Şimdi Ara

PHONE BUZZER - Arama cevaplandığında titreşim sağlama (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
1
Favori
23.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun respring yapmama sebep oldu bu program. Birini aradım mesgule attı. Meşgul tonunda kaç kez titriyor bilmiyorum ama telefon ha bire titremeye basladi!!! Durmadan titredi. O ara telefon çaldı konusurkende titremeye devam etti. Ne yaptıysam durmadı. Bende sbsettings power seçeneğinden yeniden başlattım öyle düzeldi.
    Benzer bir sorun yaşayan oldu mu hiç??
  • quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

Bugun respring yapmama sebep oldu bu program. Birini aradım mesgule attı. Meşgul tonunda kaç kez titriyor bilmiyorum ama telefon ha bire titremeye basladi!!! Durmadan titredi. O ara telefon çaldı konusurkende titremeye devam etti. Ne yaptıysam durmadı. Bende sbsettings power seçeneğinden yeniden başlattım öyle düzeldi.
    Benzer bir sorun yaşayan oldu mu hiç??

dun ayni sorun bendede oldu derste arama yaptim arkadas red etti surekli titremeye basladi durduramadim enson cydia dan sildim yeniden baslatinca duzeldi 4.1 kullanmaktayim
  • Çalışıyor teşekkürler
  • Çeşitli problemler var update bekliyorum ama geldiği yok.

- karşı taraf beni ararken ben açıtğımda titriyor ( ne gerek var ki buna ?! )
    - Telefonun meşgul olması durumunda çift titremesi güzel bir özellik olmuş fakat şuan çok problemli. Meşguldeyken ve reddedildiğinde bazen titreşim durmadan titremeye devam ediyor. Respring yapmadan çözülmüyor

Ben programı kapattım ve update bekliyorum. meşgul olduğunda veya reddedildiğinde çift titremesi mantıklı bir eklenti olmuş ama update gelene kadar kullanamayacağım kadar problemli şuan
  • Çeşitli problemler var update bekliyorum ama geldiği yok.

- karşı taraf beni ararken ben açıtğımda titriyor ( ne gerek var ki buna ?! )
    - Telefonun meşgul olması durumunda çift titremesi güzel bir özellik olmuş fakat şuan çok problemli. Meşguldeyken ve reddedildiğinde bazen titreşim durmadan titremeye devam ediyor. Respring yapmadan çözülmüyor

Ben programı kapattım ve update bekliyorum. meşgul olduğunda veya reddedildiğinde çift titremesi mantıklı bir eklenti olmuş ama update gelene kadar kullanamayacağım kadar problemli şuan
  • slm arkadaşlar bu uygulama android için varmı iphone kullandık simdi androride gectik bilginiz varsa yardımlarınızı bekliyorum saygılar
  • Cidden gerekli ve başarılı bi uygulama..
    Telefon ilk çaldığı zaman normalden yüksek radyasyona maruz kalıyoruz ki phone buzzer burda devreye giriyor.
    Iphone kullanıcılarına tavsiye ederim.
  • Bu uygulamayı kurdum ama sonra gıcık olup kaldırdım.. androiddeki özellik çok kısa bir titreşim olduğu için rahatsız etmiyor
    ama bu ısrarla 2 kez birazda uzun uzun titreşince sinir etti..
  • İlk kurduğumda gayet iyi idi ama son güncelemesi ile birlikte bana da rahatsızlık vermeye başladı. Telefonu cevapladığımızda 2 kere titremesini kulağımda hissetmek istemememden dolayı ve güncelleden sonra tam stabil çalışmamasından (bir keresinde cevaplamaya bastığım halde titremeye devam etmişti) dolayı kaldırdım. Yeni geçtiğim 4.3.3 sürümünde ise belki sorun giderilmiştir diye kontrol ettim ve çalışmıyordu.
  • teşekkürler ne zamandır bende bu programı arıyordum
  • titrasim saglayan iblacklist ve buzzer var ama bunlar bircok telefonda (düsük versiyonlularda özellikle) telefon acıldıgında çalışmıyor.

ben size KUAIDIAL i oneririm. cok basarılı bir program
  • quote:

Orijinalden alıntı: some_one

pili somurme gibi bir durum varmi

Yok gibi Yani pili etkileyecek derecede calisan bir program degil
  • 4.3.3'te saçmalıyor..4.2'de iyi çalışıyordu..

