Şimdi Ara

Philips 55PUS6581 Kullanıcı Deneyimi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
450
Cevap
12
Favori
34.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onur_0304

hem tel hem tv aynı kablosuz ağa bağlı olunca android telefonunuzdan ekran yayınlama aracılığıyla yapabilirsiniz. Ben sıkıntısız kullanıyorum. eğer ki telefonunuz eski bir sürümse aracı programlarla yine yapabilirsiniz.

Ekran Yayımlama dediğiniz nedir? Smart View mi?
    Ben sadece Youtube paylaşabiliyorum TV'nin ekranına, o da telefonun youtube ekranında çıkan simgeye basarak oluyor.
    Sizin dediğiniz nedir? Biraz daha açık yazabilir misiniz.
  • telefonum da üst menüyü indirdiğimde ekran yayınlama seçeneği var aynı wifi açma kapama uçak moduna alma gibi seçeneklerin olduğu yerde. eğer aynı wifiye bağlıysanız buna basınca tv ekranda çıkıyor seçince bağlantı sağlanıyor ve ekran karşımda, bu kadar. belki android sürümünüzdn kaynaklı bu seçenek çıkmıyor olabilir. diğer taraftan lg yada samsung başka isimlerle bu programı telefonlarına koyabiliyorlar.
  • smart view samsung'a ait bir özellik sanırım.Philips'te kullanılır mı emin değilim, muhtemelen sadece samsung'a özelleşmiştir.miracast vs. yazdığınızda çıkan programlar aracılığıyla eski sürüm androidleri belki bağlayabilirsiniz emin değilim.
  • quote:

telefonum da üst menüyü indirdiğimde ekran yayınlama seçeneği var aynı wifi açma kapama uçak moduna alma gibi seçeneklerin olduğu yerde. eğer aynı wifiye bağlıysanız buna basınca tv ekranda çıkıyor seçince bağlantı sağlanıyor ve ekran karşımda, bu kadar. belki android sürümünüzdn kaynaklı bu seçenek çıkmıyor olabilir. diğer taraftan lg yada samsung başka isimlerle bu programı telefonlarına koyabiliyorlar.

Kardeşim kesin bir ipucu veya ekran görüntüsü paylaşır mısın lütfen. Telefonun hangi marka ve model? Android kaç?
    Ben Samsung s6 kullanıyorum, android 7 sürümü. S6 da Smart view var ve bu özellik tv yi görmüyor.
    Aynı şekilde Samsung s3 var, androi 4.4.2. S3 te de Screen Miroring var, o da görmüyor tv'yi.
    TV menüsunda her hangi bir seçenek açılması gerekiyor mu.
    Ama hem s6 hem de s3, Youtube ekranlarını tv'ye yansıtıyor.

• İlk fırsatta paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Levcho

quote:

telefonum da üst menüyü indirdiğimde ekran yayınlama seçeneği var aynı wifi açma kapama uçak moduna alma gibi seçeneklerin olduğu yerde. eğer aynı wifiye bağlıysanız buna basınca tv ekranda çıkıyor seçince bağlantı sağlanıyor ve ekran karşımda, bu kadar. belki android sürümünüzdn kaynaklı bu seçenek çıkmıyor olabilir. diğer taraftan lg yada samsung başka isimlerle bu programı telefonlarına koyabiliyorlar.

Kardeşim kesin bir ipucu veya ekran görüntüsü paylaşır mısın lütfen. Telefonun hangi marka ve model? Android kaç?
    Ben Samsung s6 kullanıyorum, android 7 sürümü. S6 da Smart view var ve bu özellik tv yi görmüyor.
    Aynı şekilde Samsung s3 var, androi 4.4.2. S3 te de Screen Miroring var, o da görmüyor tv'yi.

Buyrun hocam. Telefonum oneplus 3

Philips 55PUS6581 Kullanıcı Deneyimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Levcho

quote:

Buyrun hocam. Telefonum oneplus 3

Kardeşim teşekkürler. Galeriye girince yayımla seçeneği varmış benim telefonda. Ordan yayımladım sorunsuz.
    Perde içindeki her hangi bir tuşla olmuyormuş Samsung telefonlar ile.
    Çözdüm sayende. Sağ ol.

