Şimdi Ara

Philips QG3280 Multigroom 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti - İncelemesi (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
11
Favori
44.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rebel23

Bende bu ürüne karar vermek üzereyim. Bir kaç sorum ve endişem var ;

1 - Philips markası benim için başlıca problem. Çünkü kullandığım hiçbir ürününden memnun kalmadım ya malzemesi çok dandik ya yazılımı.

2 - Ürünün başlık aparatlarının çok kolay çıktığı konusunun okuduğum kadarıyla netlik kazanmaması. Diğer sitelerdeki yorumlarda da en çok aparatlar endişe yaratıyor.

3 - Youtube'da tanıtım videosunu izledim özellikle göbek bölgesinde aşırı tahriş, kızarıklık yapıyor gibi gözüküyor.

4 - Vücut kıllarım özellikle sırt ve göğüs bölgemde yoğun. Bıçakların çabuk körelmesi söz konusu mudur?

5 - Genital bölgeyi kanatan arkadaşlar olmuş, diğer kısımlarda herhangi bir sorun yaşayan var mı?

6 - Hala araştırmaya devam ediyorum ama Braun, Panasonic veya benzeri markaların bu ürüne rakibi var mı bildiğiniz ?

Sabırla yanıtlayacak deneyimli arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Kendi sorularıma cevap vereyim almayı düşünen arkadaşlara yardımcı olur belki

1 - Evet Philips markası bir üründen yine istediğimi alamadım

2 - Sadece sırt bölgesindeki kılları keserken başlık 5 kez duşakabine düştü. Sövmekten ağzım yoruldu ama aldık bi kere yapacak bişey yok

3 - Eğer çok fazla sabırlı iseniz asıl parça olan bodygroom ile sıfıra yakın alıyor. Ama sanırım bu benim gibi yün yuması arkadaşlar için asırlar sürebilir. Ayrıca sağ/sol el kullanımına göre ters açıda kalan taraf, kendinizi de yırtsanız sıfır olmuyor

4 - Bıçakların körelmesi problemine cevap verebilmek için henüz erken sadece 4-5 kez kullandım.

5 - Genital bölgede hiç kullanmadım zaten alma amacım bu değildi. Diğer yerlerde kanatabilen arkadaşlara hayatta başarılar dilerim. Çünkü pek mümkün gözükmüyor biyerlerini kesme işi

6 - Başka markalarda araştırdım ama Vatandaki kampanya cazip geldiği için daha fazla araştırma gereği duymadım.

Özet olarak fikrim şudur ki ;

Bu ürünün maksimum ederi 50 tl. Ayrıca başlığa hareket veren milin bu kadar kısa olduğunu bilseydim kesinlikle almazdım. En ufak baskı uygulandığında başlığın sürekli çıkmasının sebebi bu çünkü. Burun/Kulak tüy alma başlığına da değinmeden bitirmeyeyim bu kısım tam bir facia Kesebilen arkadaşlardan uygulamalı video istiyorum nasıl kesebilinebiliyormuş çok merak ediyorum. Güvenli olsun diye kocaman koruma kafası koymuşlar jiletlerin önüne. Sanırım philips burun ve kulaklarımızı perma yaptırıyoruz sanıyor

Önerime gelince ;

Berberlerin kullandığı bu aletin ana başlığının (hiçbir kafa takılmadan ki hali) aynısı, 25-30 tl'ya bir makina alın. Paranıza yazık edersiniz. Hijyen ürünü olmasaydı daha ilk gün yarı fiyatına satardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebel23 -- 6 Haziran 2013; 22:35:29 >
  • Vatan da babalar gününe özel 99 liraya düşmüş. Ben de tesadüf aldım bir tane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iodio75

Vatan da babalar gününe özel 99 liraya düşmüş. Ben de tesadüf aldım bir tane.

