Binbaşı
02 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
360746 Gün Cezalı
357709 gün 4 s. 25 dk. kaldı
Gönderileri
Arkadaşlarla epeydir kurcalıyoruz bu meseleleri. Aramızda grafikçimizde var gerekirse çizerizde. Na forumuna mı konu açmalıyım , yoksa support'a ticket mi atayım ? Yoksa diğer sitelere mi konu açmalıyım ?
g
Aslında aklımda çok hoş fikirler var , örneğin Gankplank için bir legandry skin çıkmasını istiyorum. One piece izleyenler bilir , gold D. Roger 'in sikini çıksa ve legandry olsa almaz mısınız ? gibi gibi .

sizinde aklınızda bunun gibi fikirler varsa yazın ben bunları işsizlik namına adamlara ulaştırmayı düşünüyorum. :) Belki dinleniriz de uygularlar :P
Udyr - [Q] - Tiger Stance
Persistent Effect: Increases Attack Speed by 20/25/30/35/40%.

Activation: Increases Attack Speed by 15/20/25/30/35% and Udyr's next basic attack deals bonus 30/80/130/180/230 (+)Magic Damage over 2 seconds.

Cost: 47/44/41/38/35 Mana

Range: 0

Cooldown: 6/6/6/6/6

changed to

Udyr - [Q] - Tiger Stance
Persistent Effect: Basic attacks deal bonus damage.

Activation: Increases Attack Speed by 30/40/50/60/70% for 5 seconds and Udyr's next basic attack deals bonus 80/140/200/260/320 (+)Physical Damage over 2 seconds.

Cost: 47/44/41/38/35 Mana

Range: 0

Cooldown: 6/6/6/6/6

ayrıca akalinin q damage azaltılmış hadi yine iyisiniz .
netbooktan oyunu oynamaya çalışıyorum 10 fps alıyorum. Sonra format atıyorum pc ye sadece dx9 kurup lolü kuruyorum 30-35 fps alıyorum. Bu şekilde 1 hafta oynuyorum sonra tekrar oyundaki fps 10 a düşüyor . Tekrar format attığımda 30-35 alıyorum yine ilk haftalar. Bunun sebebi ne olabilir acaba ?
varmı böyle bir site ? Bilenler yazabilir mi ? Cevap geldikten sonra konu silinebilir.
Ağlama konusu değildir baştan söyleyeyim. East , West , Na sunucularında epey bir oynamışlığım var. Onların hepsi için konu açmıştım şimdi TR içinde açmazsam kendimi kötü hissederim. :(

1- KS

Bu adamlar artık hangi oyundan fırlayıp buraya geldiler bilmiyorum ama KS KS diye birşey tutturmuşlar . ADC oynuyorum Soraka'dan kill aldım diye adam bütün sülalemi gözümün önünden film şeridi gibi geçirdi . Sadece buda değil sürekli " ks , ks " diye ağlıyorlar .

2- Küfür

Bunu söylememe bile gerek yok . West - East hepsinde küfür eden bebeler var fakat orda tribunal olduğu için biraz daha az . Na da ise zaten adamın anasına söv herif " XD " yazar geçer adamlarda küfür cezası yok . Ama tr de hem tribunal olmaması , hemde Türk halkı olmasından dolayı sürekli küfür duyuyorum." Mute "

3- Attack speed

Adamlarda ne tür bir hastalık varsa Ap-AD farketmeden her championa attack speed bot alıyorlar . Evet . 2.5 attack speed'i görmeden oyun oynayamıyor adamlar. Xin , Darius , Kha zix , riven gib offtankların hepsine phantom alıyorlar . Niye aldıklarını anlayamıyorum açıkçası . Anlatıyorum insan gibi " sus o* " şeklinde tepki alıyorum :'(

4- Jungle

Meta yok . 3 oyundan 1 inde support çıkıyor , gerçekten support gibi oynuyorlar ama nedense jungler olmuyor oyunlarda. Gerçi bunun sebebi tr oyuncularının turnuva izlememesi büyük ihtimal. East-west' te bile artık 10 lwl den sonra jungler oluyor ama tr de yok .

