Şimdi Ara

philips Xenium X500 (satış başladı) (ANA BAŞLIK) 2 ay bekleme süresi.. (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
0
Favori
69.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu modelin xenium 9@9K'dan bir üstünlüğü var mı?
  • 9 gün full açık 5,5 saat konuşma süresi
    saatin ileri gitmesi dışında bi sıkıntı yok
  • 12.09.2009 tarihinde x500 aldım, aldığım gunden bugune kadar yaşadığım sıkıntıları dile getiren bir maili philipse yolladım onlarda başarı servisine aras kargo ile ücretsiz olarak gönderebileceğimi yazmışlar 28.09.2009 da servise kargo ettim gelmesini bekliyorum ne zaman gelecek nasıl olacak sizlerle paylaşırıım

Sıkıntılarımı aynen şu şekilde belirttim;

1-) Rehberinde Türkçe karakterin desteklemediğini menülerde alakasız bir takım seçenekler yazdığını Mesela Profillerden Kişisel-Araba- Uçak Seçimi yapılacak olan kısımda Oyunlar diye alakasız bir şey var oyunlara basarak seçim yapılabiliyor

2-) Telefonu açıp kapattığım zaman saat ayarı bozuluyor ve 1 saat ileriye alıyor.

3-) Ekranı bazen bembeyaz oluyor ve telefonu kapatıp açtığım zaman düzeliyor.

4-) Ortadaki OK yazan tuşun alt tarafına az bir şey dokunulduğunda çok hızlı bir şekilde menüde gezinmeye başlıyor.

5-) Telefonu yeni alıp eve geldiğimde kutusundan çıkardığım da Kulaklığı tutan kıskacın kırık olduğunu gördüm.

6-) Arama yapmak için rehbere girdiğim de bazen ‘’FileError,return’’ diye uyarı alıyorum ve telefondan arama yapamıyorum.

7-) Telefonun kendi hafızasına kaydettiğim (Türkçe Karakter olarak Kaydetmediğim halde) isimlerin arama geldiği zaman yada mesaj geldiğinde bir kısmı görülüyor geri kalanı ise görülmüyor Örn: (Ali Gezer – Ali Ge) gibi görülüyor yada sadece Ali şeklinde.

• ben servise verdim faydası yok, beyazlama problemi aynen devam ediyor düzeltemediler,
    o yanlış menü seçimini de yazmıştım servise verirken onu bile düzeltmemişler... philipste mi sorun yoksa başarı teknik servisinde mii bilemiyorum ama ikisinden de uzak durmak istiyorum bundan sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dereckfun

ben servise verdim faydası yok, beyazlama problemi aynen devam ediyor düzeltemediler,
    o yanlış menü seçimini de yazmıştım servise verirken onu bile düzeltmemişler... philipste mi sorun yoksa başarı teknik servisinde mii bilemiyorum ama ikisinden de uzak durmak istiyorum bundan sonra.

saat problemi düzeldimi acaba?
  • mp3 çaları nasıl manuel eko ayarı mevcutmudur
  • mp3 sesi kötü değil tatmin edici fakat radyo sesini dışarıya vermiyo kulaklıkla dinlemek zorundasın ayrıca kulaklık sesi zayıf mp3 dinlerken olsun konuşma esnasında olsun tatmin edici değil kulaklık ses seviyesi. sorun benim kulaklığımdan kaynaklanıyormuş kulaklığım değiştirildi şimdiki kulaklık sesi gayet tatminkar!!!

