Şimdi Ara

Philips QG3280 Multigroom 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti - İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
11
Favori
44.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

arkadaşlar Nisan ayı'nın başından beri kullandığım Philips QG3280 Multigroom hakkında fikir edinmeniz için açtım bu başlığı.

Özelliklerine değinecek olursak;
    - %100 su geçirmez olduğundan duşta kullanılabiliyor ve çok kolay bir şekilde temizlenebiliyor.

Duş altında kullanımı gerçekten çok kolay ve rahat.
    Koltuk altı ve genital bölge temizliğini zorlanmadan bir kaç dakika içinde tamamlayabiliyorsunuz.
    Duş altında kullanımda, cihazı kullanacağınız bölgeyi köpürtmeniz ve köpüğün üzerinden traş yapmanız çok daha pratik bir traş keyfi sunuyor.
    Ürünü kullanmaya başladığımdan beri keşke daha önce böyle bir makine alsaydım dedim.
    Kişisel temizliği bu kadar kısa sürede halletmek harikulade.

Ürünü temizlemek çok basit. Cihazın tüm parçalarını, sabunla köpürtüp temizleyebiliyorsunuz. Özellikle duşta kullanımdan sonra köpüklü suyla iyice yıkayıp durulamak lazım.

Yüz için kullanılan aparatlardan da memnun kaldığımı söyleyebilirim.
    Uzun favori kullanmayı sevdiğim için sürekli düzeltmem gerekebiliyor.
    Mini tıraş makinesi ucunu ve hassas düzeltici ucunu kullanarak bu işlemleri yapmak çok basit.

Cihazda tek sevmediğim ve düzgün işlev görmeyen aparat; Burun, Kulak ve kaş düzeltici aparatı. Kesinlikle tam anlamıyla kıl alamıyor.
    Bu yüzden Philips NT-9105 Burun ve Kulak Tüy kesme makinesini ayrı olarak aldım.

Aparatlar;

- Tam boy düzeltici

- 9 konumlu bıyık ve sakal tarağı

- Mini tıraş makinesi

- Hassas düzeltici

- 9 konumlu saç kesici tarak

- Burun, kulak ve kaş düzeltici

- Bodygroom tıraş makinesi

- 5 Ayarlı vücut tarağı

Philips QG3280 Multigroom 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti - İncelemesi Philips QG3280 Multigroom 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti - İncelemesi Philips QG3280 Multigroom 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti - İncelemesi

Philips QG3280 Multigroom 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti - İncelemesi Philips QG3280 Multigroom 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti - İncelemesi Philips QG3280 Multigroom 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti - İncelemesi

Philips QG3280 Multigroom 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti - İncelemesi Philips QG3280 Multigroom 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti - İncelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balabanraca -- 5 Temmuz 2014; 21:50:40 >

• Şarj olayı hakkında bilgi verir misiniz?

Bende buna benzer bir Philips ürünü vardı ve tam anlamıyla çöplüktü. Aldığım paraya üzüldüm. Bu tür cihazlarda kullanım kaynaklı beğenmemeye sahip değilsiniz hijyenik ürünler olduğu için geri alınmıyor. Bendeki cihaz 2 saat şarj olup 20 dakika çalışıyordu sadece. Asla elektriğe takılı çalışmıyordu. Bu yüzden öyle saç kesmek şu bu için kullanılacak bir şey değil. Zaten aparatlarını çok dandikti kafaya takıp çıkartmak basit ve saçmaydı. 15 dakika burun kılı temizleyip 2 saat şarja takıyordun, şarj bitince haber vermiyor veya kapanmıyordu.

Bu cihaz elektriğe bağlı çalışıyor mu, çalışmıyor ise sakın almayın. 2+3 saat şarj edip sadece 15+20 dakika çalışır ve sonra kaldırıp atarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonitörKertenkelesi

Şarj olayı hakkında bilgi verir misiniz?

Merhaba,

pil süresi kişi'nin kullanım tarzına göre değişir. Ben haftada 1 pili tam bitmeden şarja takıyorum.
    Üründe pilin şarjı'nın azaldığına dair ışık yanıp sönüyor. Uyarı sistemi var.
    Elektriğe bağlı çalışmıyor, zaten bu ürünün kullanım amacı farklı. Suyun altında kullanıma yönelik olduğu için elektriğe bağlı çalışmasını istemek anlamsız olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balabanraca -- 15 Mayıs 2012; 20:25:11 >
  • ben de düşünüyorm bu aleti almayı, başlıkları kolay çıkabiliyor, pek sağlam değil diye yorumlar var..bu konuda seni yorumun nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barerkican -- 17 Mayıs 2012; 12:41:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenercan

ben de düşünüyorm bu aleti almayı, başlıkları kolay çıkabiliyor, pek sağlam değil diye yorumlar var..bu konuda seni yorumun nedir?

