Şimdi Ara

philips Xenium X500 (satış başladı) (ANA BAŞLIK) 2 ay bekleme süresi.. (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
0
Favori
69.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şarz için almanızı öneririm diğer telefonları solda sıfır bırakır hem de çok ucuz.
    Ama size 9@9Q öneririm ben kullanıyorum bu sorunların hiçbiri yok şarzı da süper ve de çok karizma.
     philips Xenium X500 (satış başladı)  (ANA BAŞLIK) 2 ay bekleme süresi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Extrem

hemen iptal et bence

İptal ettim.
  • iyi yaptın ben konuyu açtım ama iyi niyetlerle açmıştım en başta ben kötü yanlarını yazdım 15 günlükken bozuldu iade ettim..
  • x500 ü marttan beri problemsiz şekilde kullanıyorum,şikayeti olanları münferit düşünce olarak değerlendiriyorum.
    java uygulaması ve oyun bulamadım telefon için.
    bulan varmı?
  • Dostum eğer 9@9q gibiyse jar ve jad ı telefona atıyorsun %50 çalıştırıyor.
    bende tavla satranç var onlar yetiyor bana.
  • hangi sayfada bilmiyorum ama ben vermiştim rapid linki program ve oyunlar jar jad dosyası olarak çalıştırıyor X500
  • hocam bi ilgilen şu işle,link atıver.samanlıkta iğne aratma gözünü seveyim
  • ESKİ ORJİNAL MESAJ LİNK İÇİNDE

Arkadaşlar rar dosyasının linkini veriyorum içindekiler;

Java oyunlar

- Zelda (mario benzeri)
    - Sakurahlem ( Mantığını çözemedim arapların yapmış olduğu oyun fakat ingilizce)
    - Pang ( Bilgisayar versiyonu olan topları oklarla ortadan ikiye bölme oyunu)
    - Monkeym ( Goril binalara zarar veriyor)
    - jcaro ( x veya o işaretlerini çapraz yatay veya dikey koyup oyunu kazanın)
    - capture ( yüzde olarak böceklere yakalanmadan ekranı kesme oyunu bilgisayar versiyonu vardı ismi aklıma gelmiyor) Volfied geldi :)
    - BomberMAN ( bilindik bir oyun)
    - Akira (mario benzeri grafikleri güzel)

Programlar

-Matematik formüller (demo)
    - Kuran ( Kuran-ı kerim arapça sure indeksi mevcut okunaklı)
    - Ezan ( Ezan saatlerini gösteriyor belli başlı iller var türkiye için)
    - Esma-ul hüsna ( Allahın güzel isimleri açıklamalı yalnız ingilizce)

işte link :http://r a p i d s h a r e.com/files/187937758/Java_oyunlar_ve_program_X500.rar.html

rardan çıkarıp diğerleri klasörü altındaki java and application klasörüne olduğu gibi atın her kalsör içinde jar ve jad olarak iki dosya mevcut herhangi birine çalıştır demeniz yeterli. şifre yok. Saygılar.

• hocam link mefta olmuş
  • Hocam su linki tekrar yollar mısın? Cok makbule gececek.
  • Philips X 500 ile cepten internete giriliyor mu? Bu konuda bilgisi olan var mı? Bankacılık işlemleri icin kullanmayı düsünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaelmaslim

Philips X 500 ile cepten internete giriliyor mu? Bu konuda bilgisi olan var mı? Bankacılık işlemleri icin kullanmayı düsünüyorum.

internete girebilirsin tabiki hatta opera mini yi kullanmanı tavsiye ederim. fakat 3. versiyonunu çalıştırıyor 4 ü indirme. ayrıca kankamsn kullanabilirsin. googledan ararsan bulursun. hatta foruma bakarsan bende vermiştim bi kaç link java uygulamalar için
  • quote:

Orijinalden alıntı: alos_21

quote:

