Şimdi Ara

Philips 55PUS6581 Kullanıcı Deneyimi (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
450
Cevap
12
Favori
34.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Televizyon ile ilgili yorumlarınızı alabilir miyim acaba? Ben de satın almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darknorrec

o ters düz algılama olayını biliyorum.onun gibi değil. mesala tv yi izliyorsun kumandayla işin yok , sonra bir eline alıyorsun sıfır tepki, pili çıkarıp tekrar takma dışında çözümü yok. çıkarıp takınca tekrar eşleşiyor kumanda. ilk aldığım zamandan beri var bu,
    Bende de sonradan oluştu bu kumanda sorunu. Siz nasıl çözdünüz?
  • weneorn kullanıcısına yanıt
    ne yaptıysam olmadı, servise götürdüm,denediler. Sonra sorun yok dediler ve tv yi de alıp bakmak lazım dediler, ben de vaz geçtim. sonradan çözümü farklı bir kumanda alarak çözdüm.yan sanayi kumanda 20 tl ye satılıyordu, sağlam olmayacağını bildiğim için letgo dan ikinci el orjinal kumanda aldım.Ancak aldığım kumanda bizimki gibi değil. Şundan aldım yüzde yüz uyumlu:

Philips 55PUS6581 Kullanıcı Deneyimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknorrec -- 8 Şubat 2020; 22:10:5 >

• Konuyu açalı 3 yıl olmuş, zaman ne çabuk geçmiş.

Bugün olsa yine bu TV'yi alırım, herşeyiyle ilk gün ki gibi çalışıyor, üstelik her gün açık.
  • darknorrec kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Bu kumandadan bana da lazım. Orijinal klavyeli akıllı kumandası çalışmıyor. Durmadan donuyor. Bir kez servis değiştirdi yine olmadı.
    Bu kumandanın bir kodu falan var mı acaba?
    Nasıl temin edebilirim?

• mehmetozturk154 kullanıcısına yanıt
    hepsi burada, yada n11 de yan sanayi olarak, philips netflixli kumanda yazarsanız bulursunuz. ancak ben onların uzun süre dayanacağını sanmıyorum o yüzden letgo da tv tamircileri orjinal kumandaları satıyor ikinci el temizleri de var.
  • arkadaşlar selam, Aralık 2019 güncellemesinden sonra kanallarda sürekli sinyal yok benzeri sorunlar oluşuyordu uydu için, bugün silip yükleyeyim dedim, TKGS de gitmiş, yarım gündür içinden çıkamadım, var mı yaşayıp çözen?
  • GÜNCELLEMEDEN SONRA KUMANDA SORUNU

ara ara geç de algılasa çok güzel bir şekilde algılıyordu kumanda. bugün güncelleme yapayım dedim, toptan gitti. tuşlara bastıktan sonra (saydım) 15 saniye sonra algılıyor. işin garibi televizyonu açarken hiçbir problem yok. fakat sonradan tuşa bastığın anda açılmıyor. bir çok kişi aynı problemi yaşamış. nasıl çözdünüz acaba ?

yeni güncelleme mi beklemek lazım (kanser olup), yoksa yukarıda bahsedildiği gibi farklı ve yeni bir kumanda mı almak lazım ?

teşekkürler
  • Arkadaşlar Merhaba,

2016 Yılında aldığım 55pus6581/12 model televizyonumun ekranı bugün birdenbire karardı. Şu an televizyonumun üst kısmı karanlık alt kısmında görüntü var. Tv ikiye bölünmüş durumda üst kısımdan başlayarak alt tarafa doğru bir karartı bulunmakta. Biraz araştırdım kronik sorun olduğu yazılıyor. Daha önce başına böyle bir durum gelen oldu mu? Çözüm konusunda tavsiyeye ihtiyaç duyuyorum.
  • merhaba,

ledlerin yandığını tahmin ediyorum. bu philipsin bu modelinin bir sorunu değil led tvlerin bir sorunu. tvnin açık kalma saati arttıkça sorunun başınıza gelme olasılığı da artıyor. bu modelden biraz eski 55inç philips tvmizde de sorun olmuştu 900tl istediler. Ledleri kendim alarak youtube yardımıyla yapmıştım. ama uyarayım riskli iş
  • yosunkaya kullanıcısına yanıt