Ben de bugun almak niyetiyle mağazaları dolaştım, vatanda 99.90'a satıldığını görünce çok şaşırdım çünkü nette bile 123 tlden daha aşağıya satan yok. Hemen aldım. Yalnız nakit ya da bonus ve başka bir kredi kartı ile (adını unuttum ,) alınca 99.90 oluyo. Nakit ve bu 2 kart dışındaki kredi kartlarıyla alınca ise 103 tl oluyor dikkat edin.
  • Vatan Computer'da indirim var 100TL aldım , Deneyeceğim şarja taktım(şarjda ışığın yanıp sönmesi gerek değil mi ? Kullanım klavuzu çok yetersiz.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galatasaray19o5 -- 9 Haziran 2013; 17:06:49 >
  • Ürün gayet kullanışlı , aparatlar öyle kolay kolay çıkmıyor. 10/9 veriyorum :D
  • Ben de koltuk altı ve etek altında kullundım dün. Jilet gibi pürüzsüz almıyor(0,2- 0,3 mm kalıyo bazı yerlerde) ancak toplarda jiletten daha kolay kesim yapılıyor. Sadece suyla kullandım ben, jiletten daha az tariş etti ve daha az kanattı. Sonuç olarak tavsiye ederim. Motoru güçlü olduğu için burun,kulak kıllarını almada da çok başarılı olacaktır.
  • Fazla bastırmayın vücutta iz bırakabiliyor makine ( çizik gibi ) buna bir çözüm varmı krem v.s gibi ? Çok kötü oldu ya :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: galatasaray19o5

Fazla bastırmayın vücutta iz bırakabiliyor makine ( çizik gibi ) buna bir çözüm varmı krem v.s gibi ? Çok kötü oldu ya :S

Fazla bastırmanın bir etkisiı yok. Kılların çıkış yönünün tersine doğru sürerek iyi bir traş yapılabilir.
  • arkadaşlar philipsin sitesine üye olup 1 yıl daha makinanın garantisini uzatabiliyorsunuz kullanıcı hatası olmadıgı zaman direk bire bir değişim imkanı bilginiz olsun
  • Daha once baska bir arkadasin da dedigi gibi burun, kulak tuyu alma aparati basarili degil malesef. İcindeki beyaz doner basligi cok asagiya yerlestirmisler bu yuzden pek almiyor. Bende fakir petit burun kulak tuyu alma cihazi da var onun basligina bakarak bu kanaate vardim. O cok iyi aliyor. Philipsin motor gucu basligin yanlis yapilmasi yuzunden bosa gidiyor. Sanirim millet burun cihazino ayrica alsin diye gelistirilen bir pazarlama stratejisi bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar şu resimdeki bodygroom olan başlığın içi temizleniyormu aralarında kıl dolaşıyorda nasıl temizlicem onu içi açılıyormu

Philips QG3280 Multigroom 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti - İncelemesi

fırçayla temizliğim diyorum ama fırçayı yırtar başlıktaki tele zarar verir diye fırça çekemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gael -- 13 Temmuz 2013; 23:15:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

arkadaşlar şu resimdeki bodygroom olan başlığın içi temizleniyormu aralarında kıl dolaşıyorda nasıl temizlicem onu içi açılıyormu

Philips QG3280 Multigroom 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti - İncelemesi

fırçayla temizliğim diyorum ama fırçayı yırtar başlıktaki tele zarar verir diye fırça çekemiyorum

Dus jeli dokup makineyi calustir her temuzlikten sonra.sonra badlugi cikar iki taraftan da dusun altina tut. Ben oyle yapiyorum

• tmm eyvallah..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kajukaju

quote:

Fazla bastırmayın vücutta iz bırakabiliyor makine ( çizik gibi ) buna bir çözüm varmı krem v.s gibi ? Çok kötü oldu ya :S

Fazla bastırmanın bir etkisiı yok. Kılların çıkış yönünün tersine doğru sürerek iyi bir traş yapılabilir.

tamamda , çok kötü cizdi makine izi geçmezmi dostum ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kajukaju

quote:

tamamda , çok kötü cizdi makine izi geçmezmi dostum ?

Gecer hocam benim bas parmagim yandi parmak izim kayboldu sonra yine cikti.

• çok kötü oldu bildigin gibi değil 2-3 haftadır geçmiyor ?
  • Ürünü dün aldım Vatan'dan 150 TL ye hafta sonu indirimi ile bugün denedim ürün güzel .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trealith -- 19 Mart 2019; 13:58:30 >
  • Ben de takip ediyorum bu urunu..

Sayfalari okudum ama bahsedilmeyen en iyi ozelligi li-ion pil kullaniyor olmasi galiba..

Onceki tras makineleri modellerinin pilleri 1-2 yil icinde pert olur genelde..

