Şimdi Ara

PFE'yle ilgili sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bi süre önce yetkili satıcısından phonak pfe satın aldım. Bikaç gündür kullanıyorum. Ses kalitesi başarılı ancak sağ ve sol kulaklık arasında biraz fark var gibi geldi bana sanki sol kulaklık daha canlı ses veriyo yani özellikle tizlerde ve vokallerde sola kayma söz konusu farklı şarkılarla yerlerini değiştirerek hatta müzik setine bağlayıp rca lar vasıtasıyla kanal değiştirerek denedim ancak o farklılığı hissediyorum. Sizce ne yapmalıyım zamanla burn in vs düzelmesi mümkün mü yoksa servisiyle hemen irtibat kurmalı mıyım?

• Filtreleri çıkarıp düzgün bi şekilde takın, düzgün oturmayan filtreler sesi çok etkiliyor. Düzelmezse yine burn-in sürecinin tamamlanmasını beklersiniz. Olmadı servise mail atıp bilgi verirsiniz, eğer arızalı ise değişim yaparlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthfth

Filtreleri çıkarıp düzgün bi şekilde takın, düzgün oturmayan filtreler sesi çok etkiliyor. Düzelmezse yine burn-in sürecinin tamamlanmasını beklersiniz. Olmadı servise mail atıp bilgi verirsiniz, eğer arızalı ise değişim yaparlar

Cevap için sağol dostum. Fİltreleri kontrol ettim hatta değiştirdim fln ama bi değişme olmadı. Armatür sürücülerde burn in olayı var mı onuda tam bilmiyorum o yüzden sormak istedim. Bikaç gün daha kulanıp olmadı servisi arayacam
  • Belki kulağının bir tıkalıdır ve bu yüzden tam oturmamıştır. Kulağını temizletmeyi deneyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Nur

Belki kulağının bir tıkalıdır ve bu yüzden tam oturmamıştır. Kulağını temizletmeyi deneyebilirsin.

o ihtmale karşı yerlerini değiştirdim yani solu sağa taktım ama yine belli oluyo ayrıca elimde bi tane daha kulakiçi var onda bi sıkıntı yok:D
  • Ben uzun bir süre doğru düzgün oturtamamıştım Pfe'leri.Ancak sen her şeyi denemişsin gibi.
    Servise başvur gitsin
  • bendede logitech pc kulaklık böyle olmustu.gittim degistirdim sorun cozuldu.ugrasma tak çıkar vs.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.