Şimdi Ara

PHONE BUZZER - Arama cevaplandığında titreşim sağlama (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
1
Favori
23.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende de 4.2.1 ve 4.3'te sorunsuz çalışıyordu. Hatta tethered 4.3.1 JB ile de sorunsuz çalışıyordu ama son çıkan untethered 4.3.1 ile çalışmıyor Deli oldum var mı yaşayan?
  • guncelleme gelir buyuk ihtimal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***CoNDoR***

Arkadaşlar bende de 4.2.1 ve 4.3'te sorunsuz çalışıyordu. Hatta tethered 4.3.1 JB ile de sorunsuz çalışıyordu ama son çıkan untethered 4.3.1 ile çalışmıyor Deli oldum var mı yaşayan?

Bendede aynı durum var =)
  • bende çalışmıyor bu program , telefon titremiyor !!!
  • bende de sadece bluetooth kulaklık ile konusurken çalışıyor::d
  • Güncelleme gelmiş bende sorunsuz çalışıyor şuan
  • Bende de çalışmıyordu 1.0 sürümü vardı, 1.1 güncel sürüm çıkmış şimdi saat gibi çalışıyor
  • Son güncelleme ile karşı taraf meşgule aldığında da birkaç kere titreme yapıyor ki bence bu özellik hiç olmamış. Eski usül yalnızca karşı taraf açtığında kısa bir titreşim yeterli idi.. Eğer telefonunuzda JB varsa kesinlikle en ivedi uygulamalardan birisi bence..
    Ayrıca ekksl6 arkadaş titreşim kullanmayanlara karşı biraz ağır konuşmuş ama sanırım kendisi biraz sonradan görme durumuna düştüğünün farkında değil! Türkiye' de ilk cep telefonu kullanıcılarından biriyim (ilk 10 arasında olduğum kesindir) ama titreşim olduğu kadar melodinin yeri de apayrıdır benim için. Toplantıya girerken tabiiki titreşime alırız yalnız sürekli titreşimde tutmakta sanırım masa başında olduğundan dolayı kendini "elit kesim" olarak gören "modern işçi" kesimin psikolojik bir hastalığı olsa gerek ! Zira yöneticiler olarak masamızda telefonun titreşimde olması gibi bir saplantımız yoktur; malum odamız bize özel olduğundan...

• Meşgulken titreme özelliğini ben de sevmedim, neyse ki telefon açılınca 1 kere, meşgulken defalarca titriyor da ayırd edici oluyor.
  • bende çalışıyor fakat menude gorunmuyor 4.3.1 ???

garip bir durum var nerede oması lazım programın ? ayarlarda yok çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arknx
    bende çalışıyor fakat menude gorunmuyor 4.3.1 ???

Ayarlar'ın altında Phone Buzzer olarak gözüküyor. Sürüm 4.3.1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arknx

bende çalışıyor fakat menude gorunmuyor 4.3.1 ???

sbsettingsden preference loader ı kapattıysan ayarlarda göremezsin.
  • az önce jb yaptım ilk phone buzzer yükledim daha sbsettings yok
  • Harika program sagolun paylasim icin.
  • karsı taraf arıyor, ben acıncada titiriyor ?
    iyice corba olmus
  • güncellemeyi nerden yapıyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Republic.
    karsı taraf arıyor, ben acıncada titiriyor ?
    iyice corba olmus

Evet bunu bende sevmedim.
  • bu özellik eski android telefonumu özlememi saglayan en önemli şeylerden biriydi.. Iphonedada JByle bile olsa olmasına cok sevindim.. tesekkürler paylasım icin..

bu arada şu alarm mevzuunuda çözersem forever IPHONE cuyum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosunpasa -- 18 Nisan 2011; 16:19:04 >
  • Birkaç bug var ama temizlenince güzel olacaktır. bendede karşı taraf meşgul olduğunda kitlendi titreyip durdu respring atana kadar ... hallolur ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perseus1

quote:

Orijinalden alıntı: HackAv
    quote:

Orijinalden alıntı: Perseus1

quote:

Orijinalden alıntı: HackAv

quote:

Orijinalden alıntı: onesk

Kurdum çalışmıyor diyen arkadaşlar sesli konumda telefonun titreşimini kapattıysa açsınlar. Titreşim kapalıyken dewreye girmiyor. Bilginize.

Ne anladım bu muhabbetten, ben titreşimde olmasını istemiyorum telin saçmalık olmuş...

arkadaşım titreşim kapalıyken telefon nasıl titreyebilir.

sen oturarak yürüyebilirmisin?

Yaw ben sadece müziğim çalsın diyorum telin titremesini sevmiyorum yine diyorum saçma ve titreşimide açtım ama hernedense olmadı ve kaldırdım
    ayrıca tel titreşimdeyken normal batarya süresinin 3 katı kadar daha az dayanır....

Titremedigi sürece neden 3kat harcasın.
    ha ben titreşimi actimmi 7x24 titretirim gardas diyosan o ayrı...

Koptum yaa

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.