Şimdi Ara

Philips mg7720 249 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
7
Favori
16.784
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatan Bilgisayar'dan aldım Media Markt da kargo ücreti çıkıyor.
  • bu ürünün 4-5 seneki versiyonunu kullandım 1 kere ariza yaptı direk değişim yaptılar ardından 3-4 sene sıkıntısız kullandım. lakin şimdi pili 5 dk dayanmıyor sakal traşı yarıda kalıyor haliyle :D vücut başlığı küfleniyor haberiniz olsun.

2014 15 mayıs'ta satın almışım Modeli QG3380/16

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay1074 -- 15 Haziran 2019; 17:5:14 >
  • Sabah mediamarktan kargo odeyerek aldik hayirlisi olsun bakalim vatan sirpriz yapti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylardır kullanıyorum. Eski nesil philips makinelerinde Ni-Mh piller vardı 3-4 sene kullandım çöp oldu ama bu Li-ion pilli olduğu için oldukça uzun ömürlü olacaktır. Çok kullanışlı kaliteli. Tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatanda mağazalarda da aynı fiyat mı sadece nete mi özel ?

• mur@t_333 kullanıcısına yanıt
    Abim de bir önceki jenerasyoun 7000 serisi var, bende özellikle başlık takma mekanizmasını beğendim çünkü abimin cihazında başlıkların dönerek, sıkıştırarak takılması sonucu gevşeme yapıyor daha sesli ve titreşimli çalışıyor, kesme performansında ve pilinde bir problem yok şimdilik.
    Bende vatandan sipariş geçtim. 5 yıl garantide çok iyi açıkçası.

• lido kullanıcısına yanıt
    Ben az önce Ümraniye buyaka vatan mağazadan 249 a aldım 5 taksit garanti 5 yıl garanti. Hediye paketi yaptı oradaki arkadaş sağolsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snx

Ben az önce Ümraniye buyaka vatan mağazadan 249 a aldım 5 taksit garanti 5 yıl garanti. Hediye paketi yaptı oradaki arkadaş sağolsun
    Diyarbakır'da mağazada stok yoktu ama ödemesini yaptım 2-3 gün içinde mağazaya gelecek arayacaklar gidip alacam evime yakın zaten yol üstü vatan...
  • mami_24 kullanıcısına yanıt
    diğer siparişi iptal ettim , vatandan sipariş geçtim. 1 kuruş bile fazla vermeye gerek yok :)
  • Ben de sipariş verdim. Yıllardır kullandığım Bodygroom artık yeterince iyi kesmemeye, tahriş etmeye başlamıştı.

• -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Hocam özel bir soru olacak ama sırt kılları için kullanıyorsanız eğer artma veya sertleşme söz konusu mu?

• mtax kullanıcısına yanıt
    Ben de Mm' deki siparişi iptal ettim fakat hâlâ ürünleri sizin için hazırlıyoruz yazısı yazıyor. İlk taksit dönem içi hareketlere yansıdı bile

• Bundan 3-4 ay önce aldım, paranın hakkını veren nadir cihazlardan.. Alanlar çok dua edecektir. Bende Teknosa da kampanya var dı öyle almıştım 270 TL şuan bu fiyata kaçırılmaz
  • Bir bilgi de benden. Ürünün garantisini 5 yıla çıkartmak için sitesinden bendeki seri numasını girdiğimde hata alıyordum (bir harf sekiz rakam). Mh ile görüştüm son dört rakam girilecekmiş. Hallettim.

• aLTaR_07 kullanıcısına yanıt
    Ben hassas bölgeler için kullanıyorum, o yüzden birşey diyemiyorum. Jilet ile almaktan her türlü iyidir bana göre. Zaten bu makinelere alışan bir daha jilet kullanmaz.

• Mediamarkt ürün mevcut değil
    Vatan stok var
    Bu arada vatan 7710/15 12'si 1 arada 359 tl😀
    https://www.vatanbilgisayar.com/philips-mg7710-15-7000-serisi-12-si-1-arada-erkek-bakim-kiti.html

• teşekkürler vatandan 1 adette ben aldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahbazpower- -- 17 Haziran 2019; 13:13:39 >
  • maestoso76 M kullanıcısına yanıt
    https://www.philips.com.tr/c-p/MG7720_15/erkek-bakim-seti-7000-serisi/destek

Link den ürün kaydı mı yaptınız ? Ben whatsapp dan mh ile görüştüm 5 yıl garanti için ekstra birşey yapmanıza gerek yok faturasını saklayın dedi.
  • Siteye kaydolduktan sonra ürünü kaydet bölümünden gerekli yerleri doldurup faturayı yükledim. Tebrikler ürün garantiniz 60 ay olmuştur, garanti bitiş tarihiniz şudur gibi bir mesaj çıktı.

• Vallahi mesajları hiç okumadım. Vatan dan aldım 1 adet. amazonda da 259 TL kargo bedava. satıcı amazon. haberiniz olsun.

şimdi yazılan yorumları okumaya başlıyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.