Şimdi Ara

PHİLİPS 55PFS8109 - Hepsiburada 3.299TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
11
Favori
19.834
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çift ci+ (digiturk,dsmart,filbox takılabilir)
    hemde android

cihaz hızlıysa süper bence özellikler.
    4 taraflı amblight olmasıda iyi

ama 55" küçük biraz.
  • Umarım Kliksa fiyatından tekrar satışa çıkar. Kaçıran çok kişi olmuş :(
  • bende kliksada sepete ekledim, stok tükenmiş uyarısı alanlardanım. saat başı siteye giriyorum gelirse hemen alacam onu nasıl kacırdım hayret ediyorum kendime :(
  • Arkadaşlar ben kliksaya yazdım durumu. 2999' a gelecek şekilde tedarik edebilirlerse alacak 4-5 kişinin bulunduğunu yazdım. Eğer siz de yazarsanız, belki müşteri memnuniyeti adına tedarik ederler...
  • Doğrusunu söylemek gerekirse fiyatına göre güzel bir televizyon. LG 55LB870V almamış olsaydım bu fiyat düzeyinde kesinlikle Philips'i değerlendirirdim. Aldığım TV'den de memnunum o da ayrı mesele ama ürünün fiyat/performans oranı gayet cazip görünüyor.
  • madmax50 kullanıcısına yanıt
    Philips

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende yazdım durumu , gelmesini bekliyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukdemirci35

Arkadaşlar ben kliksaya yazdım durumu. 2999' a gelecek şekilde tedarik edebilirlerse alacak 4-5 kişinin bulunduğunu yazdım. Eğer siz de yazarsanız, belki müşteri memnuniyeti adına tedarik ederler...

Bana sorarsanız Kliksa ya göstermelik 1 tane stok açtı, ya da 200 TL indirimi unutup 3.199 TL fiyat yazdı. Sipariş gelip farkedince stok kapattılar :) Yoksa Teknosa zaten 3.500 TL'ye sayı %10 hediye çeki veriyor, yani 3.150 TL'ye satıyor.

Fiyatın inip inmeyeceği tamamen alıcılara bağlı. Mevcut stoklar bu fiyattan giderse fiyat böyle kalır, ama satılmazsa önümüzdeki günlerde veya haftalarda fiyatlar daha da düşer.

Ben 8007 almıştım (2012 model). 24 fps görüntülerde harika bir harektli görüntü performansı var. Usb'den veya pc bağlantısı ile 24 fps görüntü izlediğiniz zaman en ufak bir takılma olmadan yağ gibi akan görüntü veriyor.

Aşağıdaki siteden ve linklerden 24 fps ve 60 fps videoları indirin. Monitörler hep @60hz'de çalıştığı için 60 fps görüntünün takılma atlama olmadan yağ gibi aktığını görürsünüz. Bir de 24 fps görüntü indirip, görüntünün nasıl takılma ve atlama ile aktığını görürsünüz.

Bu Tvlerin 100hz, 200 hz yok bilmem 1000 hz olması her bu hareketli görüntülerde akıcılık elde etmek için. Philip 55PFL8007 bu konuda çok enteresan şekilde başarılı. 24 fps görüntüler sanki 60 fps gibi akıyor takılma olmadan.

Bu videoları Usb'ye kopyalayıp showroom'larda farklı modelleri deneyebilirsiniz. Tabi Tv'nin ayarları (motion vs. zımbırtılarının açık kapalı veya yanlış ayarda olması) performansı etkileyebilir ama bazı Tv'ler (Mesela Sharp 60uq10) bu konuda mevcut ayarları ile de çok başarılı. Tv tanıtımı yapanlar piksel hesabı yapacaklarına bu görüntüler ile üst modelleri pazarlasalar çok rahat satarlar :)

Not : Görüntünün yağ gibi akıcı olması herkesin hoşuna giden bir durum değil. Buna soap opera effect diyorlar. Mesela film izlerken, sanki filmin çekildiği stüdyodaymışsınız hissi oluyorsa, görüntü aşırı gerçekçi ise buna soap opera effect diyorlar. Ben çok seviyorum, kimisi nefret eder. HTPC kullananlar bu etkiyi SVP programı ile elde edebilirler (24 fps -> 60 fps dönüşümü yapıyor ama işlemciye dayanır, ekran kartına değil). Ben de projeksiyon ile SVP kullanıyorum ama Philips bunu direkt kendi yapıyor ve çok başarılı yapıyor.