Yaklaşık 2 aydır değişik iptv saglayıcıdan hizmet aldım ve 3 değişik yazılım ile kullandım ancak anlık donmalar oluyor epey. Tv de 30mb internet alıyorum wi-fi ile. Youtube da fhd videolar donmadan geliyor, ancak Ip Tv olayında bi türlü başarılı olamadım. Bu konuda var mı bir yorumu olan arkadaş?

• o iş daha çok iptv kaynaklarının ne kadar sağlam oluğuyla da alakalı, ben de kullanıyorum maç yayınlarında donmalar oluyor. beinconnect almıştım hiç sorun yaşamamıştım. ama emin olmak istiyorsan kablolu bağlantıyla denemeni öneririm.

• 49pus6581 . Tozlanma desen var, ölü piksel desen var, zaten rezalet olan kumanda 6 ay önce güncelleme sonrası tam sapıttı. 15 sn sonra algılıyor. Müşteri hizmetlerine 2 defa sorunu ilettim bir sonraki yazılıma kadar telefondan kontrol edin diye müthiş parlak bir fikir verdi. En büyük elektronik pişmanlığım philips tv almak oldu. Bir daha mı? O kadar aptal değilim. 4 yıldır hanımın dırdırını yemekten bıktım. teşekkürler philips.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moop

GÜNCELLEMEDEN SONRA KUMANDA SORUNU

ara ara geç de algılasa çok güzel bir şekilde algılıyordu kumanda. bugün güncelleme yapayım dedim, toptan gitti. tuşlara bastıktan sonra (saydım) 15 saniye sonra algılıyor. işin garibi televizyonu açarken hiçbir problem yok. fakat sonradan tuşa bastığın anda açılmıyor. bir çok kişi aynı problemi yaşamış. nasıl çözdünüz acaba ?

yeni güncelleme mi beklemek lazım (kanser olup), yoksa yukarıda bahsedildiği gibi farklı ve yeni bir kumanda mı almak lazım ?

teşekkürler

Tek değilsiniz, bu hata global. Yalnız bunu phillips e bildirmek gerek.

• Selam, benim de kumanda artık tamamen bozuldu. Gittigidiyorda satılan 30-40 liralık netflixli yan sanayi kumandalar bu televizyon ile kullanılabiliyor mu? Kumandayı tv ile kullanmak için eşleşme yaptırmak gerekiyordu, yan sanayi kumandalarda bunlar sorun olur mu alıp deneyen oldu mu?

• varstas V kullanıcısına yanıt

Aynısından kullanıyorum eşleştirme gerektirmiyor zaten bluetooth değil kızılötesi bağlantı kullanıyor netflix li olan kumanda

• punkerem kullanıcısına yanıt

Bir ara öyle bişey okumuştum diye hatırlıyordum. Yardımınız için teşekkür ederim. Alıp deneyeyim bakalım.

• varstas V kullanıcısına yanıt

Ben 10 tl gibi bir rakama almıştım ona çok para vermeyin.Android uyumlu kumanda daha güzel daha hızlı çalışıyor orjinalinden de hızlı ancak tek sorunu tv yi açamıyorsunuz aç kapa düğmesi ile diğer bütün fonksiyonları çalışıyor.Uyguna bulup ikisini almanız daha mantıklı olur ben o şekilde kullanıyorum.

• Bence kumandalarimiz bozulmadı, yazılım hatası bu. Son güncelleme ile oluştu bu geç algılama hatası. Resmen kanser ediyor.

• ben çakma kumanda ile geçici olarak çözdüm bu sorunu. ama sadece 2 hafta dayandı çakma kumanda. pert oldu.

servise gönderdim. anakarta güncelleme yaptık dediler, ondan sonra düzeldi

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.