Merhaba,

aparatların çıkartıp takılmasının kullanıcı dostu olduğunu söyleyebilirim. Zorlandan ve baskı uygulamadan değiştirebiliyorsunuz.

Bende sizin gibi aparatların çok kolay yerinden çıktığını ve güven vermediğiyle ilgili bazı yorumlar okumuştum. Lakin bu yorumları yapan insanların ürünü kullanıp kullanmadıklarını bilmiyorum. Hiçte okuduğumuz yorumlardaki gibi basit, yerinden çabuk çıkan aparatlar değiller. Üstelik duşun altında dikkatsizlikten birkaç kez yere düşürmeme rağmen yerlerinden çıkmadılar.

Bence ürünü teknoloji marketlerde inceleyerek, söylenildiği gibi olmadığını görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balabanraca -- 11 Temmuz 2012; 1:10:21 >

• Ben haftada 1 pili tam bitmeden şarja takıyorum.
  • bende alacağım bundan yarın bir gün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: balabanraca

quote:

Orijinalden alıntı: fenercan

ben de düşünüyorm bu aleti almayı, başlıkları kolay çıkabiliyor, pek sağlam değil diye yorumlar var..bu konuda seni yorumun nedir?

Merhaba,

aparatların çıkartıp takılmasının kullanıcı dostu olduğunu söyleyebilirim. Zorlandan ve baskı uygulamadan değiştirebiliyorsunuz.

Bende sizin gibi aparatların çok kolay yerinden çıktığını ve güven vermediğiyle ilgili bazı yorumlar okumuştum. Lakin bu yorumları yapan insanların ürünü kullanıp kullanmadıklarını bilmiyorum. Hiçte okuduğumuz yorumlardaki gibi basit, yerinden çabuk çıkan aparatlar değiller. Üstelik duşun altında dikkatsizlikten birkaç kez yere düşürmeme rağmen yerlerinden çıkmadılar.

Bence ürünü teknoloji marketlerde inceleyerek, söylenildiği gibi olmadığını görebilirsiniz.

ben de yarın bu ürünü alacağım. incelemeniz için teşekkürler.

üründen hala memnun musunuz?

peki sakal için kirli sakal yapabilir miyiz bu aletle?

• quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

Merhaba, rica ederim.
    Ürünle ilgili memnuniyetim hala devam ediyor.
    Hatta banamı öyle geliyor bilmiyorum ama koltuk altı tüylerimi vb. makineyle almaya başladığımdan beri, tüyler daha geç, uzun vadede çıkmaya başladı.
    Kirli sakal sorunuza gelince, pek tabii mümkün.
  • quote:

quote:

Merhaba, rica ederim.
    Hatta banamı öyle geliyor bilmiyorum ama koltuk altı tüylerimi vb. makineyle almaya başladığımdan beri, tüyler daha geç, uzun vadede çıkmaya başladı.

teşekkürler.

126TL' ye siparişi verdim.
  • Bu fiyata siparisi nereden verdiniz? Eski modelinin pili gumledi, bu fiyata alabileceksem eger eskisine pil aramakla ugrasmayayim hic

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamkaya

Bu fiyata siparisi nereden verdiniz? Eski modelinin pili gumledi, bu fiyata alabileceksem eger eskisine pil aramakla ugrasmayayim hic

morhipoda şu anda 169TL.

avea %25 indirimi ile 126TL' ye geliyor.
  • Avea iyice tepemi attirinca yaklasik 10 senelik hattimi tasidim, tepemi bu derece attirmak icin bir ay daha bekleselermis iyiymis :)
    Bilgi icin tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • böyle bir makinaya ihtiyacım var ama sakal için nasıl? sakal da tam sakal değil. sinek kaydı da beklemiyorum
  • arkadaşlar biraz daha detaylı bilgi istiyorum.. bir arkadaş bahsetmiş ancak ben tekrardan sormak istiyorum.. traş süresinde başlıklar kolay çıkıyor mu yerinden? ve vücut kıllarını 0 numara kesiyor mu ? yorumlarınız doğrultusunda ürünün siparişini vereceğim.. ayrıca morhipo ürünün fiyatı 122 değil 169 tl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: duffyy

arkadaşlar biraz daha detaylı bilgi istiyorum.. bir arkadaş bahsetmiş ancak ben tekrardan sormak istiyorum.. traş süresinde başlıklar kolay çıkıyor mu yerinden? ve vücut kıllarını 0 numara kesiyor mu ? yorumlarınız doğrultusunda ürünün siparişini vereceğim.. ayrıca morhipo ürünün fiyatı 122 değil 169 tl ?