Ama 8109'u bu şekilde denemedim. 2012 model iyiyse 2014 model daha da iyidir diye düşünmemek lazım.

quote:

http://www.hfrmovies.com/high-frame-rate-example-videos/

panning shot at 24 fps:http://red.cachefly.net/learn/panning-24fps-180.mp4
    panning shot at 60 fps:http://red.cachefly.net/learn/panning-60fps-180.mp4
    action shot#1 at 24 fps:http://red.cachefly.net/learn/action-24fps.mp4
    action shot#1 at 60 fps:http://red.cachefly.net/learn/action-60fps.mp4
    action shot#2 at 24 fps:http://red.cachefly.net/learn/action2-24fps.mp4
    action shot#2 at 60 fps:http://red.cachefly.net/learn/action2-60fps.mp4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi signore -- 2 Şubat 2015; 12:35:25 >

• Ben de 2999 dan alacağımı belirten talep gönderdim kliksaya
  • @signore

Aynı şekilde düşünüyorum.... Muhtemelen 2999 TL' ye gelince, hesapladıklarından öte bir rakama satılacaktı, stoğu hemen kapattılar.

Ben sabah mail attım. Yarım saat sonrasında gelen cevap;

Sayın Demirci,
    kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
    İlgilenmiş olduğunuz PHILIPS 55PFS8109/12 ürün şuan için stoklarımızda 3.499,00 TL fiyatı ile bulunmaktadır. Güncel stok ve indirim bilgimizi sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.
    Bilgilerinize sunarız.
    Saygılarımızla,
    kliksa.com

Ayrıca değindiğiniz teknik ve kullanım detayları için teşekkür ederiz. Önemli bilgiler. Benim için, smart - 3D - android vs hiçbir şey önemli değil, tek kriterim panel kalitesi. Sharp'ın bahsettiğiniz modeli bu konuda bildiğim kadarıyla gayet başarılı. Fakat onu da 3000 TL bandında bulamıyoruz.

Şu philips olsaydı iyi olacaktı :)

TV kapalı iken de, amblight özelliğiyle arka tarafa aydınlatma sağlayabiliyorsa, tadından yenmez...

• quote:

TV kapalı iken de, amblight özelliğiyle arka tarafa aydınlatma sağlayabiliyorsa, tadından yenmez...

Bendeki 8007 modeli 2012 ürünü olmasına rağmen bu özellik var. Kumandadan kapatma tuşuna bir kez basınca Tv kapanıyor, ambilight yanıyor; bir kez daha basınca ambilight da kapanıyor.

8109'da ise ambilight daha da gelişmiş. Hem 4 yönlü, hem de led'leri kenarlara değil ortaya döşemişler. Muhtemelen ambilight yazılımı da daha iyi çalışıyordur. Fakat ambilight uzun vadede kullanılır mı bilemiyorum. Biraz fazla dikkat dağıtıyor gibi ama alışınca da onsuz Tv izleyememe durumu olabilir :)

Ayrıca ben 3D filmleri Epson TW6000 projeksiyon ile izliyordum ama biraz baş ağrısı yapıyordu. 8007 ile (aktif gözlük PTA519) denedim, göz ağrısı ve rahatsızlık hiç olmadı, hatta gözlüğü kutudan ilk çıkardığımda "acaba yanlışlıkla pasif gözlük mü verdiler" demiştim. 8109 ile hangi gözlük geliyor emin değilim ama PTA519 gelme ihtimali var.

• quote:

@signore

Aynı şekilde düşünüyorum.... Muhtemelen 2999 TL' ye gelince, hesapladıklarından öte bir rakama satılacaktı, stoğu hemen kapattılar.

