Şimdi Ara

PHİLİPS 55PFS8109 - Hepsiburada 3.299TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
11
Favori
19.834
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: livingston

quote:

Orijinalden alıntı: M.U.Y.

Arkadaşlar ağustos ta evleniyorum. Sizce 2950 liraya alınacak bir tvmi? Yoksa beklemeli mi? (200 lira indirim 50 lira maximum ile) Yada bu paralara alınabilecek bir model önerebilir misiniz(Daha fazla masraf açmadan :) )

tv den beklentiniz nedir?

Aslında 50 55 altına düşmek istemiyorum. Android benim için önemli değil ama arada da olsa 3d özelliğini kullanırız. 4k konusunda çok sorun değil. Samsung marka ve panel olarak kaliteli olsada sevmediğim bir marka philips ve lg arasında modellere bakıyorum. Philips beni cezbediyor fakat olumsuz dönüşleri android tv lerde bir süre sonra resetleme bazı panellerde sararma şikayetleri okudum. Lg nin son dönemdeki panellerininde güzel olduğunu gördüm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar menulerın ve kanalların geçiş hızından memnun olan varmı philips tv lerde? komsum almıs bıraz ayar yapayım dedım resmen celeron pclerın çağına geri döndüm gibi hissettim bu kadar mı yavaş kanal geçişi olur tam 7 saniye de uydu kanallarını ve 4 sanıyede kablolu tv kanallarını gecıyor, musterı hızmetlerı NORMAL diyor, neremle güleyim diye şaşırdım komşu da yaşlı çiflerdi dedim sizin ömrünüz kanal değiştirirken bitecek
  • Denemedim, multimedya özelliklerinden ve yavasligindan dolayı soğudum. Ben de pfl6097k var. Güya çift cekirdekli falan. Kağıt üstünde çok iyi ama pratikte berbat bi tv imiş. Zaten gerek yerel gerek global.de şikayet ve yorumlardan philips hakkında bilgi sahibi olabiliriz. Android tv hakkında yorum yapamam ama samsung ve lg varken..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Philips olmasa tv dünyasında büyük bir boşluk olurdu.

Hem 42pfl9703 hem de 47pfl6877 kullanıyorum. Eskisinin başarısı üzerine yenisi de bu oldu ve bundan sonra olacaksa kesinlikle en az 3 taraflı ve mümkünse 4 taraflı ambilight ı olanlardan olsun isterim. Diğer tvler ne olursa olsun ambilightları yok ve bu yüzden eliyorum.

Biz de bu kadar bilerek yaklaşsak da aldığımız ilk 9703 de ambilight ı sadece ara sıra açıyorduk, ne büyük hata imiş meğerse. Odada lamba yanmıyor kesinlikle, akşam olduğunda direk ambilight açılıyor yani öyle ara sıra kullanılacak birşey değil. Onsuz kullanmaya kalkınca da hem görüntünün yavanlığı hem de karanlık ortamdaki ekranın verdiği rahatsızlık anlatılamaz, deneyimlemeniz lazım.

Böyle birşey varken kullanmamak, yada bu kadar para verdikten sonra olmayan tv almak ses kapatıp tv izlemekten farksız bir anlamsızlık.

Ancak 6877 versiyonunun menüsü ve smartı çok maharetli olduğu halde çok yavaş. Yani koymasalar daha iyiymiş, denedim olmuyor. Ama şimdi çıkan android versiyon diğer tvlerde de olmayan harika bir deneyim sunacaktır bu vesile ile her alanda eksiği kalmıyor.

Benim için önemli olan smart falan değil. Bir tvde görüntü kalitesi, güzel ses ve ambilight en ana etkenler. Ambilight ı da karıyorum çünkü o da görüntü kalitesine eklenebilir. Bunlardan fazlası olursa bazen kullanacağım şeyler olur. Ama smartı önemseyenler için de bundan sonra en iyi tercih olmayı garantilemiş bulunuyor, tabi yüksek seviye için.

En ucuz tvleri hakkında konuşamam ancak orta ve üst seviye için görüntü işlemesi en iyi tvlerden bir tanesi olduğu için de tercih sebebidir.

Linkte verilen cihaz için de fiyat bence çok uygun. Piyasayı takip eden ve piyasayı özellikleri bilenler bunu söyleyecektir. Diğer kuru tvlere 3000 istiyorlar bu dolu ve kaliteli tv için çok uygun. Bu sıra tv alacak olsam düşünmeden alacağım model ve o 3000 lira sonuna kadar hakkını vermiş olur, hiç 3000 de verdik ohh demem, diyemem sevinmekten başka.

Büyük miktar marka takıntımız bulunuyor. Ancak birçok çeşit ürün üreten aynı markanın ürünlerinin hepsi iyi olmayabilir, bu yüzden ürünlere odaklanıp, iyi incelemeliyiz.

Önyargısı olanlara da Philips'in bahsettiğimiz orta ve üst seviye tvlerine fırsat vermelerini ancak önerebilirim. Karar sizin. Ama kıymeti bilinseydi bu fiyata alma şansımız da olmazdı o yönden kıymetini bilen az kesim karda oluyor aslında...

