Şimdi Ara

Philips QG3280 Multigroom 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti - İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
12
Favori
42.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 86
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 20
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 gün 9 saat 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 19
  • Favoriye Eklediklerim 12
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TWiST_oF_FaCe (27 mesaj) gael (20 mesaj) balabanraca (20 mesaj) duffyy (10 mesaj) ugur_hy (10 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (106 mesaj) Mobil (29 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Elektrikli Küçük Ev Aletleri >> Philips QG3280 Multigroom 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti - İncelemesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4612 Mesaj
    benim şu vucut aparatının tepesindeki ince tabakalı olan şey yırtıldı gibi ve yerinden çıkıyor
    şunlardan alsam uyarmı acaba
    https://tr.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20160914005645&SearchText=bodygroom

Orijinalden alıntı: gael

benim şu vucut aparatının tepesindeki ince tabakalı olan şey yırtıldı gibi ve yerinden çıkıyor
    şunlardan alsam uyarmı acaba
    https://tr.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20160914005645&SearchText=bodygroom

Hocam servistende bu fiyatlara alınabiliyor zaten. 40tl mi neydi. En azından beklememiş olursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

hangi makine var 6yıl benim gibi sorunsuz kullanan

4sene önce su kacirmisti serviste yaptılar, 2gün sonra verdiler..

birde üstteki mesaj dada anlaşıldığı gibi elegi yıpranmıştı onuda 5tl ye tahtakale den aldım değiştirdim, makine hala çalışıyor

tasarımı böyle makine varmı diye bakıyorum ama buna benzer bir ürün göremedim

buna yakın mg7730 var belki bu ürünü düşünüyorum ama bu yeni ürün bile 6sene önceki aldığım ürünün tasarım olarak yanına yaklasamiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Mesajınızın üzerinden uzun bir zaman geçmiş , ancak gene de sormak istedim. Bende de aynı kitten var ve kartı arızalandı. Halen teklifiniz geçerli ise almak isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    balabanraca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba ürün hala duruyormu? Benim makinemde de kart arızası var yedek parça olarak kullanacağım.Teşekkürler.
    |
    |
    balabanraca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2015 yılında aldığım multigroom Series 5000 QG3371/16 model sakal tıraş makinesinin başlıkları tam oturmadığı için uzun zamandır çok sesli çalışıyordu. Ancak bir süredir başlıklar hiç oturmaz oldu. Sorun başlıklarda olsa yeni başlıklar alarak çözebilirdim. Ancak sorun makine üzerinde başlıkların takıldığı kısımda. Yani makine garantisini doldurduktan kısa süre sonra kullanılmaz hale geldi. Ürünün şu anki piyasa değeri 600 TL civarında. Ve üstelik haftada bir tıraş olan ve sadece 2 başlığı kullanan birisiyim. Ayrıca başka bir tane daha tıraş makinem (powertec) olduğu için her seferinde aynı makineyi kullanmadım. Daha sık kullansam garanti süresi bitmeden çöp olacaktı cihaz. İnternetten araştırdım ve bunun kronik bir sorun olduğunu, garanti sürse bile Philips'in bu durumu garanti kapsamında ele almadığını öğrendim. Yılların markası Philips'in geldiği duruma üzüldüm. Şu an kullandığım diğer makineyi aynı dönemde çok daha ucuza almıştım. Philips'i daha iyi kesim yapacağını düşünerek ve daha fazla başlığı olduğu için almıştım. Diğer makine hala taş gibi çalışıyor. Evimdeki ütü, mutfak robotları, kişisel bakım ürünleri vs. Hep Philips marka. Şimdiye kadar sadık bir müşteriydim. Ancak bir daha asla Philips markasından bir şey almayacağım. Özetle Philips tıraş makinelerinden uzakdurun, eski kalitesi yok artık.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,372
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.