Şimdi Ara

Philips mg7720 249 tl (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
7
Favori
16.784
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mediamarkt bakalım ne yapacak, hala gönderilmedi benim de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omara kullanıcısına yanıt
    9 mm olan saç başlığı 3 numara oluyormuş.Ben de 3-7 mm ayarlı olanı yan ve ense için kullanabilirmiyim diye düşünüyordum denediniz mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam 9 mm olan 3 numara ise beni saçlarımı 1'e vurmaktan kurtardınız şu anda :) henüz denemedim, deneyince paylaşım yaparım hocam.

ekleme: hocam öncelikle kulak arkası ve ense için yardım gerekiyor onu söyleyeyim. üstleri 12mm ile yanları 9mm ile kestim. makine hiç teklemedi, hiç saçımı yolmadı. yaklaşık yarım saat kadar çalıştı makine, ilk saç kesme deneyimimiz oldu. ben açıkçası çok memnun kaldım. ayda bir berberde saçlarımı makineyle kısa kestirirdim. bundan sonra berbere gitmem inşallah :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omara -- 20 Haziran 2019; 20:50:13 >
  • Merhabalar,
    Teknosa'da traş makinesi ürünlerinde indirim var %20..
    Bu konuda ki üründe 231TL'ye düşmüş. Üstelik ücretsiz kargo.
    Belki diğer ürünlerden öneri verirseniz onuda düşünebilirz arkadaşlar..
    https://www.teknosa.com/philips-mg772015-14in1-erkek-bakim-kiti-p-120240887

• quote:

Orijinalden alıntı: muxo

ben 15 gündür kullanıyorum çok iyi cihaz 14 başlık var ama sadece 5,6 tanesini kullanırsınız geri kalanları tamamen gereksiz baslıklar. içinde bir tane ayarlanabilir başlık aparatı var.Ve 6 ayarı var. sadece onun sayesinde diger 6 başlık gereksiz kalıyor. çünkü birbirinin aynısı.
    tek olumsuz yanı var. cihazı fişe takılıyken kullanamıyorsunuz. yani ileride pil ömrünü doldurdugunda cihaz komple çöpe. Benim tahminimce bir pilin ömrü 3 yıldır. o sebeple 3 yıllık ömür biçiyorum.Siz de ona göre düşünüp alın
    ürün su geçirmez olduğu için elektrikte takılıyken çalışmaması bu yüzden, güvenlik amaçlı yani .
  • beyler aldığınız ürünlerde çizik var mı ? vatanbilgisayar dan almıştım.
  • mtax kullanıcısına yanıt
    Benim aldığımın makinenin üstüne takılı gelen bıçağının parlak kısmında vardı. Kutu daha önce açılmamış duruyordu. Sanırım döküm çelik kullanılmış. Fabrikasyon çıkışı böyle olsa gerek.

• Aldık teknosada bekliyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende dün teknosadan 231 TL ye sipariş geçtim.
  • Philips mg7720 249 tl
    Philips mg7720 249 tl
    Philips mg7720 249 tl

Teknosadan almıştım, gelen paketin hali bu. Açmadım daha, ne yapsam bilemedim. İçindekiler sağlam mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 14 ünde sipariş vermiştim mediamarktan.hala bekliyorum.tedarik edilmemiş hala.
  • sedkorn S kullanıcısına yanıt
    Bende teknosadan aldım bekliyorum. Hangi kargo şirketi getirdi acaba? Açın bakın isterseniz üründe sorun yoksa kutu çokta önemli değil. Teşhir ürünü falan olmasında.

• Ürün geldi. 12 ayrı başlık çıktı normal mi?

• benim vatandan aldığım kullanmaya başladım. kalitesini belli ediyor. motor devri iyi iniş çıkış yok. tabi daha yeni cihaz. bıçaklar da iyi çekme tutma yapmıyor. saç için konuşuyorum tabi. ama başlıklar saçları kestikten sonra biriken saçı elle atmak gerekiyor. başlık kesilen saçları hapsediyor. sonra da temizlemeden yeni kesim olmuyor. ama tende değişi kesimi falan beğendim ben. diğer fomnkdiyonmlarını denemeyemedim. bi burun kılı aldım ondan pek bişi anlamadım
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Kaç başlık çıktı?

• Bir tek ben yakalayamadım şu fiyatları.

• Teknosa'dan aldım, güvenlik bandı kapalı şekilde geldi. Philips ürün kaydında seri numarasını hatalı olarak görüyor, yardımcı olabilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: varvara61

Kaç başlık çıktı?
    valla saymadım. da bi bakarım kutuda yaanlarla çıkanlar aynı mı diye. sizde eksik mi çıktı
  • Denizinbabası kullanıcısına yanıt
    Seri numarasının son 4 hanesini girin.
  • varvara61 V kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bende de 12 başlık var hatta kutu üzerindeki resimlere baktığınızda da 12 tane görünüyo, kendi normal metal başlığını da başlıktan saydıklarından 14 diyorlar heralde. Ürünü kaydettim garanti süresi 5 yıla çıktı benim de.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.