Şimdi Ara

Philips QG3280 Multigroom 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti - İncelemesi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
11
Favori
44.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende hepsiburada dan aldım hediye çekini kullanmak için.Kargoya verilmiş tecrübelerimi gelince yazarım.

Ürün gerçekten kaliteli duruyor.İlk philips ürünüm olacak.Umarım pişman etmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ürün su geçirdiği için servise verdim 100 de 100 su geçirmez özelliğine fazla güvenmeyin ,servis ürün tamir edildi diye bugün aradılar almaya gittiğimde ise sürprizle karşılasştım

bana eş değer başka sıfır bir makine verdiler kutuda ama ben kabul etmedim
    philips merkezinde bu ürün olmadığı için aynı eş değerde bu ürünü veriyoruz dediler bende eski çalışmayan ürünü geri istedim

sonrasında bi yeri aradılar su alan çipimidir motorumudur nedir onu teminini istediler ,yarın motoru göndericeklermiş,cmrteside tamir olucağını sonrasında beni arayıcaklarını söylediler,bende bu makine tamir olduktan sonra tekrardan su alma riski var mümkünse aynı makinayla değişim yaparsanız sevinirim dedim onlarda tamam baıkıcaz felan dediler..

ne düşünüyorsunuz arkadaşlar servisler hep böylemidir,ben bu makinanın tasarımındanda kullanışındanda memnunum başka makina istemiyorum sizce başka makina için tekrardan zorlarlarmı?

• gael kullanıcısına yanıt
    @gael daha önce aşağıdaki paylaşımı yapmıştım. büyük ihtimalle sizin de başınıza böyle birşey geldi.
    size sunulan eş değer ürün neydi? bana bir üst model QG3380 sunulsaydı kesinlikle kabul ederdim.

quote:

Orijinalden alıntı: balabanraca
    Merhaba,

arkadaşlar benim QG3280'im sorun çıkardı.
    Geçtiğimiz günlerde baktım şarj olmuyordu. Sanırım Nisan 2012'den bu yana 7 kez ancak şarj etmişimdir ürünü.

Philips yetkili servisine götürüp verdim cihazı. 2 gün içinde geri dönüş yaptılar. Cihazın içine su kaçmış :/ oksitlenmeden ötürü şarj olmuyormuş. Bana bu şekilde söylediler.

Sonuç : Cihazı, yani sadece makineyi yenisiyle değiştirmişler sağolsunlar.

Arkadaşlar 100% su geçirmez bi cihaz nasıl olurda içine su alabilir? İşin ilginç tarafı ben bu cihazı aldığımdan beri duşun altında 10 kez dahi kullanmadım. Düşmeden ötürü ya da benzeri bir şekilde darbe de almadı. Genelde favori, sakal için kullanıyorum ve her kullanımdan sonra suyun altında yıkayıp kuruluyorum. Kullanımım bu şekilde.

Sizce de garip değil mi?

• evet dediğin ürün
    ama neden kabul edeyim ürünün özellikleri aynı ama tasarım farkı var ,,3280 daha kibar ve hafif ele tutuşu daha iyi ve dock üniteside var
    haklısınız, tasarım dışında farkı yok.
    ben, kendi açımdan değerlendirdim. QG3380'i geçenlerde inceleme fırsatı buldum. daha oturaklı, sağlam ve şık olduğunu düşündüğüm için kabul ederdim.
    tabii ki siz QG3280 i isteyebilirsiniz. hala satılan bir ürün olduğu için temin etmeleri gerekir.
  • quote:

haklısınız, tasarım dışında farkı yok.
    ben, kendi açımdan değerlendirdim. QG3380'i geçenlerde inceleme fırsatı buldum. daha oturaklı, sağlam ve şık olduğunu düşündüğüm için kabul ederdim.
    tabii ki siz QG3280 i isteyebilirsiniz. hala satılan bir ürün olduğu için temin etmeleri gerekir.

yeni aldığınız ürün de 2 sene tekrar garanti verdilermi yoksa mevcut garantiylemi devam edildi

birde başka servise verme şansım varmı belki başka serviste aynı ürünle değiştirirler
    bana sadece gövde'nin yenisini vermişlerdi. ek bir garanti verilmedi. zaten garantimin bitmesine çok uzun süre vardı.
    bakırköy philips servisi "cüneyt elektronik'e" sorun isterseniz.
  • tmm sorarım eyvallah
  • tavsiye edermisiniz ?

