Şimdi Ara

philips Xenium X500 (satış başladı) (ANA BAŞLIK) 2 ay bekleme süresi.. (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
0
Favori
69.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: zzoorroo

İnternet bankacılığını kullanabiliyorsun. Java destekliyor ben bizzat iş bankası ve garantiyi kullanabiliyorum X500 ümde. Linki yenileyeceğim en kısa sürede.

Cevabın icin tesekkürler.Peki arkadasım internet bankacılıgı icin kac MB'lik paketler yetiyor? Sen hangisini kullanıyorsun?
  • wap bağlantısına gerek yok usta. Bir kereye mahsus ücretsiz programını indiriyorsun bankanın. Şifre üretiyor o program. Girişleri yine Pc başından yapıyorsun. Direkt cep telefonunu kullanarak internet bankacılığı işlemleri yapamıyorsun.
  • quote:

wap bağlantısına gerek yok usta. Bir kereye mahsus ücretsiz programını indiriyorsun bankanın. Şifre üretiyor o program. Girişleri yine Pc başından yapıyorsun. Direkt cep telefonunu kullanarak internet bankacılığı işlemleri yapamıyorsun.

Senin bahsettiğin internet bankacılıgına giris icin tek kullanımlık giris sifresi değil mi? Cep tel ile internet bankacılıgına girilmiyor mu gercekten?
  • Girilir de X500 desteklemez zannediyorum.
  • quote:

Girilir de X500 desteklemez zannediyorum.

opera mini ile girilebilir bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: alos_21

quote:

Peki arkadaslar X500 ile internet bankacılıgı kullanan var mı? Bir de X500 ile facebook'a giriliyor mu? Eger Facebook'a giriliyorsa internet bankacılıgına da girilir diye tahmin ediyorum. Bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaelmaslim

quote:

quote:

Peki arkadaslar X500 ile internet bankacılıgı kullanan var mı? Bir de X500 ile facebook'a giriliyor mu? Eger Facebook'a giriliyorsa internet bankacılıgına da girilir diye tahmin ediyorum. Bilgisi olan var mı?

arkadaşlar burada olay telefonun wap tarayıcısında biter, x500'ün tarayıcısı wap 2.0'ı destekler, bu demek olur ki wap sitelerini görüntüleyebilirsiniz. ayrıca size bahsettiğim operamini'de sürekli geliştirilen bir wap tarayıcısıdır. yani internet bankacılığı olayı için bankaların wap sitesi varsa internet bankacılığını kullanabilirsiniz. cihazı niye böyle küçük görüyorsunuz?? elbetteki tüm wap ve web sitelerine girebilir facebook da dahil...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karaelmaslim

quote:

quote:

arkadaşlar burada olay telefonun wap tarayıcısında biter, x500'ün tarayıcısı wap 2.0'ı destekler, bu demek olur ki wap sitelerini görüntüleyebilirsiniz. ayrıca size bahsettiğim operamini'de sürekli geliştirilen bir wap tarayıcısıdır. yani internet bankacılığı olayı için bankaların wap sitesi varsa internet bankacılığını kullanabilirsiniz. cihazı niye böyle küçük görüyorsunuz?? elbetteki tüm wap ve web sitelerine girebilir facebook da dahil...

Cevap icin tesekkürler

• Arkadaslar tüm yazılanları okudum. Philips X500 alıp almamakta kararsız kaldım. Sarjının uzun gitmesi ve mp3 caları olması nedeniyle (müzik kalitesini umarım iyidir) almayı düsünüyorum ama kararsız kaldım. Forumda yazan arızalar;özellikle ekranın günesli havalarda görünmemesi ve karsı tarafın sesinin az geliyor olması düsündürüyor. Bir de X500'ün Flash'ı desteklememesi de baska bir olumsuz yönü. Tüm olumlu veya olumsuz yorumlara ragmen almak istiyorum. Ne önerirsiniz arkadaslar. Flash'ı destekleyen fiyatı 250 TL'yi gecmeyecek baska telefonlar var mıdır? Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Arkadaşlar telefonun dahili hafızasında kayıtlı olan resim ve videoları bilgisayara aktaramıyorum. Aynı problemi yaşayan var mı? Çözüm için yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Not: Başlık uzun süredir güncellenmemiş. Biraz hortlatmış gibi oldum ama lütfen yardım edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

Arkadaşlar telefonun dahili hafızasında kayıtlı olan resim ve videoları bilgisayara aktaramıyorum. Aynı problemi yaşayan var mı? Çözüm için yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Not: Başlık uzun süredir güncellenmemiş. Biraz hortlatmış gibi oldum ama lütfen yardım edin.

bluetooth ile başka bir telefona at o telefondan almayı dene olmazsa o telefonun hafıza kartı ile pc den alabilirsin
  • x500 , 9@9k ,x620 bu 3 modelden birini almak istiyorum . acaba piyasada nerede bulabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thefurjean

x500 , 9@9k ,x620 bu 3 modelden birini almak istiyorum . acaba piyasada nerede bulabilirim ?

Phılıps serisi RUSYA dan daha ok çıkıyor,

2 ci el siteler ve doğubank en popüler alış veriş mekanları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Orijinalden alıntı: thefurjean

x500 , 9@9k ,x620 bu 3 modelden birini almak istiyorum . acaba piyasada nerede bulabilirim ?

Phılıps serisi RUSYA dan daha ok çıkıyor,

2 ci el siteler ve doğubank en popüler alış veriş mekanları.

teşekkürler bu hafta doğubanka bir uğrarım =)
  • Arkadaşlar uzun şarj isteyen varsa buyursun:

Tam 4 tane yedek orijinal bataryalı ve yedek metal arka kapaklı tetemiz XENİUM X503 üm...
    (4X600 saate kadar bekleme süresi)
    ve yine 4 yedek orijinal bataryalı ve yedek kapaklı aaa pil ile de çalışabilden XENİUM X520telefonum var..
    (4X30 gune kadar bekleme süresi) vardır...

Aylarca hiç şarj derdiyle uğraşmak istemeyen varsa PM atabilir...;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hddddd

Arkadaşlar uzun şarj isteyen varsa buyursun:

Tam 4 tane yedek orijinal bataryalı ve yedek metal arka kapaklı tetemiz XENİUM X503 üm...
    (4X600 saate kadar bekleme süresi)
    ve yine 4 yedek orijinal bataryalı ve yedek kapaklı aaa pil ile de çalışabilden XENİUM X520telefonum var..
    (4X30 gune kadar bekleme süresi) vardır...

Aylarca hiç şarj derdiyle uğraşmak istemeyen varsa PM atabilir...;)

pm attım ;)
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.