Şimdi Ara

Philips QG3280 Multigroom 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti - İncelemesi (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
11
Favori
44.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu ürünü en ucuz nerde bulabiliriz. şöyle kapıda ödemeli bir yer olursa daha iyi olur yanlız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

arkadaşlar bu ürünü en ucuz nerde bulabiliriz. şöyle kapıda ödemeli bir yer olursa daha iyi olur yanlız.

Azonce hepsiburadadan aldım. 169 tl 5 taksit daha önce tel almıştım 7 tl hediye çeki kullandım. 5 tl de kartda puan varmış ve ücretsiz kargo ile 157 tl ye bana maliyeti var. Netten birkaç sitede 155-160 fiyat aralığında satan siteler var ama adını ilk kez duyduğumdan dolayı güvenemedim. Yıllardırdar yurtiçi yurt dışı online alışveriş yaparım. 15-20 tl daha pahalıya almak daha güvenli ve ucuz diye düşünüyorum.
  • aekadaşlar bu ürünü alamyı düşünüyorum sizce almalı mıyım?

fiyat olarak darty de 150lita nasıl?
  • Arkadaşlar bir tanede ben aldım bu üründen gerçekten çok güzel. Geldiği gün saç tarağını taktım saçımı 19 mm ile kestim hemen tarağını çıkardım birde sakalımı kestim. Yüzümde kesinlikle acı sızı olmadı. Fakat koltuk altı için dikkatli olmak lazım aceleye getirince tahriş ediyor ve bazı kıl kökleri kanıyor. Yalnız bu ürünün kullanım kılavuzunda 5-35 derecede kullanınız ve saklayınız yazıyor. Tamam yazın serinlemek için soğuk suyla duşa alıyorum da kışın 40-45 derecede yıkanıyorum. Yani bu makineyi sıcak suyla duş alırken kullanabilir miyiz? Ya da temizlemek için elimizin dayanabileceği kadar sıcak suyla yıkasak bir şey olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi th3devil -- 20 Ocak 2013; 2:18:38 >
  • Mükemmel incele
    Bugün Philips'in sitesinden baktım Vatan'da 150 TL yazıyordu bastım gittim almaya mağazalarda kampanya yarın başlayacakmış, ayırttım yarın gidip alacağım.
    Özellikle çektiğiniz fotolar süper tam aradığım makine 3 yıldır philips kulllanıyordum özellikle yağlama ihtiyacı olmaması ve suyla temizlenmesi çok iyi.
    Bu klasmanda daha iyisi yok sanırım.

Aldıktan sonra da performansını yazarım buraya.
  • etek traşı için pek uygun değil galiba.en çok bunun için almayı düşünüyordum.
  • arkadaşlar özellikle etek traşı için burdaki yorumlara bakaraktan geçen ay bende aldım bi tane ama (alt bikini bölgesini çalışırken) kıyma makinesi gibi kendimi kaptırdım kan revan içinde kaldım...

Aparatların içinde bi tane üzerinde gövde resmi olan tarak var onumu takmak lazım acaba etek traşı için ? hani biz alışmşızya jiletle sinekkaydıya bu makinenin hangi aparatıyla etek traşı olunur?

Ayrıca ben hb den aldım gelen kutunun içinde kullanım kılavuzu çıkmadı bu makinenin kullanım kılavuzuna netten ulaşabileceğim bi yer varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atlas76 -- 10 Şubat 2013; 2:49:37 >
  • Genital hassas deri için "vücut aparatı" denilen başlık mükemmel geldi bana. Hiç berelenmedim şimdiye dek. Bu ürünü benzerlerinden (diğer markalardan veya 7 in 1' den) tek farklı kılan bu vücut aparatı benim fikrimce. Cihazın diğer tüm başlıklarını hassas deride denedim, bereledi, acıttı ancak bu başlık hiç bir şekilde zarar vermedi. Bu başlıktan ciddi zarar gördüğünü belirtenler olmuş; demek ki her vücut için aynı şey söylenememekte. Ben ürünü aldım, denedim, özellikle bu başlıktan çok memnun kaldım. Bahsettiğim "vücut aparatı" denilen başlık için resim koydum.