Kullanici arkadaslar pilden bahsetmisler hakkaten 50 dkya kadar kullaniliyorsa super

• quote:

Orijinalden alıntı: marcoruzzier

Bugün aldım 160 liraya. Yok başlıklar kolay çıkıyormuş, oynuyormuş, yok şarj yeri sallanıyormuş bunlar şehir efsaneleri. Başlıkları bir iki defa orta şiddette asıldım gelmeyince acaba siyah yere basmak falan mı gerekiyor ayrı çıkarma düğmesi falan mı var diye düşündüm sonradan anladım ki orasıda numara yeriymiş. Yarın kol, bacak ve sırt hariç her yerimde kullanacağım. ( Göğüs, koltuk altı, sakal kısaltma, malum bölge vs. ) Ürün hakkında böylece detaylı bilgi veririm.

Edit:

-Burun, kulak ve kaş düzeltici
    Arkadaşlar öncelikle şu cümle ile başlamak istedim. 'Cihazda tek sevmediğim ve düzgün işlev görmeyen aparat; Burun, Kulak ve kaş düzeltici aparatı. Kesinlikle tam anlamıyla kıl alamıyor. ' demiş konu sahibi Burun, kulak ve kaş düzeltici bence çok kullanışlı ve kısa sürede güzel de temizledi kulak ve burnumu. Yani ayrı makine almaya hiç gerek yok. ( Kaş da kullanmadım. )

-9 konumlu saç kesici tarak
    Yan kısımları kısalttım ne tıraş izi oldu ne çekme falan. Artık kulak üstleri uzadı diye berbere girmek zorunda kalmayacağım.

-9 konumlu bıyık ve sakal tarağı
    -Mini tıraş makinesi
    -Tam boy düzeltici
    Arkadaşlar bu üç aparat en çok işime yarayan ve en güzel aparatlar. 9 konumlu bıyık ve sakal tarağı ile uzun sakallarımı kirli sakal görünümüne kavuşturduktan sonra çene altını Tam boy düzeltici ile kısaltıp, mini tıraş makinesi ile çizdim çok güzel oldu. 9 konumlu bıyık ve sakal tarağını 6 numaraya getirip kaşlarınızı kısaltırsanız orjinalliği bozulmadan güzel ve dengeli kaşlara sahip olabilirsiniz.

- Hassas düzeltici
    Arkadaşlar bu da çok güzel bir aparat. Favorileri düzeltirken ense tüylerini alırken çok işe yarıyor.

-5 Ayarlı vücut tarağı
    3 numara ile göğüs kıllarınızı kestiğinizde çok güzel bir görünüm oluyor. Özel tarak uçları sayesinde çok kaygan ve çizmiyor.

-Bodygroom tıraş makinesi
    Geldik en önemli aparata. En çok korktuğum ve makineyi alış amacımdaki aparat bu aparattı. Millet kan gölü falan yazınca alırken çok tedirgindim makineyi. Önce koltuk altımda kullandım. 2 dakika içinde iki tarafta jiletle almış gibi tertemiz çok güzel oldu. Neredeyse sıfıra yakın alıyor. Normalda göğüs kıllarını 3 numara kısaltmıştım ama denemek için bununla sıfırladım 10 dk içinde işimi hallettim. Ve malum bölge. Arkadaşlar o kadar yazmışlar çizmişler ama ne yaparsam yapayım en ufak çizik bile olmadı arkadaş. Makine kusursuz. Nasıl becermişler kan gölü yapmayı çözemedim. Makineyi olağan güçleriyle bastırdılar mı artık anlamadım. Dediğim gib alt üst her yeri jiletle alır gibi aldım. Burada güzel bir tıraş olması için püf nokta gerdirmek. 10 dk da bu işinizi hallediyorsunuz.

Kısaca herşeyiyle mükemmel bir makine. 50 dk şarjı gidiyor ve bu süre herşeyi yapmanız için size yetiyor.

güzel bir inceleme olmuş dostum

bende vücüut ve kaş , kulak burun için alıcam keza pek sakal düzeltemiyorum ben ama o da çok işlevsel diyorsun aslında bir uygulama videosu olsa bizler gibi amatörler için harika olurdur keza nasil sakal inceltirli nasıl sakala şekil verilir hakkaten öğretmek lazim (benim gibiler için)

neyse bu arada bu ürünle ilgili kampanya haberleri oldukca gene birbirimizi bildirelim zannedersem standart 140-180 tl arasi ama vatanda bir ara 120 tl 10 taksit olarak alınabiliyor muş gene öle bir kampanya yapılabilir gibime geliyor ..takipte kalalim
  • quote:

Orijinalden alıntı: streamin

quote:

Orijinalden alıntı: marcoruzzier

Bugün aldım 160 liraya. Yok başlıklar kolay çıkıyormuş, oynuyormuş, yok şarj yeri sallanıyormuş bunlar şehir efsaneleri. Başlıkları bir iki defa orta şiddette asıldım gelmeyince acaba siyah yere basmak falan mı gerekiyor ayrı çıkarma düğmesi falan mı var diye düşündüm sonradan anladım ki orasıda numara yeriymiş. Yarın kol, bacak ve sırt hariç her yerimde kullanacağım. ( Göğüs, koltuk altı, sakal kısaltma, malum bölge vs. ) Ürün hakkında böylece detaylı bilgi veririm.