5- İndirimler

Gerçekten çok sağlam indirimler yapılıyor . Şuanki smurf hesabımla indirimden aldığım championlar o kadar çok olucak ki bu gidişle , 2600 rp verip weste geçsem bile kar etmiş olacağım.

6- Eşleştirme sistemi

Çok saçma bir eşleştirme sistemi var . Hoş ben daha 30 lwl bile olamadım ama diamond 'da oynayan arkadaşlarım oyunu bilmeyen silver,bronze adamlarla oynuyorum diye ağlıyorlardı geçenlerde .

7- Oyun bulma

Oyun bulması çok uzun sürüyor. W-l oranı 2/1 olduğu için mi , yoksa gece oynuyorum diyemi bilmiyorum ama en az 4-5 dk bekliyorum.

şimdilik aklıma gelenler bu kadar eminim bu konuyu daha önce 9985098694 kere açmışlardır ama yinede aklıma gelenleri yazmak istedim .
lvl 14 üm , geceleri girip oynarım öyle smurf kasacak arkadaşlara duyrulur beraber kasabiliriz.

Rune yok şuan ama jungler oynarım genelde . 2.5 yıldır oynuyorum nerdeyse gold-plat arası seviyedeyim. Eğlencesine ama seviyeli arkadaşlarla hızlıca win streak yapabiliriz. Bekliyorum .

nick : HayvanimBen
Evet 14 günlük Ban'ı da yemiş bulunmaktayız. Sebebi ise hard flame. Evet ben buyum. Yaklaşık 100 tl harcadığım hesabım bir aya kapanır bende oyunu bırakırım herhalde bu sefer , burdan hepinizle vedalaşayım şimdiden.

Hayır anlamadığım şey bu saçma tribünal olayı. Bir ara hard flame yapardım sinirlenirdim çünkü gündüz vakti trolleyen bebelere , ranked'da first time yapanlara sinirlenirdim , bağırırdım . takımıma polak premade ler gelirdi , ırkçılık yapardam ben buydum çünkü. Ama en son 1 haftalık nerften sonra milletle ilişkimi kesmiştim. Ağzımı tutuyordum hiçbirşey yazmıyordum . Gel gör ki hala eskiden yaptığım flame ler sonucu banlanmaya devam ediyorum. Böyle saçma birşey olabilir mi ? 1 hafta banladın beni , tamam fakat neden silinmedi report geçmişim ? İşin ilginç tarafı bazı reportlar o kadar saçma ki . Bunlara ban veren supportların ben....

Tamam bir tanesinde takımdaki wukong 'a çok fena sövmüşüm. Adama o kadar elise banla dedim , dedi ben kantırlarım sorun yok . adam 2-9 çıktı laning phase'den . Gelde küfür etme şimdi buna ?

Tamam sorun bende , hakettim.

İyi de , adama " why you are playing with rengar if you dont know him ? ....... 0 skill " yazdım ve bu ban sebebi ise bende lol ü bırakırım artık . Bakalım bu konuyu bulup güncelleyeceğim , 11 mayısta hesabım açılacak . O açıldığında yine kimseye birşey demeden oynayacağım fakat hala 2 ay öncesinin küfürlerinden dolayı banlanmaya devam edersem lol biticek benim için ...........
s3 ms nerf+buff 'ından sonra çok nadir görüyorum. Eskiden birçok champion ile viable'dı . Özellikle udyr , vlad , pony , lee , skarner , ryze , cassi , voli , shen , nau gibi birçok champion ile harika oluyordu . Hele masteries'lerden de ms alınca tadından yenmiyordu . Şu sıralar hiç kimse de görmüyorum :( Öldü mü ?
Rp çekemiyorum kızlar :( daha 1 kere aldım bugün oysa ki böyle bir hata almama sebep nedir ? daha önce gün içerisinde birden fazla alıyordum bir sorun olmuyordu , yeni birşey mi bu acaba ?

Ticket atmaya değer mi ?
http://www.twitch.tv/nikkone

Fiddle öğrenmek isteyen arkadaşlara duyrulur
Hakkında
Forum İmzası:

Tr:HayvanimBen
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.487
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 130.327 (Bu ay: 191)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.