• Teknosadan 3199tl'ye aldık bu hafta..350tl hediye çeki ve tablet hediyesiyle.Kurulum bekliyoruz.

Android 4.2, 4 çekirdekli işlemci, dahili kamera, ses ve hareketle kontrol, 4 ambilight gibi artilari var 8109'un.

Piyasadaki en şık tv'lerden birisi, ayrıca ekranı parlama-yansıma yapmıyor, benim görebildiklerim bunlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torku42 -- 31 Ocak 2015; 19:54:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: torku42

Teknosadan 3199tl'ye aldık bu hafta..350tl hediye çeki ve tablet hediyesiyle.Kurulum bekliyoruz.

Android 4.2, 4 çekirdekli işlemci, dahili kamera, ses ve hareketle kontrol, 4 ambilight gibi artilari var 8109'un.

Piyasadaki en şık tv'lerden birisi, ayrıca ekranı parlama-yansıma yapmıyor, benim görebildiklerim bunlar..

3500 diyor şu an siz alırken başka indirim mi vardı? Ayrıca verilen tablet ve verilme şartlar nelerdir?
  • Almayı düşünenler için PHILIPS tv ler sony den sonra en iyi tv ler diyebilirim, hem görüntü kalitesi hem de müşteri memnuniyeti anlamında. Samsung ve LG ile kıyaslanamayacak kadar iyidir. Ivır, zıvır özelliği olsun derseniz samsung-lg iyidir görüntü anlamında ise bu markalar phılıps in eline su dökemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalekale

KLİKSA da da 3199 tl ayrıca 200 tl indirim kodu var sitede KLK200TL şeklinde 2999 tl ye düşüyor ayrıca 50 TL maxiumum puan var

Kliksa'da tükendi olarak gözüküyor. Acaba Öğlen o fiyata stok var mıydı gerçekten ?

Bu tv için 2.950 tl'ye alınır mı diye soruluyor, hayret ediyorum. O fiyat aralığında başka ne almayı düşünüyorsunuz merak ediyorum. Philips'in 8000 ve 9000 serilerini alt seriler ile karıştırmamak gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: signore

quote:

KLİKSA da da 3199 tl ayrıca 200 tl indirim kodu var sitede KLK200TL şeklinde 2999 tl ye düşüyor ayrıca 50 TL maxiumum puan var

Kliksa'da tükendi olarak gözüküyor. Acaba Öğlen o fiyata stok var mıydı gerçekten ?

Bu tv için 2.950 tl'ye alınır mı diye soruluyor, hayret ediyorum. O fiyat aralığında başka ne almayı düşünüyorsunuz merak ediyorum. Philips'in 8000 ve 9000 serilerini alt seriler ile karıştırmamak gerekir.

Akşamüstü 1 adet stok vardı. Ben sepetime eklemiştim. alıp almama tereddütü yaşarken satıldı. 2999 TL'ye geliyordu ve 50 puan veriyordu.

• quote:

quote:

http://www.n11.com/panasonic-tx-l55etw60-55-139-ekran-3d-smart-led-televizyon-P38138949

Sadece panel / görüntü kalitesi baz alınırsa, tercihiniz hangisi olurdu acaba? Gerçi ambilight özelliği de yabana atılacak gibi değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ufukdemirci35
    http://www.n11.com/panasonic-tx-l55etw60-55-139-ekran-3d-smart-led-televizyon-P38138949

Sadece panel / görüntü kalitesi baz alınırsa, tercihiniz hangisi olurdu acaba? Gerçi ambilight özelliği de yabana atılacak gibi değil.

Maalesef bu model hakkında bilgim yok, Panasonic'i araştırmadım ve araştırmadığım için mağazalarda alıcı gözüyle de bakmadım.

• quote:

quote:

Benim baktığımda stok vardı hatta sepete de ekledim
  • Aynen ben de maximum kartımda limit olmadığı için sepete ekleyip alamamıştım, umarım tekrar stoka girer ürün ve 200 tl indirim devam eder alamadığıma üzüldüm her yerde 3499 fiyatı

• [REC] kullanıcısına yanıt
    Lütfen ürünün fiyatını konu başlığı yada ilk mesaja yazınız...

İyi forumlar,
  • Avantajix-maxipuan derken 2900 ün altına geliyordu kliksada. Sepete atmıştım akşam alırım diyordum ki, kliksa da stok tükenmişti.

Bu model için yeni fırsatları bekliyoruz.
  • Bilenler bilir ama tv açık olmasa bile istediğiniz renk tonunda aydınlatma sağlayabiliyorsunuz, tıpkı philips living colors gibi
  • 55h8000 almasam alirdim bunu
    cok guzel gorunuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 1 Şubat 2015; 16:15:40 >
  • Philips tv alacaksanız menü geçişlerinin akıcı, dahili uydu kanal geçişlerinin normal olmasını beklemeyin. Özellikle kapasitör arızaları sıkça görülüyor servis bu arızanın sıkça yaşandığını belirtti. Ailede teknoloji eksperi olarak tanınan biri olarak aldırdığım 2 Philips tv yüzünden mahcup oldum. Televizyonda sorun yaşamak istemiyorsanız Korelilerden şaşmayın. Fiyatına göre en iyisini almak isteyenlere de Vestel tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.