Şimdi Ara

PHİLİPS 55PFS8109 - Hepsiburada 3.299TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
11
Favori
19.832
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu fiyatlara çıkamayanlara 55PFK6309 öneririm. 2399 tl ye birkaç ay önce vatan dan aldım.

TV Çift Çekirdekli DVB-T/C/S/S2 2 taraflı Ambilight ve Smart TV mevcut.

dahili uydusunu kullanmıyorum, dreambox dm800se uydu cihazı ve bu tv beklentilerimin çok üzerinde

Ambilight çift taraflı olmasına rağmen çok güzel.

sehpa arayanlara da önereceğim sehpa altdaki linkte..
    https://www.adoremobilya.com/blackline-giga-plazma-tv-sehpasi-noce-lake-siyah
  • kliksadan umudu kestim stokları kapattı kliksa büyük ihtimal . o fiyatıda büyük ihtimal yanlışlıkla yazdılar alan kimse karlı çıktı :)
    Televizyonu n11 deki satıcıdan alıp bi sıkıntı yaşayan varmı arkadaşlar . yorum yaparsanız sevinirim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: mulli_55

bu fiyatlara çıkamayanlara 55PFK6309 öneririm. 2399 tl ye birkaç ay önce vatan dan aldım.

TV Çift Çekirdekli DVB-T/C/S/S2 2 taraflı Ambilight ve Smart TV mevcut.

dahili uydusunu kullanmıyorum, dreambox dm800se uydu cihazı ve bu tv beklentilerimin çok üzerinde

Ambilight çift taraflı olmasına rağmen çok güzel.

sehpa arayanlara da önereceğim sehpa altdaki linkte..
    https://www.adoremobilya.com/blackline-giga-plazma-tv-sehpasi-noce-lake-siyah

Bahsettiğiniz model için değil ama, ilanda konuşulan model için sehpanın boyu yetersiz. Dikkat etmeden alıp hüsran yaşayan olmasın diye uyarmak istedim.
  • erdenyavuz kullanıcısına yanıt
    Bugün aldım, ürün elime ulaştığında yorum yaparım. Yalnız şu ana kadarki izlenimim oldukça ilgili bir firma olduğu. Satın aldıktan sonra telefonla arayıp bilgi verdiler. Media Markt denen firmadan çok daha güvenilir oldukları kesin... Aşağıda linki olan televizyonu satın almıştım, arayıp "yok ondan" diyerek iptal ettiler. Şu an yine satışa açmışlar... Bunun altında iyi niyet aramak mümkün değil...

http://www.delitilki.com/lg-60lb870v-60-inc-152-cm-ekran-dahili-soundbar-hoparlorlu-full-hd-3d-smart-led-tv.html
  • Bugün vatana gidip n11 deki fşyatı gösterdim, 3000 tl ye vermek için merkezden onay istediler ama onaylanmadı elim boş döndüm :) vatanda 3299 lira şu anda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 55PFS8109 bende sipariş ettim. 2 haftadır kovalıyodum denk getirememiştim 3075 liraya denk geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercankadir

Bugün vatana gidip n11 deki fşyatı gösterdim, 3000 tl ye vermek için merkezden onay istediler ama onaylanmadı elim boş döndüm :) vatanda 3299 lira şu anda

hocam hangi vatan bu :) internet sitesinde 3.499 kendi yerine gidince 3299 tl mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elisa38

Bugün aldım, ürün elime ulaştığında yorum yaparım. Yalnız şu ana kadarki izlenimim oldukça ilgili bir firma olduğu. Satın aldıktan sonra telefonla arayıp bilgi verdiler. Media Markt denen firmadan çok daha güvenilir oldukları kesin... Aşağıda linki olan televizyonu satın almıştım, arayıp "yok ondan" diyerek iptal ettiler. Şu an yine satışa açmışlar... Bunun altında iyi niyet aramak mümkün değil...