Ben sabah mail attım. Yarım saat sonrasında gelen cevap;

Sayın Demirci,
    İlgilenmiş olduğunuz PHILIPS 55PFS8109/12 ürün şuan için stoklarımızda 3.499,00 TL fiyatı ile bulunmaktadır. Güncel stok ve indirim bilgimizi sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.
    Bilgilerinize sunarız.
    Saygılarımızla,
    kliksa.com

Ayrıca değindiğiniz teknik ve kullanım detayları için teşekkür ederiz. Önemli bilgiler. Benim için, smart - 3D - android vs hiçbir şey önemli değil, tek kriterim panel kalitesi. Sharp'ın bahsettiğiniz modeli bu konuda bildiğim kadarıyla gayet başarılı. Fakat onu da 3000 TL bandında bulamıyoruz.

Şu philips olsaydı iyi olacaktı :)

TV kapalıyken ambilight var diye biliyorum ayrıca ambilight 4 öncekilerden baya üstün ledler ambilight 2-3 gibi görünmüyor ortada birleştirilmiş durumda ve aydınlatması çok daha güçlü, incelememe dayanarak ambilight 2 ve 3 deki ledler 2şer led yan yana şeklinde gidiyor bunda 3er 3er gidiyor.

Kliksa'da hala stokta görünmüyor ürün?
    n11.com da 3199 dan satılıyordu sabah şimdi aynı ilan 3250 olmuş

• Aktif gözlük Pasif niye yapmazlar anlamiyorum ki. Yeni aktif gözlukler pasiflerden daha mi iyi?
  • Kliksa fiyatı düşürecektir ancak siteye tıklanma sayısını arttırmayı istiyorlar anlaşılan. Yüksek fiyattan satamazlar ve stoklar tükenmezse 2.900 TL gibi rakamları görebilir bence televizyon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elisa38

Kliksa fiyatı düşürecektir ancak siteye tıklanma sayısını arttırmayı istiyorlar anlaşılan. Yüksek fiyattan satamazlar ve stoklar tükenmezse 2.900 TL gibi rakamları görebilir bence televizyon.

Ürün bitmezse mecburen düşürecekler sonuçta FullHD televizyon
    Kliksa'nın bana cevabı:

Sayın Mercan,

İlgilenmiş olduğunuz Philips 55PFS8109 ürün şuan için stoklarımızda bulunmamaktadır. Güncel stok

bilgimizi sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

kliksa.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercankadir -- 2 Şubat 2015; 14:30:02 >
  • http://www.n11.com/philips-55pfs8109-super-ince-full-hd-led-tv-P32661620

Sepete ekleyince %10 indirim oluyor (150 TL), 3.100 TL ye iniyor.

25 TL indirimi de kullanın...

Garanti kartınız varsa 111 TL de oradan gelir...

Firmayla görüştüm oldukça ilgili ve güvenilir imajı var. Ürünler sıfır ve Türk Philips garantiliymiş...
  • quote:

http://www.n11.com/philips-55pfs8109-super-ince-full-hd-led-tv-P32661620

Sepete ekleyince %10 indirim oluyor (150 TL), 3.100 TL ye iniyor.

25 TL indirimi de kullanın...

Garanti kartınız varsa 111 TL de oradan gelir...

Firmayla görüştüm oldukça ilgili ve güvenilir imajı var. Ürünler sıfır ve Türk Philips garantiliymiş...

25 TL indirim tanımlanmıyor, malesef garanti kartım yok :(

• Ürünün PS3 ve PS4 ile performansı nasıl acaba? Kullanan var mıdır?
    Yabancı birkaç sitede input lag sorunu olduğunu okudum.
  • mercankadir kullanıcısına yanıt
    Ben 25TLİndirim şeklinde girdiğim zaman kabul etti. Ben kampanya başlar başlamaz almıştım bugün kargoya yetiştirebiliriz dedi firma.
  • quote:

Ben 25TLİndirim şeklinde girdiğim zaman kabul etti. Ben kampanya başlar başlamaz almıştım bugün kargoya yetiştirebiliriz dedi firma.

Evet yaptım son fiyatı 3.075,00 TL oldu, garanti kartım olmadığı için alamıyorum malesef, WORLD kampanyası başlasa alıcam hemen (hepsiburadadaki 100 tl worldpuan kampanyası)

Hayırlı olsun televizyonunuz darısı bizlerin başına :) sabah bu satıcı bu ürünü 3199 dan satıyordu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.