saç, sakal,vucut tuylerı ıcın kullancam
  • 3380 nasıldır kullanan tavsiye edecek varmı?
  • berkay1074 kullanıcısına yanıt
    Sac sakal yapmaz bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • QG3380 almayı düşünüyorum. Braun 6 ile arasında fark var mı? ikisinden birini alacağım. Yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • ben de panasonic aldım 150 tl ye 2 sene önce ama zamanlka motorunun perfırmansı düştü ve sarjı cok az gıtmeye basladı garantiye gönderdim ücret iade yaptılar

yenı makıne alıcam ama 20 tl ye markasız urunler bile çok güzel kirli sakal bırakıyor

bu markalar hikaye galiba benim de niyetim şuan philips 3380 den yana sadece kirli sakal için ve motoru güçlü olsun istiyorum sakallarım biraz sert ...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe
    ben de yarın bu ürünü alacağım. incelemeniz için teşekkürler.
    üründen hala memnun musunuz?
    peki sakal için kirli sakal yapabilir miyiz bu aletle?

Merhaba, rica ederim.
    Ürünle ilgili memnuniyetim hala devam ediyor.
    Hatta banamı öyle geliyor bilmiyorum ama koltuk altı tüylerimi vb. makineyle almaya başladığımdan beri, tüyler daha geç, uzun vadede çıkmaya başladı.
    Kirli sakal sorunuza gelince, pek tabii mümkün.

Hocam genital bölge kıllarını alıyor musunuz bu makineyle?
  • Arkadaslar benim bi sorum olcakti etek alti bolgesinde kesinlikle iyi sonuc vermeli. SIZce veriyor mu. Bi arakdas cok iyi demisti sabunla birlikte kullanildiginda. Bir de 3380 modeliyle farki ne biliyo musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3280 modeli artık pek piyasada bulunmuyor yerini 3380 almış. Bu tip bir makineye ihtiyacım var.

http://www.hepsiburada.com/liste/philips-qg3380-16-erkek-bakim-kiti-/productDetails.aspx?productId=sgphqg3380&categoryId=26012161

Kullanma amacım sırt, göğüs ve sakalları almak. Sakalları sıfır alsa süper olurdu fakat anladığım kadarıyla sıfır alabilen traş makinesi dahi yok, bu durumda direk sakal kısaltma ve sonrasında jiletle alma amaçlı kullanabilirim. Sakal performansı nasıldır arkadaşlar?

Bir de sırt ev göğüs için aşağıdaki 2 ürüne göre ne farkı olabilir?

http://www.hepsiburada.com/liste/philips-bg2028-32-bodygroom-erkek-vucut-bakim-kiti/productDetails.aspx?productId=sgphbg2021&categoryId=26012161

http://www.hepsiburada.com/liste/braun-cruzer-6-body-vucut-tiras-ve-sekillendirme-makinesi/productDetails.aspx?productId=sgbraunbodycrz6&categoryId=26012161

• yine bir philips bodygroom konusu fakat kimse braun bruzer body shave'den bahsetmemiş. philips bodygroom kullanıyordum, braunu önerdiler. Philipse göre daha fazla fonksiyonu, işlevi var. Ben kesinlikle daha fazla memnun kaldım ayrıca philips gibi parçaları fahiş fiyatlara satılmıyor. philispte makinenin bir parçasını değiştirmeye kalksanız makinenin kendi fiyatı kadar fiyat veriyorlar. ben braun 5 Body Shaver kullanıyorum ama bunun bir de daha yeni modeli olan Braun 6 Body Shaver'ı varmış (bunun kılıfı daha yumuşak ve eksta gilette fusion bıçağı var ve daha kaliteli). ben burdan aldımhttp://www.netavantaj.com/braun-cruzer-5-body-shaver-vucut-bakim-kiti memnun kaldım. sonuç olarak philips ürünlerine bağlanıp kalmayın braun bu konuda daha iyi bir ürün yapmış.

Braun Cruzer 5 Body Shaver
    http://www.netavantaj.com/braun-cruzer-5-body-shaver-vucut-bakim-kiti
    Braun Cruzer 6 Body Shaver
    http://www.netavantaj.com/braun-cruzer-6-body-vucut-tiras-ve-sekillendirme-makinesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetcalisan -- 24 Temmuz 2014; 19:10:31 >

• Arkadaşlar merhaba,

3380 modelinii aldım ve incelemesini linkte yaptım.

http://forum.donanimhaber.com/m_95146052/f_//tm.htm#95146052
  • bunlar reklam kokan hareketler mayk
  • bu aleti göğüs bölgesinde kullanınca body 0 olanı acıtmıyor demi epilasyon aleti gibi ?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.