Edit:

-Burun, kulak ve kaş düzeltici
    Arkadaşlar öncelikle şu cümle ile başlamak istedim. 'Cihazda tek sevmediğim ve düzgün işlev görmeyen aparat; Burun, Kulak ve kaş düzeltici aparatı. Kesinlikle tam anlamıyla kıl alamıyor. ' demiş konu sahibi Burun, kulak ve kaş düzeltici bence çok kullanışlı ve kısa sürede güzel de temizledi kulak ve burnumu. Yani ayrı makine almaya hiç gerek yok. ( Kaş da kullanmadım. )

-9 konumlu saç kesici tarak
    Yan kısımları kısalttım ne tıraş izi oldu ne çekme falan. Artık kulak üstleri uzadı diye berbere girmek zorunda kalmayacağım.

-9 konumlu bıyık ve sakal tarağı
    -Mini tıraş makinesi
    -Tam boy düzeltici
    Arkadaşlar bu üç aparat en çok işime yarayan ve en güzel aparatlar. 9 konumlu bıyık ve sakal tarağı ile uzun sakallarımı kirli sakal görünümüne kavuşturduktan sonra çene altını Tam boy düzeltici ile kısaltıp, mini tıraş makinesi ile çizdim çok güzel oldu. 9 konumlu bıyık ve sakal tarağını 6 numaraya getirip kaşlarınızı kısaltırsanız orjinalliği bozulmadan güzel ve dengeli kaşlara sahip olabilirsiniz.

- Hassas düzeltici
    Arkadaşlar bu da çok güzel bir aparat. Favorileri düzeltirken ense tüylerini alırken çok işe yarıyor.

-5 Ayarlı vücut tarağı
    3 numara ile göğüs kıllarınızı kestiğinizde çok güzel bir görünüm oluyor. Özel tarak uçları sayesinde çok kaygan ve çizmiyor.

-Bodygroom tıraş makinesi
    Geldik en önemli aparata. En çok korktuğum ve makineyi alış amacımdaki aparat bu aparattı. Millet kan gölü falan yazınca alırken çok tedirgindim makineyi. Önce koltuk altımda kullandım. 2 dakika içinde iki tarafta jiletle almış gibi tertemiz çok güzel oldu. Neredeyse sıfıra yakın alıyor. Normalda göğüs kıllarını 3 numara kısaltmıştım ama denemek için bununla sıfırladım 10 dk içinde işimi hallettim. Ve malum bölge. Arkadaşlar o kadar yazmışlar çizmişler ama ne yaparsam yapayım en ufak çizik bile olmadı arkadaş. Makine kusursuz. Nasıl becermişler kan gölü yapmayı çözemedim. Makineyi olağan güçleriyle bastırdılar mı artık anlamadım. Dediğim gib alt üst her yeri jiletle alır gibi aldım. Burada güzel bir tıraş olması için püf nokta gerdirmek. 10 dk da bu işinizi hallediyorsunuz.

Kısaca herşeyiyle mükemmel bir makine. 50 dk şarjı gidiyor ve bu süre herşeyi yapmanız için size yetiyor.

güzel bir inceleme olmuş dostum

bende vücüut ve kaş , kulak burun için alıcam keza pek sakal düzeltemiyorum ben ama o da çok işlevsel diyorsun aslında bir uygulama videosu olsa bizler gibi amatörler için harika olurdur keza nasil sakal inceltirli nasıl sakala şekil verilir hakkaten öğretmek lazim (benim gibiler için)

neyse bu arada bu ürünle ilgili kampanya haberleri oldukca gene birbirimizi bildirelim zannedersem standart 140-180 tl arasi ama vatanda bir ara 120 tl 10 taksit olarak alınabiliyor muş gene öle bir kampanya yapılabilir gibime geliyor ..takipte kalalim

arkadaşlar bende etek,koltuk altı,kaş ve az az çıkan sakallarım için bir makine arıyorum tavsiyede bulunurmusunuz...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.