Şimdi Ara

Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir. (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
20 Misafir - 20 Masaüstü
5 sn
5.446
Cevap
124
Favori
356.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu arada evet ekran yansıtmadan bahsediyorum telefondan açıp tvden oyun falan oynamak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibariyle amazonda 55pus8505 6649tl. Günahıyla sevabıyla 1 adet almış bulunmaktayım.

• karsiyakali K kullanıcısına yanıt

prime üyeliği ile 50 TL daha indirim var evime uygun 50inc olduğundan 5439 TL almış bulunuyorum

• Kubilay41 K kullanıcısına yanıt

Hocam oncelikle hem tv hem de telefon ayni wifi ya bagli olmali.

Sonra telefondan youtube uygulamasini acin. Telefon tvyi algılıyorsa telefondaki videonun sag ustunde asagidaki resimdeki buton gözüküyor olmali.

Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir.

Buraya kadar ok ise Asagidaki adimlari takip ederek telefon ekranini tvye yansitabilirsiniz. (Eger ustteki kisim olmuyorsa tv ve telefon wifi uzerinden bir birini gormuyor demektir.

Telefondan internet paylaşımını acip tvyi ona bağlayıp ustteki adımı tekrar edin.)

https://support.google.com/chromecast/answer/6059461?hl=tr

• quote:

Orijinalden alıntı: karsiyakali

An itibariyle amazonda 55pus8505 6649tl. Günahıyla sevabıyla 1 adet almış bulunmaktayım.

Sizin mesaji okudum, bu basligi da 1 aydir takip ediyorum. Ben de aldim bakalım.

• Hadi bakalım hayırlı olsun cümleten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon da birisi panel direk LED ve MVA demiş. Haydi direk LED tamam da MVA yı nerden anlamış acaba. Ben MVA olduğunu sanmıyorum. Çünkü yan açıdan kalite hemen bozulmaya başlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay41

Bu arada evet ekran yansıtmadan bahsediyorum telefondan açıp tvden oyun falan oynamak istiyorum.

O iş için uygun değil bence. Gecikme olur ve keyf almazsınız. Bence direk TV ye kurun oyunları. Markette epey oyun var.

• Merhaba,

PHILIPS 70PUS8505 (900 EUR) ve SAMSUNG 70TU7100 (719 EUR) arasinda tercih yapmaya calisiyorum. Sizce hangisini almak daha mantikli?

• tgezer kullanıcısına yanıt

yurtdışı üretimindeki özelliklerinde mva ve dled yazıyor aşağıdaki linkte.. ona istinaden yazmış olabilir. /62 de aynı mıdır acaba..

https://www.displayspecifications.com/en/model/513a1f73

• quote:

Orijinalden alıntı: karsiyakali

yurtdışı üretimindeki özelliklerinde mva ve dled yazıyor aşağıdaki linkte.. ona istinaden yazmış olabilir. /62 de aynı mıdır acaba..

https://www.displayspecifications.com/en/model/513a1f73

Tabii ki değil. Ona güvenip aldık. Yanlış bilgi oradakiler

• merhaba airplay yok değil mi arkadaşlar? Apple'da desteklenen tvler listesinde Philips hiçbir model yazmıyor maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayıp oluyor beyler

merhaba airplay yok değil mi arkadaşlar? Apple'da desteklenen tvler listesinde Philips hiçbir model yazmıyor maalesef.

2019 da samsung destek verirken 2020 de samsung airplay2 desteğini çekmiş. şuan lg modellerinde var görünüyor ama bu ekranda android olduğundan AIRPIN PRO yükleyerek yansıtma yapılabilinir sanırım ( TV'yi dün gece aldım yarın teslim edilecek) o zaman deneyebilirim ama iphonedan eski telefonum samsung s7edge airpin pro'yu kurup ekranı yansıttım.

TV'Yi kullananlar,

elimde hiç 4K içerik yok! Netflix aboneliğim haricinde Torrentten bu özellikleri içeren bir filmi çeksem usb belek veya Harddiskten oynatır mı ? USB 2 'Nin hızı yeter mi ?

Kod

Yığını:
    Format : Matroska at 70.1 Mb/s Length : 48.4 GiB for 1 h 38 min 53 s 216 ms Video #0 : HEVC at 64.5 Mb/s Aspect : 3840 x 2160 (1.778) at 23.976 fps Audio #0 : MLP FBA at 4 434 kb/s Infos : 8 channels, 48.0 kHz Language : en Audio #1 : AC-3 at 640 kb/s Infos : 6 channels, 48.0 kHz Language : en Audio #2 : AC-3 at 448 kb/s Infos : 6 channels, 48.0 kHz Language : tr Text #0 : PGS Language : en Text #1 : PGS Language : tr Text #2 : PGS Language : tr

• karsiyakali K kullanıcısına yanıt

....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mbaydar76 -- 30 Ocak 2021; 14:33:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mbaydar76

....

Ne yazık ki orada da 3 gb ram 16 gb hafıza diyor . Bunlara güvenip alıyor millet sonra fos . 5 GB depolama nerede görülmüş arkadaş .

• quote:

Orijinalden alıntı: ayıp oluyor beyler

merhaba airplay yok değil mi arkadaşlar? Apple'da desteklenen tvler listesinde Philips hiçbir model yazmıyor maalesef.

air screen programıyla ben yansıttım ama o programda da arada reklam çıkıyor .

bence airPin Pro'yu bulup / satın

TV gelsin kurulması gerekenleri linkleri ile paylaşayım Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir. 

@tgezer moralimi çok bozuyor iade edip android tv olmayan versiyonu mu alsam diye düşünüyorum..

toengel e bir soru sormuştum

Tachchen,

/62 hat ein schlechteres Panel als /12, also kein Wide Color Garmut. Sonst sind sie identisch.

Toengel@Alex

/62 de /12 ye göre daha kötü panel kullanılmış yani WIDE COLOR GARMUT yok onun dışında aynıdır yanıtı geldi... iptal etmek veya iptal etmemek amazondan aldım..gelip bakıp mı iade etsem..

• Mbaydar76 kullanıcısına yanıt

Panel konusunda kesin bilgi yok ancak 50" 7304 ile 50" 8505'in güç tüketimleri resmi dökümanlara göre farklı. Bu da panel ya da SoC konusunda değişen bir şeyler olduğunu doğruluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mbaydar76

toengel e bir soru sormuştum

Tachchen,

/62 hat ein schlechteres Panel als /12, also kein Wide Color Garmut. Sonst sind sie identisch.

Toengel@Alex

/62 de /12 ye göre daha kötü panel kullanılmış yani WIDE COLOR GARMUT yok onun dışında aynıdır yanıtı geldi... iptal etmek veya iptal etmemek amazondan aldım..gelip bakıp mı iade etsem..

Bu bilgiye göre adamlar Türkiye'ye özel düşük seviye panel kullanmışlar üşenmeden. Tebrik etmek lazım. /62 kodlu ürün sadece bizde satılıyor görünene göre.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.