avea %25 kampanyası ile 169 x 0,75 = 126TL ediyordu ama 31 temmuzda kampanya bitti.

siz nereyi okudunuz ve nasıl kontrol ettiniz bilmiyorum ama benim ürün pazartesi elimde olacak. faturayı buraya koyarım isterseniz...
  • alıntı yapmana gerek yok kardeş kendin diyorsun zaten 31 ağustosta kampanya bitti diye ee bugun 5 temmuz dolayısı ile normal fiyata geri dönülmüştür :) seni bozmak için söylemedim yani..
  • birde dostum ürün eline geçtikten sonra kullanıp yorumlarını yazarsan sevinirim.. beni en çok başlıkların kolay çıkması düşündürüyor. yani birkaç kişi bu şekilde yorum yazmış ( başlıklar traş esnasında kolay çıkıyor diye ) gerçekten öyle mi ? ve 0 a yakın alıyor mu ? yorumlarını yazarsan sevinirim..
  • quote:

quote:

Merhaba, rica ederim.

Selam dostum.

makine geldi, denemelerimi yaptım vücudun tüm bölgelerinde.

özet geçeceğim ama sana iki sorum olacak, cevaplarsan sevinirim.

inceleme kısmında "genital bölgeyi" rahatlıkla temizleyebildiğini söylemişsin ama ya bende bir hata var ya makinede. zira "tabiri caizse" toplara dokundurduğum anda kanattı. incelemende de ismini yazdığın "Bodygroom tıraş makinesi " ile yaklaşık 4-5 bölge böyle kanadı. bikini üst bölgede sorun yok. neredeyse jilet gibi aldı, ama alt taraf paramparça. sorun ne olabilir?

bir diğer sorum ise acaba mümkün olan en kısa kirli sakal için hangisini kullanmalıyım deneyerek bulacağım ama fikrini rica ediyorum. tüm sakalımı "Mini tıraş makinesi" ile alsam acaba bu aparat bozulurmu?

şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: duffyy

birde dostum ürün eline geçtikten sonra kullanıp yorumlarını yazarsan sevinirim.. beni en çok başlıkların kolay çıkması düşündürüyor. yani birkaç kişi bu şekilde yorum yazmış ( başlıklar traş esnasında kolay çıkıyor diye ) gerçekten öyle mi ? ve 0 a yakın alıyor mu ? yorumlarını yazarsan sevinirim..

ürün dün elime geçti ve akşam uygulama fırsatım oldu;

- öncelikle şunu söylemeliyim, ürün gerçekten tasarım olarak çok iyi. kullanımı kesinlikle kullanıcı dostu. kılavuzunda ise tek kelime yok. herşeyi sadece resimle o kadar güzel anlatmışlarki helal olsun.

- apartları normal bir şekilde çıkarılıp takılabiliyor. bence de "balabanraca" dostumuzun dediği gibi kullanıcı dostu olması için böyle tasarlanmış. kullanırken hiç düşmedi ya da gevşemedi. zamanla gevşermi bilemem ama kafaya takılacak bir nokta değil gibi geldi bana. kullanımla ilgili olabilir.

- tabi makine çok yeni olduğu için her taktığım aparat çatır çatır götürdü kılları :) inanılmaz rahat bir şekilde öncelikle tüm kılları "5 Ayarlı vücut tarağı " ile kısalttım (göğüs, göğüs ucu, göbek, bikini üst bölge). daha sonra "Bodygroom tıraş makinesi" ile koltuk altı, göğüs ve bikini üst bölgesini neredeyse sıfır ayarında alabildim. parmaklarımı dolaştırdığımda kılların başı batmıyor. gayet temiz oldu. "balabanraca" dostumuzun dediği gibi, inşallah jilete göre daha geç çıkarlar

- tek sıkıntım yukarıdaki mesajımda yazdığım bikini alt bölgesinde yaşadığım inanılmaz tahriş. o problemi de nasıl çözeceğimi düşünüyorum, cevapları bekleyeceğim.

aklıma gelenler bunlar. ben de sorular gelirse memnuniyetle cevaplarım.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.