir. iyice kötüye giderse doktora görün.

2 gun takmazsa suandada kabuk baglıyorsa kesınlıkle kapanır. Kremı eksık tutma bol bol sur elınle fazla oynama krem surecegın zaman elını ıyıce dezenfekte et. Kıyafetlerını gıyerken dıkkatlı ol takmamaya calıs. Kendılıgınden duzelır buyuk ıhtımal. Benimkide senin ki gibiydi 2 ay oldu suanda yalama oldu resmen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.