Şimdi Ara

PHILIPS PUS6412/12 Kullanıcı Yorumları (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
13
Favori
43.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mawice

nasıl yaptınız güncellemeyi ?

Alıntıları Göster
    Otomatik güncellemeyi açtım, gece kendi yaptı TV kapalı (standby) iken. Ama mümkünse yapmayın. Android 7 açık ara 8'den daha iyi ve akıcı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Otomatik güncellemeyi açtım, gece kendi yaptı TV kapalı (standby) iken. Ama mümkünse yapmayın. Android 7 açık ara 8'den daha iyi ve akıcı.

Alıntıları Göster

bende sıkıntı yaşıyorum youtube felan açma oldu o yuzden güncellemek istiyorum

• Beyler PUS6412 modelini hala kullanan var mı? Bizimki 4 seneyi dolduracak birkaç ay sonra ama nalları dikmek üzere panel. Led aydınlatma sanırım ölmek üzere, ekranda leke ve bulutlanma iyice arttı, hafif de flicker yapıyor ledler.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Hocam ben kullanıyorum hala. Sorun taşmadım henüz. Çok açmadığından olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzBuBa

Hocam ben kullanıyorum hala. Sorun taşmadım henüz. Çok açmadığından olabilir.

Hocam siz alalı kaç ay veya yıl oldu? Bizde günde en az 15 saate yakın açık kalıyor. Ondan mı acaba? İyice saldı kendini panel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 18 Ağustos 2021; 20:15:6 >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

2017 Aralık ayında almıştım. Gün içerisinde yaklaşık 5-6 saat açık kalıyor. Belirlenmiş toplam açık kalma süresi var mı acaba. Planlı eskitme yapılıyor olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: OzBuBa

2017 Aralık ayında almıştım. Gün içerisinde yaklaşık 5-6 saat açık kalıyor. Belirlenmiş toplam açık kalma süresi var mı acaba. Planlı eskitme yapılıyor olabilir.

Bizde 2017 Kasım'da almıştık hocam. Dün servisten geldi. 500 lira karşılığı tüm Led barlar değişti. Geldiğinde USB 2.0 portunun da çalışmadığını ve güç gelmediğini farkettim. Sanırım o da bozuldu. 3.0 çalışıyor. Erken bozulması için çalışma yapıldığı kesin.

• Televizyonu aktif olarak kullanan ve güncelleyen var mı arkadaşlar?

• Beyler son zamanlarda Youtube uygulamasında sorun yaşayan var mı? Çökme veya videoları (reklamları vs.) oynatamama gibi?

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.