Philips QG3280 Multigroom 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti - İncelemesi

• Hassas bölgeler için doğru başlık yukarıdaki lakin ben onu sakal traşında kullanıyorum gayette işimi görüyor memnumun, alet her türlü süper haftada bir şarj ediyorum, 4 gün sakal traşı oluyorum + saç traşımı yapıyorum tam traş bitiyor pil bitiyor.

Yanlız bir sorum olacak, bu başlıkların içindeki dönen yerle temas eden parçalarda bulunan kremler yıkana yıkana gitti ne yapmak lazım onun için ? krem alabileceğimiz bir yer var mıdor ?

• bende remington pg6050 ile bu makina arasında kararsızım ,hangisini tavsiye edersiniz
  • bende bu ürün almayı düşünüyorum ama çok kararsızım.kullanım amacım etek traşı ve saç tıraşı.yorumlarda okudugum kadarı ile toplarda çok sorun yaşayan olmuş.üstte resmi görülen başlık ile yani vücut aparatı ile traş yapsak bile tahriş söz konusumu?(sabunlasak bile?)bide kimse saç traşından bahsetmemiş.o konudada sağlıklı yoruma ihtiyacım var.genelde kısa saç severim ve ayda bir 3 numara yaparım saçımı.acaba bu makine işimi görürmü?fiyatıda malum.
    not : saçımın uzunlugu 2.5cm max. 3cm saçım ne çok sık nede seyrektir,normal yani
    deneyimli arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: giyotin_1982

bende bu ürün almayı düşünüyorum ama çok kararsızım.kullanım amacım etek traşı ve saç tıraşı.yorumlarda okudugum kadarı ile toplarda çok sorun yaşayan olmuş.üstte resmi görülen başlık ile yani vücut aparatı ile traş yapsak bile tahriş söz konusumu?(sabunlasak bile?)bide kimse saç traşından bahsetmemiş.o konudada sağlıklı yoruma ihtiyacım var.genelde kısa saç severim ve ayda bir 3 numara yaparım saçımı.acaba bu makine işimi görürmü?fiyatıda malum.
    not : saçımın uzunlugu 2.5cm max. 3cm saçım ne çok sık nede seyrektir,normal yani
    deneyimli arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Vücut aparatı ile hiç bir şekilde tahriş yaşanmıyor, sordğunuz yer de dahil buna. Saç kesimi de mükemmel. Yazdığınız iki soruya göre yanıtlıyorum: sizin ihtiyacınız olan direkt bu makinedir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaslar memnunmusunuz?
    tamamen gogys ve bacak kil kisaltma genital ve koltuk alti puruzsuzlugu sagliyor mu?
    keske su urunu alsaydim dediginiz var mi?
    vatanda 140 tl nasil fiyat sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caver -- 29 Mart 2013; 11:05:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • REMİNGTON 6050 ile bu makineyle kararsız kalıyorum amacım 3-5 günlük kirli sakal bırakmak ve malum bölgede ki traşı yapmak,,bu makinede sakal için tarak ayarları nasıl hassasmı yoksa 1-3-5 diyemi atlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: balabanraca
    Aparatlar;

- Tam boy düzeltici

- 9 konumlu bıyık ve sakal tarağı

- Mini tıraş makinesi

- Hassas düzeltici

- 9 konumlu saç kesici tarak

- Burun, kulak ve kaş düzeltici

- Bodygroom tıraş makinesi

- 5 Ayarlı vücut tarağı

Philips QG3280 Multigroom 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti - İncelemesi Philips QG3280 Multigroom 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti - İncelemesi Philips QG3280 Multigroom 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti - İncelemesi

