Şimdi Ara

PHANTEKS P400 vs Dark N10 Advanced

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 300 lira civarında bütçe ile bir kasa almam gerekiyor.İki ürün arasındayım.Sizce hangisi ? yada bu fiyat aralığında önerileriniz var mıdır ?

Teşekkürler

• Dark N10 Advanced
  • Karşılaştırma kabul etmez Phanteks P400 tabii ki de
  • Tabiki p400
  • Yeni sistemimi p400 ile kurdum hocam, tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dark diyenleri anlamıyorum phaneks sadece kasa ve soğutma ürünleri üretmesi ile tanınır ve sağlam ürün yaparlar p300 aldım kasanın önkapağı ve diğer alanları çelik pencere tempred cam.

Dark hangi ürünü aldıysam 4 ayıında elimde kaldı ve aldığım ürünleri %80 için garantide müster hatası dendi.

şeçim sizin bir it personeli olarak ben gözüm kapalı phanateks derim.
  • Diğer kasayı bilmiyorum ama kendim de kullandığım n10 piyasadaki fiyat performansı en iyi kasalardan biri. Şimdi n10 advance var. Özünde aynı olan kasayı daha göze hitap eden şekilde ve gerçek cam kullanarak yapmışlar. Bence yine fiyatına göre efsane.

• Merhaba yaklaşık 2 aydır kullanıyorum çok memnunum soğutma ve sessizlik konusunda bana göre başarılı geldi.
    PHANTEKS P400 vs Dark N10 AdvancedPHANTEKS P400 vs Dark N10 Advanced

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sütyen_Teli -- 27 Şubat 2018; 9:24:41 >

• cevaplar için teşekkürler arkadaşlar.Yoluma dark r30 ile devam ettim:D
  • Alabiliyorsab p400 tempered glass modelini al qbbilişim de 389 TL idi en son dark bildiğin çöp para verilmez

• Phanteks P300 de düşünülebilir, daha minimal bir kasa.
    PHANTEKS P400 vs Dark N10 Advanced
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.