• Apple 6s plus kullanıyorum ben. Herhalde apple da böyle olmuyor.

• Geçen gün iphone'da kurcaladığımda sadece Apple TV ye yayınlamayı görmüştüm. olur mu emin değilim kesin ona da bir kısıt getirmiştir.
  • barakuda1 kullanıcısına yanıt
    Evet arkadaş çooook doğru yazmış ve noktayı koymuş yazdığı gibi yayın ve filmde hdr varsa otomatik devreye giriyor sağ altada ikaz yazısı çıkıyor

• Levcho L kullanıcısına yanıt
    Evet oluyor ekrana aktarıyor telefonun samsung s8 plus

• Memnun musun hocam? Hem olumlu hem olumsuz bir sürü eleştiri var. Televizyonun artı ve eksileri nedir size göre?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrar belirtmekde fayda görüyorum: Bugün olsa yine aynı TV'yi alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kirchhoff

Memnun musun hocam? Hem olumlu hem olumsuz bir sürü eleştiri var. Televizyonun artı ve eksileri nedir size göre?

Merhabalar hocam memnun değil aşık oldum diyebilirim tv ye resmen..bende birkaç sıkıntı okudum fakat hiçbiriyle şu an için karşılaşmadım..onun haricinde bir tv den üst kalite ne bekleniyorsa hepsini karşıladı ps4 kullanıyorum çok çok memnunum makinaya bakışım değişti..PS4 için alacak olanlar kaçırmasın.netflix kullanıyorum kendi uygulaması da gayet kullanışlı görüntü de jilet gibi..daha akşam matrix izledim eski filmler bile muazzam kalitede..görüntü akışı tepkimesi çok iyi zaten ayaklardan yükseltiliyor..ses mükemmel..ledler muazzam bir ambians veriyor..tek eksi yanı dersek kanal geçişleri yavaş biraz oda alışıyorsun..birde hanımın deyişiyle sevdiğin sanatçılardan iğreniyorsun yüzünün ince detaylarını bile gördüğün için :)

Yukarda ki arkadaş demiş hocam bugün olsa yine aynı cihazı alırım diye gerçekten öyle..muadilleri daha yüksek fiyatta ve bu kalitede değil ...boşa aksiyon aramaya gerek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır tvyi kullanıyorum. Androidi olsun görüntü kalitesi olsun muazzam...Ambilight özellikle ışıkları kapattığınızda akşam gözü almaması açısından çok kullanışlı...
    Oyun performansı 100 hz olması açısından çok iyi...
    Tek kusur diyebilecğeim ekran tek bir açık renkte olunca hafif banding var gibi ama o da nazar boncuğu olsun diyelim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Calligiato -- 2 Ekim 2017; 20:30:28 >
  • Ürünü 1 aydir kullanıyorum sormak istediğim 2 soru var

1.cok hareketli sahnelerde buzlanma yanıyor görüntü ayarı en iyi nasıl yapabiliriz

2.uygulamarinda beinsport uygulaması çalışmıyor sizde de öyle mi ?

• ultraslanonur kullanıcısına yanıt
    Buzlanmayı yapsa yapsa uydudan tv izlediğinizde yapıyordur, onun da sebebi belli. uydudan aldığınız yayının yenileme hızı tv'nin hızına yetişemiyor.

beinsports uygulaması çalışıyor bende, silip tekrar yükleyebilirsin.

Bu tv ile ilgili tek sıkıntı kumandasının arada senkronunu kaybetmesi. Sebebini kimse anlamış değil. klavye tuşlarına basıyosunuz yazmıyor, sonra hoop hepsini kendi yazıyor.
  • The Red Fox kullanıcısına yanıt
    Sildim yükledim olmadı beIN sport bu hatayı veriyor ???

• güncellemenin ardından bu uygulamaya destek kaldırılmıştır diyor. TV'ni fabrika ayarlarına döndürmeyi dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Red Fox

güncellemenin ardından bu uygulamaya destek kaldırılmıştır diyor. TV'ni fabrika ayarlarına döndürmeyi dene.

Ne kadar saçma is bu güncelleme sürümün resmini atarmısiniz yanı son güncel versiyonun

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.