http://www.delitilki.com/lg-60lb870v-60-inc-152-cm-ekran-dahili-soundbar-hoparlorlu-full-hd-3d-smart-led-tv.html

hocam kesinlikle tavsiye etmiyorum bu siteyi ismi zaten tilki çok ters bir isim :) İletişim kısmında hiç bir bilgi bulamadım . mediamarkt fırsat sitesi diyorlar ama sanmıyorum . ben kesinlikle oyle bir siteden alışveriş yapmazdım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdenyavuz

quote:

hocam kesinlikle tavsiye etmiyorum bu siteyi ismi zaten tilki çok ters bir isim :) İletişim kısmında hiç bir bilgi bulamadım . mediamarkt fırsat sitesi diyorlar ama sanmıyorum . ben kesinlikle oyle bir siteden alışveriş yapmazdım .

http://www.delitilki.com/delitilkinedir

Burada belirtmişler ama Media Markt olsa da bir şey değişmez. Kanun, kural tanımayan insanlara, firmalara sinir oluyorum ama ne yazık ki bu yaptıkları sonucunda bir şey olmayacağını biliyorlar ve "istediğiniz yere başvurabilirsiniz tabii" diyerek dalga geçebiliyorlar...

Eğer yaptıklarının cezası verilmiyorsa, tüketici alışveriş yapmayarak yaptıklarının yanlış olduğunu anlatmalı ki bu kadar rahat davranmasınlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdenyavuz

quote:

Bugün vatana gidip n11 deki fşyatı gösterdim, 3000 tl ye vermek için merkezden onay istediler ama onaylanmadı elim boş döndüm :) vatanda 3299 lira şu anda

hocam hangi vatan bu :) internet sitesinde 3.499 kendi yerine gidince 3299 tl mi ?

Antalya konyaaltı Vatan, pazar günü de ısparta vatandaydım aynı indirim orda da var 3300 tl ( 2000 lira üzeri tvlerde 200 tl indirim) diye çıkıyor ordaki bilgisayarlarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resimlerden görüldüğü gibi ambilight 4'te ambilight 3'ten çok daha az sayıda LED var, aydınlatmaları nasıl acaba?

Ambilight 4:
     PHİLİPS 55PFS8109 - Hepsiburada 3.299TL

Ambilight 3:
     PHİLİPS 55PFS8109 - Hepsiburada 3.299TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercankadir -- 3 Şubat 2015; 9:25:18 >
  • quote:

Resimlerden görüldüğü gibi ambilight 4'te ambilight 3'ten çok daha az sayıda LED var, aydınlatmaları nasıl acaba?

Aynı soruyu bir Teknosa mağazasında, 8109'u ilk gördüğümde sordum. Mağazadaki satış temsilcisi kendinden emin şekilde "biz de ilk görünce öyle söyledik ama bölge müdürü (Philips ?) bu şekilde çok daha etkili olduğunu söyledi" dedi.

Ambilight 3 dediğiniz bendeki 8007 modeline benziyor ve muhtemelen Ambilight 4 yani 8109'daki led sayısı daha fazladır. O kenarlarda gördüğünüz fazla parlayan kısımlarda aşağı-yukarı bakan 3 sıra led vardı galiba. Ayrıca gücü ve konumlandırması da daha gelişmiş olmalı. Sonuç olarak 8109'un Ambilight 4'ünün bu şekilde en az Ambilight 3 kadar iyi, muhtemelen daha iyi çalışacağından emin olabilirsiniz.

