Şimdi Ara

PHILIPS PUS6412/12 Kullanıcı Yorumları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
13
Favori
43.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: scorpionn88

PHILIPS 49PUS6412/12 ANDROID 4K ULTRA İNCE LED TV 3.249,00 TL yerine 3.064,00 TL

https://urun.n11.com/led-tv/philips-49pus641212-android-4k-ultra-ince-led-tv-P217951745

%7 indirim ve 300 tl kuponla 2540 a düşüyor

Bence çok çok iyi fiyat zira daha dün 43" olanı Vatan'da 2999 liraya yükselmişti.

Ama satıcı/kargo gibi riskleri de alacaksınız tabi bu fiyata.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ürün nasıl sizce çoğunlukla film izlemek için kullanılacak görüntü kalitesi önemli birde sorun çıkartır mı cihaz. Pus7005 ile 100 tl far var aradaki farka değer mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpionn88 -- 11 Kasım 2017; 13:2:7 >
  • scorpionn88 S kullanıcısına yanıt
    çok çok iyi fiyat o zaman. Şahsen ben alacağım zaman bunu görsem direk alırdım.
  • Blitzkrieger B kullanıcısına yanıt
    Fiyat iyi ama piyasadaki şikayetler gözümü korkuttu. Umarım sorunsuz kullanırım.

• scorpionn88 S kullanıcısına yanıt
    hocam piyasaya bakma sen, bizde ürünler pahalı olduğu için en ufak birşeyde hemen millet yaygara kopartıyor. Yabancı sitelere baktığın zaman bu ürünlerin vereceği performansın aşağı yukarı aynı olduğunu görürsün. Bizde bir samsung ve LG hayranlığı var. Biz ailecek LG aldık, kardeşlerimde anne babamın evinde 150 ekran LG'lerden var, benim kendi evimde de philips. Ben tasarımını kız arkadaşım sevdi diye aldım. Görüntü olarak vs arada uçurum farklar yok, ufak defek farkları da fark etmek cidden zor. Netflix 4K izliyorum ben philips için kontrast oranı düşük siyahlar şöyle böyle diyorlar da ekranı açıp da sadece siyah görüntüye bakmıyorsun. Ne bileyim ben hobi olarak fotoğrafçılık yapıyorum, evimde imac 4K var, adobe lightroom falan kullanıyorum ama ben bile o kadar görüntünün kontrast oranı 1000de1 daha fazla olsa şöyle olur diye takılmıyorum.

Özetle ürün hoşuna gittiyse al, neyinden pişman olacaksın ki ?

• Blitzkrieger B kullanıcısına yanıt
    Haklısınız, zaten çoğunlukla film izlenicek bundaki performansı önemli benim için. Tasarım olarak çok hoşuma gitti ürün. Ambilight gibi özelliklerde çok hoş sorun çıkarmadan kullansam yeter bana.

• Merhabalar bende bu ürünün 43Pus6412 olanını aldım.Kurulum için servis şartı varmı yoksa direk kendimiz kurabilirmiyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthmhmt

Merhabalar bende bu ürünün 43Pus6412 olanını aldım.Kurulum için servis şartı varmı yoksa direk kendimiz kurabilirmiyiz

Selam. Hayırlı olsun. Bence evet servisi çağırın. Zaten kurulum ücretsiz. Kurulum sırasında görüntüde bir sorun olursa direkt muhatap yanınızda oluyor. Kendisinden yazılım güncelleme yapıp yapmyacağını sorun. Bize gelen kişi yapmadı. Sonuçları bekliyoruz. Kolay gelsin.

• Arkadaşlar televizyonu 2 haftadır kullanıyorum ve gerçekten memnunum
    özellikle maçlarda topla ilgili endişelerim vardı ama hızlı görüntülerle ilgili ayarlarda bu ayarı kapalı konuma getirdim ve topun hızlı hareketlerinde dahi hiçbir sorun yok
    renkler oldukça canlı ve tatmin edici
    smart tv-android uygulamaları da en az bilgisayarımdaki kadar hızlı ve ambilight özelliği gerçekten çok hoşuma gitti.

Sadece yandan bakıldığında ekran çok beyaz gözüküyor, Mümkün mertebe karşıdan izlendiğinde performansı şahane.
    Ben 2 hadta önce 4550 TL'ye aldım.
    Normal fiyat 5000 idi, teknosacelldeninternet paketi aldım ve 400 TL gibi indirimi oldu.
    Genişletilmiş +1 yıl garantiyi alınca fiyatı 5188 TL oldu ve bunu da 12 taksit yaptılar.

Ben genel olarak memnunum.

Evet TV 50 Hz ve IPS ekran. ama dediğim gibi yorumlarım yukarıdaki gibi ve keyfini çıkartmaya çalışıyorum.

• merhaba arkadaşlar tv de çok belli olmuyor ama dikey gölgelenme var.Özellikle radyo açıldığında arka planda çıkan mavi renkte çok belli oluyor radyo ekranında sizde de durum aynı mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetusta12

merhaba arkadaşlar tv de çok belli olmuyor ama dikey gölgelenme var.Özellikle radyo açıldığında arka planda çıkan mavi renkte çok belli oluyor radyo ekranında sizde de durum aynı mı

Maçlarda dikkat esersen belli oluyor ama diğer ekranlarda hayatta belli olmuyor. Banding sanırım dediğiniz. Ekran boyutunuz kaç?

