Şimdi Ara

PHILIPS 65PML9507 vs SAMSUNG 65QN85C

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Bütçem bu 2 televizyona yetiyor. Sanıyorum 55k aralığında alınabilecek en iyi 2 televizyon. tavsiyeleriniz hangisi olur?

Daha tecrübeli arkadaşlar başka model de önerebilir. 55 inç düşünmüyorum. QNED yerine QLED olabilir fiyat farkına değmez derseniz.

Bir de 65PML9507 geçen senenin modeli sadece bir satıcıda 2 adet stok gözüküyor. Bu modelin 2023 olanını kısmışlar sanırım. 2022 model alınır mı sizce ? Ambilighttan ötürü philipse yakınım ama görüntü ve kalite farkı varsa vazgeçebilirim.

• akıllı bir insan tv de philips e bulaşmaz.
  • Servisten ötürü mü hocam
  • ocean-x O kullanıcısına yanıt
    philips ürün kalitesi düşük.2-3 yılda arıza vermeye baslıyor.ayrıca teknolojileri eski.
  • Her iki tv kullanıcılarının yorumlarını beklerim

• Bahsettiğiniz model deği ama Philips PUS9435 Tv kullanıcısıyım. 2020 yılında aldım. Arkadaşın dediği gibi de 2-3 yılda bozulmadı. Buradaki en büyük faktör TV'nin hangi üretim bantından çıktığı. Philips'te /12 ile biten modeller Avrupa /62 ile biten modeller Türkiye üretimi. Tabii ki de /62 lerde sorun çok. /12 olan modelleri almak daha güvenli. Bu arada belirtmekte fayda var ki LG, Samsung, Sony, Philips gibi bi,rçok markanın bazı modelleri Atmaca vs gibi Türkiye fabrikalarında üretiliyor. Sonra adam çıkıp WebOS lu, MAgic remote'lu (LG çakması) Onvo üretip satıyor. İthalatı önlemek adına da kahramanca bir iş yapılmış oluyor. Bu gidişler 3-5 yıl sonra Türk Tüketicisi sadece Onvo, Regal, Beko alabilecek gibi görünüyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.