Philips X 500 ile cepten internete giriliyor mu? Bu konuda bilgisi olan var mı? Bankacılık işlemleri icin kullanmayı düsünüyorum.

internete girebilirsin tabiki hatta opera mini yi kullanmanı tavsiye ederim. fakat 3. versiyonunu çalıştırıyor 4 ü indirme. ayrıca kankamsn kullanabilirsin. googledan ararsan bulursun. hatta foruma bakarsan bende vermiştim bi kaç link java uygulamalar için

Cevabın icin tesekkür ederim. Peki internet bankacalıgı icin de kullanabilir niyim? kanka msn'i bilgisayara indirdim. opera mini icin link verir misin bir zahmet. Forumda bayagı dolastım ama hic görmedim. java icin de link verirsen sevinirim. İnternet bankacılıgı icin, arada msn icin vodafone'un 250MB 'lık internet paketi yeterli olur mu?

• quote:

quote:

quote:

Cevabın icin tesekkür ederim. Peki internet bankacalıgı icin de kullanabilir niyim? kanka msn'i bilgisayara indirdim. opera mini icin link verir misin bir zahmet. Forumda bayagı dolastım ama hic görmedim. java icin de link verirsen sevinirim. İnternet bankacılıgı icin, arada msn icin vodafone'un 250MB 'lık internet paketi yeterli olur mu?

Rica ederim. İnternet bankacılığı kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğim, ama diğer telefonlardan yapılabiliyorsa X500 ilede yapılabilir. uygulamaları bilgisayara değilde direk telefona indirmeni tavsiye ederim. şu sebepten dolayı, pc'ye indirip telefona attığında "Dosyalar" menüsü altında herhangi bi yere atabilirsin uygulamaları fakat bu durumda uygulamaların jad va jar uzantılı iki dosyasını indirip atman gerekiyor telefona. telefonun web tarayıcısından girip indirirsen eğer, uygulamalar "Eğlence" menüsü altında "JAVA" içerisine kaydediliyor ve uygulama tek parça olarak görünüyor. seçim sana kalmış. bence 250MB'lık paket fazlasıyla yeterli olur, ama yinede araştırmanı yada denemeni tavsiye ederim

r a p i dshare.com/files/291138929/Yeni_Klas__r.rar

• http://www.opera.com/mini/download/philips/#active buradan Xenium 9@9d bizim cihazda çalışıyordu sanırım.

birde msn programında sunucudan kaynaklanan kopmalar oluyor alternatif olarak bir tane daha vardı msn ama ismi hatırıma gelmedi şuan aklıma geldiğinde yazarım
  • diğer msn
    bu daha sağlıklı çalışıyor ama diğerine göre biraz fazla veri trafiği var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ödemisli -- 17 Ocak 2010; 14:16:39 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Rica ederim. İnternet bankacılığı kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğim, ama diğer telefonlardan yapılabiliyorsa X500 ilede yapılabilir. uygulamaları bilgisayara değilde direk telefona indirmeni tavsiye ederim. şu sebepten dolayı, pc'ye indirip telefona attığında "Dosyalar" menüsü altında herhangi bi yere atabilirsin uygulamaları fakat bu durumda uygulamaların jad va jar uzantılı iki dosyasını indirip atman gerekiyor telefona. telefonun web tarayıcısından girip indirirsen eğer, uygulamalar "Eğlence" menüsü altında "JAVA" içerisine kaydediliyor ve uygulama tek parça olarak görünüyor. seçim sana kalmış. bence 250MB'lık paket fazlasıyla yeterli olur, ama yinede araştırmanı yada denemeni tavsiye ederim

r a p i dshare.com/files/291138929/Yeni_Klas__r.rar

Eyvallah hocam. Bilgilendirme icin tesekkür ederim. Önerilerini dikkate alacagım

• İnternet bankacılığını kullanabiliyorsun. Java destekliyor ben bizzat iş bankası ve garantiyi kullanabiliyorum X500 ümde. Linki yenileyeceğim en kısa sürede.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.