• quote:

Orijinalden alıntı: erman72

Arkadaşlar televizyonu 2 haftadır kullanıyorum ve gerçekten memnunum
    özellikle maçlarda topla ilgili endişelerim vardı ama hızlı görüntülerle ilgili ayarlarda bu ayarı kapalı konuma getirdim ve topun hızlı hareketlerinde dahi hiçbir sorun yok
    renkler oldukça canlı ve tatmin edici
    smart tv-android uygulamaları da en az bilgisayarımdaki kadar hızlı ve ambilight özelliği gerçekten çok hoşuma gitti.

Sadece yandan bakıldığında ekran çok beyaz gözüküyor, Mümkün mertebe karşıdan izlendiğinde performansı şahane.
    Ben 2 hadta önce 4550 TL'ye aldım.
    Normal fiyat 5000 idi, teknosacelldeninternet paketi aldım ve 400 TL gibi indirimi oldu.
    Genişletilmiş +1 yıl garantiyi alınca fiyatı 5188 TL oldu ve bunu da 12 taksit yaptılar.

Ben genel olarak memnunum.

Evet TV 50 Hz ve IPS ekran. ama dediğim gibi yorumlarım yukarıdaki gibi ve keyfini çıkartmaya çalışıyorum.

Hayırlı olsun hocam. 55 inç mi sizinki?

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    49 inç. Açık gri, mavi gibi renklerde dikkat ettiğimde görüyorum banding sorununu.Ekran görüntü ayarlarınızı nasıl yaptınız
  • Televizyonu ilk aldığımda telefondan ekran yansıtma sorunsuz çalışıyordu. Daha sonra güncellemeden mi oldu nasıl oldu ekran yansıtmayı açınca bağlanıyor görüntü gelmiyor sonra bağlantı kesildi diyor. Bu sorunu yaşayan var mı başka acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: ustamfa

Televizyonu ilk aldığımda telefondan ekran yansıtma sorunsuz çalışıyordu. Daha sonra güncellemeden mi oldu nasıl oldu ekran yansıtmayı açınca bağlanıyor görüntü gelmiyor sonra bağlantı kesildi diyor. Bu sorunu yaşayan var mı başka acaba

Tv'yi gücü kesip tekrar fişe takıp ve telefonu da yeniden başlatınca düzelmesi lazım. Chromecast cidden sıkıntılı ve dandik.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Televizyonu ilk aldığımda telefondan ekran yansıtma sorunsuz çalışıyordu. Daha sonra güncellemeden mi oldu nasıl oldu ekran yansıtmayı açınca bağlanıyor görüntü gelmiyor sonra bağlantı kesildi diyor. Bu sorunu yaşayan var mı başka acaba

Tv'yi gücü kesip tekrar fişe takıp ve telefonu da yeniden başlatınca düzelmesi lazım. Chromecast cidden sıkıntılı ve dandik.

Aynısını yaptım. Hatta cihazı kaldırıp yeniden ekledim.televizyondan chrome cast uygulamasının güncellemelerini sildim tekrar yükledim ama ne yaptıysam düzelmedi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Aynısını yaptım. Hatta cihazı kaldırıp yeniden ekledim.televizyondan chrome cast uygulamasının güncellemelerini sildim tekrar yükledim ama ne yaptıysam düzelmedi

Hangi yazılım var hocam sizin TV de?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetusta12

49 inç. Açık gri, mavi gibi renklerde dikkat ettiğimde görüyorum banding sorununu.Ekran görüntü ayarlarınızı nasıl yaptınız

Ben açık gökyüzü ve koyu yeşil sahada görüyorum ama belli belirsiz. Ayarlar standart. Sadece motion ayarlarını kapattım, bir de görüntü tarzı Doğal modda.

• Benim 6 yıllık LCD bozulunca yeni tv bakmaya başladım. 43PUS6262 alacaktım ama smart tv özelliğiyle ilgili şikayetleri okuyunca vazgeçtim. Android TV olmasından dolayı bu ürün dikkatimi çekti, buradaki tüm yorumları okudum.

Kanal geçişleri 3-4 saniye sürüyor yazılmış, bana çok yavaş geldi, şu an dreambox kullanıyorum ve geçişleri maksimum 1-2 saniye.
    Bir de Baby TV için Turkcell TV+ almayı düşünüyorum, Turkcell TV+ deneyen oldu mu hiç televizyonda? sorunsuz çalışıyor mu?
  • demente D kullanıcısına yanıt
    Tvplus android uygulamasini ben kullandim, uygulama cok iyi degil acikcasi. Turkcell uygulama ustune cok dusmemis, android tablet telefon uygulamasini buyuk ekrana uyarlamislar o kadar. Goruntude sorun olmuyor fakat uygulama biraz yavas. Onun disinda tvplus kutusu alacaksaniz turkcell’den 4K kutu isteyin, sorunsuz kullanirsiniz. Kanal gecisleri dedikleri yavas degil. Urunlerin sonundaki kodlara bakarak yorum yapmak gerek, 6262 ve alt serilerde yavaslik var ama 6412 oldukca iyi bir tvdir emin olun.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.