Yarbay
11 Mayıs 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 1)
Gönderileri
fsd
2 hafta önce Lenovo g850 aldık. 2.günden itibaren explorer hariç tüm tarayıcılar sorun çıkarmaya başladı. Şöyle oluyor, özellikle chrome: aniden ağ bağlantı sorunu veriyor hiçbir şekilde girmiyor ardından chrome den internete. Bu sorun olunca bazen explorer'e giriyor, bazen ona da girmiyor. Bilgisayarı yeniden başlatmak ya da chrome u baştan kurmak gerekiyor.
Antivirüs programını sildim, combofix kurup bilgisayarı tarattım, modem kablolarını vs. kontrol ettim. Hiçbir şekilde düzelmedi. Buraya danışayım dedim, çözülemezse garantiye götüreceğim hafta içi.
http://www.fernandoirigoyen.com/resources/JON_KORTAJARENA/Jon-Kortajarena-2.jpg

Adamın adı JON KORTAJARENA diğer fotoğraflara da bakabilirsiniz. Saç modeli oldukça hoşuma gitti.
11 oran.

782 Caja Laboral - Cedevıta(5,5h-10,5h) 2,25 iy 1 / ms 1

784 Zalgırıs - Anadolu Efes(4,5h-8,5h) 2,25 iy 1 / ms 1

Toplam oran: 5,06
Ben 3 tllik oynadım. Tavsiye ederim arkadaşlar sizlere de.
Arkadaşlar merhaba öncelikle. Mp4'üm buhttp://www.hometech.com.tr/mp4_Detay.aspx?id=8
İçerisinden çıkan kulaklık ahım şahım değil, dışarıdan ses gelmeyecek şekilde uygun yollu bir kulaklık bulabilir miyim? Bimeks,teknosa,vatan,gold gibi mağazalardan link atarsanız sevinirim, isim verseniz de olur. Teşekkürler şimdiden.
aklıma şu hikaye geliyor.

Sıcak bir yaz gününde bir baba ve küçük oğlu yanlarına eşeklerini de alarak yolculuğa çıkarlar. Eşeklerini satılığa çıkaracakları için üstüne binmezler. Bir tarlanın yanından geçerken köylüler dalga geçerler. Bu sıcakta eşeğe binmedikleri için küçümserler. Aptallıkla itham ederler. Bunun üzerine adam çocuğunu eşeğe bindirir ve kendi yanda yürümeye başlar. Başka bir tarlanın yanından geçerken tarladaki köylüler “Şu adama bak! Kendi yaşlı haliyle yayan yürüyor, küçücük çocuk eşekte gidiyor. Çok ayıp.” diye söylenmişler. Adam köylülere hak vermiş ve oğlunu indirip kendi eşeğe binmiş. Ne var ki bir başka köylü grubuna rastladığında onlar da adamı acımasızca eleştirmişler: “Sen de hiç insaf yok mu be adam? Küçücük çocuğu yürütürsün de kendin sefa sürersin”. Adam onlara da hak vermiş. Bu sefer eşeğe her ikisi birden binmişler. Ancak bu sefer de bazı yoldan geçenler “Şu arsıza bak sıskacık hayvana ikisi birden binip hayvanın canını çıkarmışlar” diye adama laf atmışlar.
Kısacası adam kimseyi memnun edememiş. Herkes kendi penceresinden haklı çünkü.

Kimseyi memnun edemeyecek Kocaman ağzıyla Alex tutsa bile.
Ben 2010'da Abant İzzet Baysal'ı kazanmıştım Sosyoloji olarak.Şimdi de Erciyes'i kazandım. Yardımlaşalım bu başlık altında.
Fenerbahçeliden çok Galatasaraylı var bu alt forumda. Nedir arkadaşlar bu? Yöneticiler el atmalı bence. Kimse kimsenin bölgesine girmemeli. Ortak bir alt forumda buluşsun girmek isteyenler de... Sürekli karşılıklı sataşmalar falan.
Hakkında
İlgi Alanları: Playstation,basketbol,futbol,tenis.
Forum İkinci El İmzası:
Alışverişlerim:
qwerty38(Nba 2k9 aldım),aytacgoksu(Nba 2k9 sattım),fbgorkem(Gt 5 ve fifa 09 sattım),seko2001(Resistance 2 sattım),DuKabey(Batman ve star wars sattım),the-greywolf(midnight aldım-nba 2k9 sattım).X-Force(Mortal c. satışında aracı oldum )
Hakkımda:
Durup dururken aklına gelmez yağmak yağmurun
Gitsen nereye gidebilirsin hâlâ bilmem
Bizans’ta olmak belki iyi belki fena belki bunu da
diyemem
Ben küçük dükkânlarsız, kahvelersiz sokakları
sevmem
odaları, duvarları sevemem
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.435
İkinci El Bölümü Mesajları: 171
Konularının görüntülenme sayısı: 459.080 (Bu ay: 270)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 19 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.