eko ayarı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ödemisli -- 10 Ekim 2009; 14:30:01 >
  • arkadaşlar duydumki telefonun saat problemi için yazılım güncellemesi çıkmış 8.10.2009 da aras kargoyla izmir başarı teknik servise gönderdim cihazı. ayrıca harici kulaklık ses seviyesi düşmüştü kulaklık sesi tatmin etmiyordu artık bu problemide bildirdim. açıkçası korkarak gönderdim cihazı en az 1 hafta ümidimi kesmiştim ama Allah razı olsun bugün yani 10.10.2009 da geldi cihazım. kulaklığımı değiştirmişler. ayrıyeten cihaza yazılım yüklenmiş yada yamanmış (yamanmış diyorum çünki cihazdaki kişisel bilgilerim kaybolmamış) "saat ve tarih" menüsünde tarih ayarı seçeneğinin altında isimsiz bi seçenek oluşmuş. saat ayarsızdı ayarlamaya çalıştım fakat giriş yapmama izin vermedi tabi birden öfke damarlarım kabardı ama isimsiz seçenek gözüme takılmıştı kurcalayınca gördümki açık ve kapalı diye iki seçimden birini seçiyoruz ama neyi açıp kapattığımız belli değil neyse bu seçeneği açık konumuna aldım ve da daa da daaaa saati ayarladım ama fazla sürmedi bi de baktım saat yine ileri gidiyo. isimsiz seçeneğe geri dönüp bu sefer kapalı olarak değiştirdim saati tekrar ayarladım ve saat artık normal. gerçi 1 saat ileri gitmesine alışmıştım şimdi zor olacak normal saate alışmam ama neyse :)) özellikle cihazımın 2 gün içerisinde bana geri gönderilmesine çok sevindim. bu arada bi kaç java program buldum paylaşayım sizlerle messenger,operamini, ing-tür sözlük felan ayrıca sadece jar uzantılı uygulamaların, jad uzantılı dosyasını oluşturmak için küçük bi programcık var. bununla da java uygulamaların jad uzantılı dosyalarını oluşturup cihazımız çalıştırıyormu diye deneyebilirsiniz çalışan uygulamaları burada paylaşırsak telefonumuzu daha yüksek verimle kullanabiliriz arkadaşlar

r a p i d s h a r e . c o m/files/291138929/Yeni_Klas__r.rar.html

messenger pogramı için ayrıntılı bilgi

bu arada profillerdeki oyunlar yazısı hala duruyor :)) ama alıştım artık rahatsız etmiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ödemisli -- 17 Ocak 2010; 13:43:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alos_21

quote:

Orijinalden alıntı: dereckfun

ben servise verdim faydası yok, beyazlama problemi aynen devam ediyor düzeltemediler,

saat problemi düzeldimi acaba?

saat problemi giderilmişti ama telefonum turkcellden aveaya geçti, belki sorun turkcell hattın takılmasıyla oluyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Benevolentt

12.09.2009 tarihinde x500 aldım, aldığım gunden bugune kadar yaşadığım sıkıntıları dile getiren bir maili philipse yolladım onlarda başarı servisine aras kargo ile ücretsiz olarak gönderebileceğimi yazmışlar 28.09.2009 da servise kargo ettim gelmesini bekliyorum ne zaman gelecek nasıl olacak sizlerle paylaşırıım

1-) Rehberinde Türkçe karakterin desteklemediğini menülerde alakasız bir takım seçenekler yazdığını Mesela Profillerden Kişisel-Araba- Uçak Seçimi yapılacak olan kısımda Oyunlar diye alakasız bir şey var oyunlara basarak seçim yapılabiliyor

2-) Telefonu açıp kapattığım zaman saat ayarı bozuluyor ve 1 saat ileriye alıyor.

4-) Ortadaki OK yazan tuşun alt tarafına az bir şey dokunulduğunda çok hızlı bir şekilde menüde gezinmeye başlıyor.

5-) Telefonu yeni alıp eve geldiğimde kutusundan çıkardığım da Kulaklığı tutan kıskacın kırık olduğunu gördüm.

6-) Arama yapmak için rehbere girdiğim de bazen ��FileError,return�� diye uyarı alıyorum ve telefondan arama yapamıyorum.

7-) Telefonun kendi hafızasına kaydettiğim (Türkçe Karakter olarak Kaydetmediğim halde) isimlerin arama geldiği zaman yada mesaj geldiğinde bir kısmı görülüyor geri kalanı ise görülmüyor Örn: (Ali Gezer � Ali Ge) gibi görülüyor yada sadece Ali şeklinde.

Merhaba arkadaşlar;
    Bende cihazı yeni aldım.
    bu sorunlar bende de mevcut (ekran beyazlaması dışında)
    Birde ben t9 sözlüğünü çalıştıramadım Bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim.

