Şimdi Ara

Philips mg7720 249 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
7
Favori
16.784
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_ph%C4%B1l%C4%B1ps-mg7720-15-multigroomer-14-%C3%BC-1-arada-y%C3%BCz-sa%C3%A7-ve-v%C3%BCcut-bak%C4%B1m-kiti-1176271.html?ga_query=philips+mg7720

İhtiyacı olan kaçırmasın arkadaşlar .

Philips mg7720 249 tl

Edit: Kampanya bitti arkadaşlar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atabeyyy -- 18 Haziran 2019; 18:21:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• bende o link açılmadı. ürün linikini yapıştıracaktım ama sistem şimdi linke ekleme falan yapar bide oradan linç yemeye gerek yok. ürünü sitede aratınca çıkıyor fiyat halen 250tl.
  • STND kullanıcısına yanıt
    Almak isteyenler uygulamayı indirip arama yerine Philips mg7720 yazarsa çıkıyor.

• Alanlarin geldi mi? Nasi cihazzz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alioreh kullanıcısına yanıt
    Bende daha yeni sipariş geçtim hocam. Youtube ta incelemeler mevcut baya da övülüyor .

• ben 15 gündür kullanıyorum çok iyi cihaz 14 başlık var ama sadece 5,6 tanesini kullanırsınız geri kalanları tamamen gereksiz baslıklar. içinde bir tane ayarlanabilir başlık aparatı var.Ve 6 ayarı var. sadece onun sayesinde diger 6 başlık gereksiz kalıyor. çünkü birbirinin aynısı.
    tek olumsuz yanı var. cihazı fişe takılıyken kullanamıyorsunuz. yani ileride pil ömrünü doldurdugunda cihaz komple çöpe. Benim tahminimce bir pilin ömrü 3 yıldır. o sebeple 3 yıllık ömür biçiyorum.Siz de ona göre düşünüp alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muxo -- 14 Haziran 2019; 22:55:58 >
  • muxo kullanıcısına yanıt
    Li-on pilli olduğu için daha uzun gideceğini tahmin ediyorum ha erken mi bitti 5 yıl garantisi var zaten .

• 7 lira da kargo alıyorlar

• atabeyyy A kullanıcısına yanıt
    Yanlışınız var. Sadece cihazın kutusunda ingilizce 5 yıl garantili yazıyor. Ama içinden çıkan Türkçe garanti belgesinde 2 yıl yazıyor. Bence philips avrupaya ayrı Türkiyeye ayrı garanti koşulları sağlıyor. Ayrıca bir pil tam performans modunda en fazla 3 yıl kullanırsın. Ben şahsen pilin ömrü dolunca içini açar pile bakıp aynısını bulup kendim değiştirmeye çalışırım. Olmazsa pili devre dışı bırakır adaptör girişini direk motora bağlayıp çalıştırırım diye düşünüyorum

Sizin yanlışınız var hocam bu ürün tr de 5 yıl garantili . Araştırmanızı tavsiye ederim :)

Peki niye içinden çıkan garanti belgesinde 2 yıl yazmışlar?

Philips mg7720 249 tl

Aldığınız yere bi sorun bence.

Bence o yazı distribütör ürünü olduğunu vurgulamak için bir çok sitede global garanti yazıyor.

• Beyler bende QG3380 var. Bu aletin farkı nedir? Bendeki de li-ion bataryalı
  • Arkadaşlar bu aletin biraz ucuzu ve hem şarjda hem kabloda , ya da sadece kabloda kullanılabilecek bir cihaz arıyorum. Sadece sakal için kullanılacak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dayanamadım bir adet de ben aldım. Kargo bedava kodu çıktı çevir kazandan.

• quote:

Orijinalden alıntı: muxo

Peki niye içinden çıkan garanti belgesinde 2 yıl yazmışlar?
    Philips sitesinde. Kayıt ettiğinizde garantisi 5yıl oluyor, kayıt etmeyenlerin garantisi 2 yıl kalıyor bilgilerinize :) 2 hafta önce yaptığımdan biliyorum:)

• efekan_02 kullanıcısına yanıt
    Çevir kazan nasıl yapılıyor

• Ekstra birşey yapmadım ürün sayfasında kendisi çıktı. Üyeliğimi girmemiştim ve mobildeydim

• Vatan bilgisayar da 249 yapmış. Mm dr kargo 7-10 gün diyor vatanda ups ile gönderiyormuş hangisinden versem acaba kararsız kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLTaR_07 -- 15 Haziran 2019; 15:21:5 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.