Philips QG3280 Multigroom 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti - İncelemesi Philips QG3280 Multigroom 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti - İncelemesi Philips QG3280 Multigroom 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti - İncelemesi

Philips QG3280 Multigroom 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti - İncelemesi Philips QG3280 Multigroom 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti - İncelemesi

bu ürünü almaya karar verdim yanlız 9 u 1 arada paket harici bir satışı var mı?
    vatanda 140 tl ancak 9 başlığı yok sanırım...
    http://www.vatanbilgisayar.com/Erkek%20ve%20Bayan%20Bak%C4%B1m%20%C3%9Cr%C3%BCnleri/philips-qg-3280-qg-3280-multigroom-bakim-seti/productdetails.aspx?I_ID=56727

hb dada özellikle belirtilmiş 9u 1 arada diye
    http://www.hepsiburada.com/liste/philips-qg3280-multigroom-9u-1-arada-erkek-bakim-kiti/productDetails.aspx?productId=sgpqg3280&categoryId=26012161&gclid=CJrO8-_yo7YCFURf3god9BsAdg

farklı paketlerimi mevcut acaba??

• quote:

Orijinalden alıntı: caver

http://www.vatanbilgisayar.com/Erkek%20ve%20Bayan%20Bak%C4%B1m%20%C3%9Cr%C3%BCnleri/philips-qg-3280-qg-3280-multigroom-bakim-seti/productdetails.aspx?I_ID=56727

http://www.hepsiburada.com/liste/philips-qg3280-multigroom-9u-1-arada-erkek-bakim-kiti/productDetails.aspx?productId=sgpqg3280&categoryId=26012161&gclid=CJrO8-_yo7YCFURf3god9BsAdg

Merhaba,

verdiğiniz linkteki ürünler aynı. Vatan Bilgisayarın sitesinde sadece eksik bilgi girmişler. Farklı bir paket mevcut değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balabanraca -- 30 Mart 2013; 10:17:41 >

• quote:

quote:

Aparatlar;

- Tam boy düzeltici

- 9 konumlu bıyık ve sakal tarağı

- Mini tıraş makinesi

- Hassas düzeltici

- 9 konumlu saç kesici tarak

- Burun, kulak ve kaş düzeltici

- Bodygroom tıraş makinesi

- 5 Ayarlı vücut tarağı

Philips QG3280 Multigroom 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti - İncelemesi Philips QG3280 Multigroom 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti - İncelemesi

hafta sonu kaç liraydı bilmem ama şu anda 184 lira

• bi arkadaşımda 180e almış; 140a kaptım ben indirimde
    buarada çok başarılı bir alet
  • quote:

.

Ürünü begendim , tavsiye ederim herkese..
    suan vatanda 150 olmuş.

başlıkların temizliğini nasıl yapıyoruz?
    içlerinide yıkıyormuyuz, diş macunu gibi olan krem suda gitmezmi?
  • quote:

quote:

.

Ürünü begendim , tavsiye ederim herkese..
    suan vatanda 150 olmuş.

başlıkların temizliğini nasıl yapıyoruz?
    içlerinide yıkıyormuyuz, diş macunu gibi olan krem suda gitmezmi?

Merhaba,

ürünü temizlemek çok basit. Cihazın tüm parçalarını, sabunla köpürtüp temizleyebiliyorsunuz. Özellikle duşta kullanımdan sonra köpüklü suyla iyice yıkayıp durulamak lazım. Aparatların içlerine de su tutabilirsiniz. Kıl tüy su ile birlikte gidecektir.

Diş macunu gibi olan kremsi madde, ürünün belli kısımlarında bulunan bir yağ olmaktadır. Ürünün içerisinde var olan bu yağ, başlıkların ( mil yatağının) yıpranmasını önleyerek daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Su ile temizlediğimiz için zamanla o kremsi yağ gidecektir. Gerektiğinde Philips servislerinden temin edilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balabanraca -- 5 Nisan 2013; 19:26:52 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.