Şimdi Ara

PHONE BUZZER - Arama cevaplandığında titreşim sağlama (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
1
Favori
23.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Perseus1

quote:

Orijinalden alıntı: HackAv
    quote:

Orijinalden alıntı: Perseus1

quote:

Orijinalden alıntı: HackAv

quote:

Orijinalden alıntı: onesk

Kurdum çalışmıyor diyen arkadaşlar sesli konumda telefonun titreşimini kapattıysa açsınlar. Titreşim kapalıyken dewreye girmiyor. Bilginize.

Ne anladım bu muhabbetten, ben titreşimde olmasını istemiyorum telin saçmalık olmuş...

arkadaşım titreşim kapalıyken telefon nasıl titreyebilir.

sen oturarak yürüyebilirmisin?

Yaw ben sadece müziğim çalsın diyorum telin titremesini sevmiyorum yine diyorum saçma ve titreşimide açtım ama hernedense olmadı ve kaldırdım
    ayrıca tel titreşimdeyken normal batarya süresinin 3 katı kadar daha az dayanır....

Titremedigi sürece neden 3kat harcasın.
    ha ben titreşimi actimmi 7x24 titretirim gardas diyosan o ayrı...

• Iphone 3G[S] 4.1 ile çalışıyor. Titreşim ve ayarlar bölümünden phone buzzer aktif. Hattım AVEA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx20001 -- 10 Mart 2011; 14:55:07 >
  • Eveet bulamadım, BigBoss source'da yüklü? siz nasıl buldunuz?
  • İnanılmaz işe yarayacak bişey.
    İşime yaramıyor diyenler bişey kaybetmeyecek sonuçta JB nin sağladığı bir özellilk.
    Ekranda saniye çıkıyo diyen arkadaşlar ekrandan gözlerini ayırmıyorlar anladığım kadarı ile...ekrana dikkat kesilme zorunluluğu ortadan kalkıyor gayet yerinde bir özellik olmuş...
    Ve itiraf etmeliyim ki çevremde ilk defa titreşim kapatıp yalnızca melodi kullanan duyuyorum.
    Aksini iş ortamında herkes kullanıyor (sadece titreşim)
    Melodi kullanıyorum diyen arkadaşlar sanırım ya öğrenci, ya işsiz ya da pek resmi bir kurumda çalışmıyor veya üst düzey müdüriyet kadrosunda görev yapıyorlar sanırım (iddia etmiyorum).
    Cep telinin rahatsızlık verdiği ortamların vageçilmezidir titreşim.
    Çevremi rahatsız etmeyi sevmeme alışkanlığım yüzünden 6100 a titreşimli batarya ilk çıktığında anında taktırmıştım ...
    Paylaşan arkadaşın eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demirmkn
    Eveet bulamadım, BigBoss source'da yüklü? siz nasıl buldunuz?

Cydia'ya giriyorsun aramaya(sağ alt köşeye) tıklıyorsun. Arama kısmına phone buzzer yazınca çıkıyor. Benu seçip install diyorsun okadar.

Neyse ilk mesaj biraz daha açıklayıcı olabilirdi. Neyse olmazsa olmazlardan bu program. Jailbreak yapmak istemeyenler için bir sebep daha eklendi.
  • Dostum Çıldıracam, Arama bölümüne;

phone buzzer yazınca hiçbirşey çıkmıyor; resimdeki gibi
    ama mesela Phone Off Hook yazınca bir program çıkıyor

Bendeki Cydia'dan mı kaynaklanıyor, yoksa ilgili source yüklü değilmi ilginç!

PHONE BUZZER - Arama cevaplandığında titreşim sağlama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demirmkn
    Dostum Çıldıracam, Arama bölümüne;

phone buzzer yazınca hiçbirşey çıkmıyor; resimdeki gibi
    ama mesela Phone Off Hook yazınca bir program çıkıyor

Bendeki Cydia'dan mı kaynaklanıyor, yoksa ilgili source yüklü değilmi ilginç!

Bendede aradigim zaman cikmiyor
  • sources lara girin , altta bigbossu bulup tıklayın , p harfine gelin , orda phone buzzer yazıyor. ordan indirin.

bende ip4 4.1 var , ÇALIŞMIYOR!!!!!

iblacklist programı da titremiyordu , bu da titremiyor. telefonun titreşim ve ses acık. program zaten enable-1 , acık ama titremiyor işte.
  • Yok arkadaş, olsaydı aramadada çıkardı zaten, bir ihtimal bigboss diye farklı Soruce'lar var yada yeni sürümlerde yok. Ben GrenposiOn RC6 ile Jailbreak yapmıştım bundan dolayı olabilirmi.

Resimde Alfabetik sırada yok gördüğünüz gibi

• demirmkn sourceları refresh ettiğine eminmisin?
  • Source Refresh'i nasıl Yapacağımı Bulamadım yardımcı olurmusun, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demirmkn -- 11 Mart 2011; 13:36:04 >
  • changes e gel sol üstte refresh olması lazım. reloading data bitene kadar bekle.
  • Dediğini birkaç kez yapmıştım, malesef yine çıkmıyor?
  • Ee sonuç?
  • 3gs 4.0 da sorunsuz çalışıyor,konuyu açan arkadaşa teşekkürler,tam da aradığım şeymiş :)
  • 3gs sürüm 4.0 çalışmadı malesef.
  • bi yerde hata yapmışsın o zaman,bende sıkıntısız çalıştı..
  • iPhone 4 4.2.1 de sorunsuz kullanıyordum ama 4.3.1'e geçince kuruluyor fakat çalışmıyor. Ayarlar kısmına da gelmiyor.
  • 3. denemede oldu. :)
    Ya da Activator'ı kurduktan sonra oldu. :)
  • KuaiDial Kullaninin bir ton ozellik var buzzer ozelligi de dahil
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.