Ancak Ambilight'ın güzelliğinin ortaya çıkması için Tv'nin 4 yanında mümkünse açık renkli duvar olmalı. Bende olduğu gibi Tv'yi astığınız yer için çıkıntı ve kenarlarına niş yaptıysanız, Tv'nin üzerinde raf varsa Ambilight pek kendini gösteremiyor. Çalışmasına çalışıyor tabi ama istenen asıl etkisi göremiyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi signore -- 3 Şubat 2015; 10:12:43 >
  • Televizyonu bi markette inceledim. Tasarımı çok şık. Çok hoşuma gitti. Android özelliği de harika. Zaten sırf bu ambilight için düşünüyorum. 4k olmaması kafamı kurcalıyor ama. 4k alınmalı mı sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tamarak

Televizyonu bi markette inceledim. Tasarımı çok şık. Çok hoşuma gitti. Android özelliği de harika. Zaten sırf bu ambilight için düşünüyorum. 4k olmaması kafamı kurcalıyor ama. 4k alınmalı mı sizce?

Ben de aksine 4k kafamı kurcaladığı için bunu tercih ettim.
  • quote:

quote:

Televizyonu bi markette inceledim. Tasarımı çok şık. Çok hoşuma gitti. Android özelliği de harika. Zaten sırf bu ambilight için düşünüyorum. 4k olmaması kafamı kurcalıyor ama. 4k alınmalı mı sizce?

Ben de aksine 4k kafamı kurcaladığı için bunu tercih ettim.

Elisa TV elinize ulaştı mı? son 3 ürün kalmış alsam mı acaba?

Full HD ye 1m mesafeden bakarken bile pixeller görünmüyor bence 4K çok gereksiz ki salonumuzda en az 2-3m mesafeden izlicez TV yi
  • mercankadir kullanıcısına yanıt
    Dün kargoya verilmiş ama İzmir'den gönderildiği için elime ulaşmadı.
  • Tv yi alanlar acaba turksat kanal sıralaması yaptımı burada paylaşabilir mi birde bu tv ile uyumlu bir kanal editor programı bulamadım elinde olan var mı acaba
  • quote:

4K'ye kesinlikle hayır.

4K için her kaynak olmaması nedeniyle, hem de 4K Tv'lerin yeni ve oturmamış olması nedeniyle gerçekten erken. Tv üreticileri 4K tv'leri sanki güncel teknolojiyi takip etmek için gerekliymiş gibi göstermeye çalışıyorlar ama onların 4K satmak istemelerinin tek sebebi, satış yapabilmek için mecburen yeni ürünler piyasaya sürmeleri.

Teknoloji marketlerde bir kağıdın ortasını delip 4K ve Full HD Tv'lerin piksellerini gösteriyorlar. Bu kadar anlamsız ve bir amaca hizmet etmeyen mukayese yöntemini kim akıl etti merak ediyorum. Normal izleme mesafesinden o pikselleri görmeniz mümkün olmadığı gibi, Tv izlerken o pikselleri görmeniz imkansız ötesi imkansız. Bu test bir amaca da hizmet etmiyor.

O kadar test yapmak istiyorlarsa, 4K ve Full HD Tv'lerde 1080p görüntü açıp görüntü detayını karşılaştırsınlar. Unutmayın, paneller her zaman panel çözünürlüğü ile aynı çözünürlükte görüntü izlenirken en iyi performansı verirler. 4K Tv'de 1080p görüntü izlemek = Milyonlarca Tv tarafından uydurulmuş piksel demektir.

Dolayısıyla bugün her türlü iyi bir Full HD Tv alınır, 2-3 sene sonra duruma göre tekrar 4K Tv'lere bakılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanedantr

Tv yi alanlar acaba turksat kanal sıralaması yaptımı burada paylaşabilir mi birde bu tv ile uyumlu bir kanal editor programı bulamadım elinde olan var mı acaba

Kanal listesini Philips servislerinden email ile isteyebilirsiniz sanıyorum. Bana kuruluma gelen servisin yanında bir sürü usb hafıza vardı kanal listeleri için, email ile de gönderebiliyorlar.
  • Ben de Bonus kartım olmadığı için 3075 liraya satın aldım hadi hayırlısı :) kargonuz ulaşır ulaşmaz yazar mısınız Elisa
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.