Şimdi Ara

Philips QG3280 Multigroom 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti - İncelemesi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
11
Favori
44.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berkatil

Arkadaslar benim bi sorum olcakti etek alti bolgesinde kesinlikle iyi sonuc vermeli. SIZce veriyor mu. Bi arakdas cok iyi demisti sabunla birlikte kullanildiginda. Bir de 3380 modeliyle farki ne biliyo musunuz

herhangi bir sorun yok hocam. Kendini kesmek için çok çabalamalısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: burqa1

bu aleti göğüs bölgesinde kullanınca body 0 olanı acıtmıyor demi epilasyon aleti gibi ?

yok hocam hiç merak etme gayet acısız ve temiz alabiliyorsun
  • bu ürün şu anda en uygun nerede ? internet yada market farketmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

bu ürün şu anda en uygun nerede ? internet yada market farketmez

hocam galiba bende alıcam fiyatlar 140 160 arasında hepsiburada felan 160 dan satıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

quote:

hocam galiba bende alıcam fiyatlar 140 160 arasında hepsiburada felan 160 dan satıyor

Bir ust modeli mediamarkt ta 160 zaten. Bunurun teknoloji marketlerden kalkmis sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

quote:

Bir ust modeli mediamarkt ta 160 zaten. Bunurun teknoloji marketlerden kalkmis sanirim

hayır kalkmamış bi üst modeli dahamı iyi
  • 3380 modeli genital bölgede kullanılıyor m? kullanılıyorsa iyi mi
  • Ürünü 8 aydır kullanıyorum.Tüm vücut bölgelerinizde endişesiz kullanabilirsiniz.Ben özellikle saç ve sakal traşında kullanıyorum.Traş köpüğü, jel ya da klasik berber arko traş sabunu ile hiç abartısız; 0 tahriş le sinekkaydı traş olabilirsiniz.Kesinlikle kuru olmayın.Zira kuru traş için braun 790 cc 4 kullanıyorum.
    Eliniz yatkınsa Saçlarınızı da mükemmel kesebilirsiniz.Kesildiğini hiç anlamadan çoktan traş edilmiş oluyorsunuz.. El yatkınlığınız yok fakat kendi saçınızı kendiniz kesmek isterseniz en uzun tarakla (20mm.sanıyorum.) traş olmanızı öneririm.Böylece saçınız belli bir uzunlukta traş edildiği için saçkıran görüntüsü olmayacaktır.
    8 ay boyunca Makineyi her gün kullanmış olmamdan sanıyorum,ufak tefek pürüzlerim de oldu.Şöyle ki ; makine full şarz edilmesinin sonrasında 50' dan çok daha kısa sürede "şarzı az sinyal" i yanmaya başladı ( ve turbo tuşuna bastığımda makine farklı ses tonuna dönüşürken,sabit ses tonuyla çalışmaya başladı) , ve değiştirilebilir başlık aparatları makine gövdesinde sabit durmamaya başladı(bu konu ark.larcada bahsedilmişti.).Fakat bu sorunlar Philips yetkili servisince hiç ücret ödemeden,garanti kapsamınca tamir edildi;Ürünümün motoru değiştirildi.
    Diyeceğim o ki ,her üründe karşılaşılacağı gibi bu üründe de bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz...Fakat yetkili servislerinin ürünle ilgili yapıcı tutumları ve ürünün geneliyle ilgili memnuniyetim,mağduriyetimin giderebildiği güvenilir bir firma nın ürününe sahip olduğumu tescillendiriyor.

• Yeni farkettim sayfa 3280 ,Kullandığım ürün qg 3380.Özür diliyorum ama yinede fikir beyan edebilir

• Ürünü birkaç gün önce aldım. Esas amacım koltuk altı ve etek traşı olmaktı. Jiletten çok daha pürüzsüz yaptı. Ben kuru kullandım. Tahriş mahriş asla söz konusu değil.
    Diğer başlıklarını henüz kullanmadığım için yorum yapamıyorum.

Jiletle temizlik yapmanın birçok zorluğu var. Bu yüzden bu bölgelerin traşı bazen gecikiyor ve ciddi bi sorun oluşturuyor. O yüzden bu ya da muadili bir ürünü (philips 2028 de çok methediliyor) bence temizlik hassasiyeti bulunan her erkek edinmeli.

Edit: Benim aldığım ürün philips 3380 bu arada. Başlığı yanlış görmüşüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emregullu -- 1 Ocak 2015; 23:37:38 >
  • Philips QG3380 ürününün başlıklarının içinde kremsi yağ gibi birşey var, bilgisi olan var mı? O bittiğinde temin etmek gerekicek gibi hissettiriyor, nedir acaba ?
  • Kemik yağı diyorlar ona,philps servisi dahil bi kaç yere sordum ama bulamadım ben. Bulan olursa haber versin banada lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • philips'in multigroom ürünlerinde ''1 saatte şarj-50 dk kullanım'' diye açıklama geçiyorsa, o ürün ''NiMH'' pil bünyesinde barındırıyor demektir. 60 dk kullanım süresi olanlarda ''Li-Ion' pil mevcut.En azından ben böyle biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La_Quica -- 9 Şubat 2015; 11:06:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

Kemik yağı diyorlar ona,philps servisi dahil bi kaç yere sordum ama bulamadım ben. Bulan olursa haber versin banada lazım

Hocam benim de o yağ bitti,başlıklar temassızlık yapıyor, ufak bbir yan bastırmada çıkıyor, ne yapmam lazım, ne düşünüyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: dyt_ege

quote:

Kemik yağı diyorlar ona,philps servisi dahil bi kaç yere sordum ama bulamadım ben. Bulan olursa haber versin banada lazım

Hocam benim de o yağ bitti,başlıklar temassızlık yapıyor, ufak bbir yan bastırmada çıkıyor, ne yapmam lazım, ne düşünüyorsun?

Bende de aynı şekilde. Sesi de daha çok çıkıyor sanki artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_hy

quote:

quote:

Garanti belgesini sakladınız mı hocam, ben memlekete sorduracağım üniversitedeyim şu anda, bulursam vereceğim garantiye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ugur_hy

quote:

quote:

Garanti belgesini sakladınız mı hocam, ben memlekete sorduracağım üniversitedeyim şu anda, bulursam vereceğim garantiye

benimkinin süresi doldu ne yazık ki

• ugur_hy kullanıcısına yanıt
    sitesine kayıt olursan 1 yıl daha ek garanti veriyor diye yazıyordu kitapçığında veya garanti belgesinde...
    ,soran arkadaşlar;yağ konusunda bi fikrim yok araştırmadım bakmadım,yağsız şekilde kullanıyorum
  • quote:

sitesine kayıt olursan 1 yıl daha ek garanti veriyor diye yazıyordu kitapçığında veya garanti belgesinde...
    ,soran arkadaşlar;yağ konusunda bi fikrim yok araştırmadım bakmadım,yağsız şekilde kullanıyorum

İlk üç ay içinde kayıt olmak gerekiyormuş onu da kaçırdım malesef

• ugur_hy kullanıcısına yanıt
    garantisiz götür ozaman kaç para isteyecekki,belki sorun basittir para bile almaz
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.