"alos_21" ;
    verdiğin linke erişemedim. Alternetifi var mıdır acaba?
    Saygılar...

• Servise gönderdiğim telefon 13.10.2009 tarihinde elime ulaşdı bir haftaya yakındır kullanıyorum belirttiğim sıkıntılardan sadece saat düzelmiş onun dışında kulaklığı yapmışlar başkada değişen bir şey yok Philipse durumu aktardım tekrar servise göndermemi sıkıntıların çözüleceğini belirtmişler iyi de madem bu sıkıntılar giderilebilecekti bunları servise yollarken belirtmiştim şimdi tekrar 15 gun telefonsuz kalmayı düşünmediğim için servise filan göndermeden kullanmaya çalışacağım anladığım kadarıyla bu telefonda yapılacak pekde birşey yok saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcivelek

quote:

Orijinalden alıntı: Benevolentt

12.09.2009 tarihinde x500 aldım, aldığım gunden bugune kadar yaşadığım sıkıntıları dile getiren bir maili philipse yolladım onlarda başarı servisine aras kargo ile ücretsiz olarak gönderebileceğimi yazmışlar 28.09.2009 da servise kargo ettim gelmesini bekliyorum ne zaman gelecek nasıl olacak sizlerle paylaşırıım

6-) Arama yapmak için rehbere girdiğim de bazen ��FileError,return�� diye uyarı alıyorum ve telefondan arama yapamıyorum.

7-) Telefonun kendi hafızasına kaydettiğim (Türkçe Karakter olarak Kaydetmediğim halde) isimlerin arama geldiği zaman yada mesaj geldiğinde bir kısmı görülüyor geri kalanı ise görülmüyor Örn: (Ali Gezer � Ali Ge) gibi görülüyor yada sadece Ali şeklinde.

Merhaba arkadaşlar;
    Bende cihazı yeni aldım.
    bu sorunlar bende de mevcut (ekran beyazlaması dışında)
    Birde ben t9 sözlüğünü çalıştıramadım Bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim.

"alos_21" ;
    verdiğin linke erişemedim. Alternetifi var mıdır acaba?
    Saygılar...

slmlar.

t9 erişmek için mesaj editöründe # tuşuna uzun bas. açılan menüden türkçe t9 u işaretledikten sonra tamam de. şimdi * tuşuna basarak istediğin modu seçebilirsin.

verdiğim adresin "r a p i d s h a r e . c o m" kısmını her karakterin arasındaki boşluğu silerek yaz adres satırına

ayrıca bu linkteki messenger programıda diğerine göre daha ucuz

messenger

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ödemisli -- 1 Kasım 2009; 1:29:05 >

• edge varmi bunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: KirkLeeHammet

edge varmi bunda

var
  • q100 mu alsam bunumu alsam.
  • hocam ben x500 alıcam ama nerden bulabilirim 0 ını ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: aazeri11

hocam ben x500 alıcam ama nerden bulabilirim 0 ını ya

hepsiburada da vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: aazeri11

hocam ben x500 alıcam ama nerden bulabilirim 0 ını ya

iyi düşündün mü
  • 1- http://www.hepsiburada.com/philips-xenium-x500/productDetails.aspx?categoryid=16001&productid=telcepphx500

2- http://www.hepsiburada.com/samsung-c3053s-bliss-s-/productDetails.aspx?categoryid=16001&productid=telcepsamc3053

3- http://www.hepsiburada.com/ave-s900-cift-sim-karti-tv-cep-telefonu-/productDetails.aspx?categoryid=16001&productid=telcepaves900

cep telefonu alacağım, basit bir şey olsun dediğimde bir arkadasım bu 3 ürünü tavsiye etti..
    yazdıklarınızı okuyunca birincisini eledim..

----------
    2. seçenek için az ama iyi bilgi var.. http://forum.donanimhaber.com/m_35269571/tm.htm

ne tavsiye edersiniz?
    cevaplara şimdiden teşekkür

• Bende x500 siparişi verdim ama keşke önce bu başlığa göz atsaydım. Daha önceki philipsten memnundum. O yüzden fazla araştırmadan aldım. İptal mi etsem acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 8 Aralık 2009; 13:43:33 >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.