Şimdi Ara

QCY T5 şarj kutusu şarj olmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
4.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle, yaklaşık 1 hafta önce qcy t5 aldım hepsiburadadan ve kendi satışlarından.
    kulaklıktan gayet memnundum bi sorun çıkarmadı lakin kutunun şarjı bittiğinde tekrardan fulledim şarjını ve 2-3 gün
    daha kullandım kutunun şarjı yine bitince bilgisayara bağladım ışıkları ilk başta yanıyordu ancak 45 dakika sonra yanmadığını
    farkettim normalde dolunca sönüyor ama dolması 2 saat sürüyor kulaklıkları biraz kullandım kutusuna geri koyduğumda şarj etmediğini
    gördüm kutuyu tekrar şarja koydum ama bu sefer ışıkları hiç yanmadı adaptörle de başka kabloyla da denedim şarjolmuyor kulaklıklara da
    hiç tepki vermiyor. benzer sorunlarla karşılaşanınız varsa yardımcı olursanız sevinirim.
    türkiyede servisi de yok tamam muadillerine göre ucuz ama bir hafta kullanmak için mi verdik biz şimdi bu parayı.

• Sonucu merak ettim
  • kardeş benim kulaklığımın kutusuda seninki gibi oldu sen sorununu nasıl çözdün
  • Aynısı oldu nasıl çözdün
  • TITAN kullanıcısına yanıt
    ben çöpe attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeron171

ben çöpe attım
    ben garantiye yollayım yenisi versinler bu ne ya 2. ayında sarj almamaya başladı
  • aynı sorun bende de oluştu çözüm yolu bulabildiniz mi?

• Arkadaşlar bendede aynı sorun vardı, bayadır aracımda kalmıştı kullanmak için aldım şarjı yok, şarja takıyorum kutudaki ışıklarda yanmadı. Bi süre şarjda beklettim ama yine aksiyon yok. En son gözden çıkarıp kutusunu açmaya karar verdim. Üst kapağı kaldırdığında kulaklıkların oturduğu alan tırnaklı, bi bıçak yardımıyla açabilirsiniz. Sonrasında içindeki pili sökmeye çalıştım ama karta yapıştırmışlar, biraz zorlandım çıkaramadım. Sonra bu şekildeyken şarjı denedim ve ışıklar yandı, kutuyu topladım ve şuan şarj oluyor. Ya kartta bi temeassızlık sözkonusuydu, yada pil biraz oynatılınca kendine geldi emin değilim. Belki işinize yarar...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.