Güncelleme bekliyoruz.
  • Hort :)
  • arkadaşlar gidin adam gibi bir android telefon alın.. iphonedaki çok saçma çalışıyor.. 2 kere uzunca titriyor.. telefonu kulagınıza dayasanız bile yakınlık sensörünü kullanmadıgı için yine titriyor rahatsız ediyor.. androda hem çok kısa titrer hemde telefon kulagınızda ise titremez..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosunpasa

arkadaşlar gidin adam gibi bir android telefon alın.. iphonedaki çok saçma çalışıyor.. 2 kere uzunca titriyor.. telefonu kulagınıza dayasanız bile yakınlık sensörünü kullanmadıgı için yine titriyor rahatsız ediyor.. androda hem çok kısa titrer hemde telefon kulagınızda ise titremez..

Haklısın bu uygulama düzgün çalışmıyorsa android almalıyız..
    haydi toplu alım yapalım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

quote:

arkadaşlar gidin adam gibi bir android telefon alın.. iphonedaki çok saçma çalışıyor.. 2 kere uzunca titriyor.. telefonu kulagınıza dayasanız bile yakınlık sensörünü kullanmadıgı için yine titriyor rahatsız ediyor.. androda hem çok kısa titrer hemde telefon kulagınızda ise titremez..

söylemek istediğim 2 kez Iphone kullanan biri olarak Iphone'un ayar yoksunu, hödük bir telefon oldugudur.. telefonu gerçekten kişiselleştirmek isteyen az bilgisayardan anlayan birini mutlaka rahatsız eder.. ama çok kurcalamayan bayanlara, telefonu sırf hava atmak için alanlara birebir..

• quote:

quote:

quote:

söylemek istediğim 2 kez Iphone kullanan biri olarak Iphone'un ayar yoksunu, hödük bir telefon oldugudur.. telefonu gerçekten kişiselleştirmek isteyen az bilgisayardan anlayan birini mutlaka rahatsız eder.. ama çok kurcalamayan bayanlara, telefonu sırf hava atmak için alanlara birebir..

paşam burdadamı cıktın karsıma.

kuaidial programı ile titresim süresini tek yada citf titremesini vs herseyini kendin ayarlayabiliyorsun.

sen wow dan da anlamıyordun iphone u hic bilmiyom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi druen -- 10 Ekim 2011; 13:22:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: druen

quote:

quote:

quote:

paşam burdadamı cıktın karsıma.

kuaidial programı ile titresim süresini tek yada citf titremesini vs herseyini kendin ayarlayabiliyorsun.

sen wow dan da anlamıyordun iphone u hic bilmiyom

Hocam her türlü fanatizme hayır diyorum biliyorsun.. Iphone'u 2 kez kullandım.. (her ikisindede maksimum 6 ay tahammül edebildim..)
    imkanın varsa bir kaç hafta düzgün androidli bir telefon kullan ondan sonra konuşalım bence.. Iphone başta çok cezbedici, klas bir telefon gibi gelse de tam bir hayal kırıklıgıdır.. hiç bir şeyi değiştiremiyorsun.. ayarları kısıtlı, daha alarmın titreşimi bile kapatılamıyor.. alarm çalarken konsolun titreşimle çıkardıgı zırıltıdan melodi sesi duyulmuyor.. dandik melodi yerine şarkı türkü çalsın diyorum, kısa kısa çalıp kapatıyor.. program kuruyorsun, developerı kabul etmiş, ön planda beklediği için ekranı kapatsanda battery leak oluyor, docka koymazsan sabaha kadar şarjı full bitiriyor..

daha saymakla bitmez.. bir melodi koymak için saatlerce ugrasırsın, film eklemek için illa convert etmek gerekir.. 1-2 senelik eski desire'ımın memory card'ına DVDrip filmi copy paste yaptım codec bile istemedi catır catır oynattı.. Mp3leride abidik gubidik rename etmiyor

telefonu değiştirecegim zaman saatlerce rehberi nasıl silecegim diye kazınmıyorum.. daha anlatmakla bitmez.. pile bile değişmiyor meredin.. Nesini savunuyorsun anlamıyorum.. Neyse içim döktüm rahatladım..

• Arkadaşlar burası android-ios karşılaştırma başlığı değil..Konu başlığı : Phone Buzzer..

Herkes kendi kullandığı aletin ne olduğunu biliyor merak etmeyin..Gereksizce yazılar yazanların kendi forumlarında artıları belirtmesi daha iyi olur..

Ama iphone kullandığını ve kişiselleştiremediğini iddia eden arkadaşlarada "o zaman sen kullanamamışsın" demektende geri duramıyorum..

Bende her iki işletim sistemini kullananlardanım ikiside istenildiği gibi dibine kadar kişiselleştirilebiliyor merak etmeyin..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.