Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1807. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.536
Cevap
147
Favori
1.647.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18051806180718081809
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • melodramm kullanıcısına yanıt
    Servise gittim. Silecek için 250₺ 75000km bakım için ise 750-800₺ fiyat aldım. Bosch silecekler 180 civarı birde netde bu fiyata orijinal kutulu satan var. Sahtesi var mı piyasada bilen duyan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hosjackal

Para olsa :)
    Hocam zorla... 10 fazla ver.. ağır hasarlı araç alma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaradenizEge

Servise gittim. Silecek için 250₺ 75000km bakım için ise 750-800₺ fiyat aldım. Bosch silecekler 180 civarı birde netde bu fiyata orijinal kutulu satan var. Sahtesi var mı piyasada bilen duyan var mı?
    Bosch un orijinalini bukmak zor.
    Bu bağlamda orijinal iyidir.
    Ben aracın üzerinde gelenleri 6 sene kullandım.

Iyi forumlar...

• Balkes09 B kullanıcısına yanıt
    klima ilk defa bende de aynı sorunu yaptı. durup duruken soğuk üflemeyi kesiyor, açıp kapatınca düzeliyor.. bir şeyin habercisi mi bilemedim..

120 bini geçince enteresan arızalar çıkmaya başlıyor galiba. şimdi de bir vırıltı ses gelmeye başladı. ilkin port bagaj kaynaklı sandım ama değilmiş. tekerlek dönmesiyle alakalı galiba. sanki tırtıklı yolsa gidermiş gibi bir ses..

epeydir kullandığım silbak marka sileceği geçen hafta yenisi ile değiştirdim. ben memnunum açıkçası.
  • emrelst E kullanıcısına yanıt
    herhangi bir arızada kendini motor arızası... diyerek kapatıyor araç. bilgisayara bağlanmadan anlaşılması sor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

klima ilk defa bende de aynı sorunu yaptı. durup duruken soğuk üflemeyi kesiyor, açıp kapatınca düzeliyor.. bir şeyin habercisi mi bilemedim..

120 bini geçince enteresan arızalar çıkmaya başlıyor galiba. şimdi de bir vırıltı ses gelmeye başladı. ilkin port bagaj kaynaklı sandım ama değilmiş. tekerlek dönmesiyle alakalı galiba. sanki tırtıklı yolsa gidermiş gibi bir ses..

epeydir kullandığım silbak marka sileceği geçen hafta yenisi ile değiştirdim. ben memnunum açıkçası.
    korkutma beni... daha ne baskı balata.. ne enjektör değişti..
    eli kulağında yani.. birtek torpido kapağı bozuldu.. onuda servisim...
    bulmak zor hocam.. hurdacılarda bir 5008 den alalım dedi... bekliyorum..
    sahi ankarada bu hurdacılar nerede Turgut..??

• Baskı balata için rekor 280.000 km ile @msaltik da

Iyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melodramm -- 18 Temmuz 2019; 22:19:4 >
  • ganeja kullanıcısına yanıt
    kaç km oldu hocam seninki? belki bana öylesi gelmiştir.. sizlere gelmemiştir. umarım öyle olur.. hep söylüyorum, yine söylüyorum, böyle başka bir araç yok. tüketim, hacim, konfor vs vs. hele güncel fiyatlara bakınca arabanın kıymeti daha çok ortaya çıkıyor, saçma arızalarla can sıkmazsa alternarifsiz bir araç.

hurdacılar da ivedik çevre yolu bağlantısının hemen orada. bizim burada (yıldız sanayi) çıkmacı çok var. ama herkes akıllı artık, 0 fiyatının % 20-30 altına veriyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragotreis -- 19 Temmuz 2019; 0:50:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

kaç km oldu hocam seninki? belki bana öylesi gelmiştir.. sizlere gelmemiştir. umarım öyle olur.. hep söylüyorum, yine söylüyorum, böyle başka bir araç yok. tüketim, hacim, konfor vs vs. hele güncel fiyatlara bakınca arabanın kıymeti daha çok ortaya çıkıyor, saçma arızalarla can sıkmazsa alternarifsiz bir araç.

hurdacılar da ivedik çevre yolu bağlantısının hemen orada. bizim burada (yıldız sanayi) çıkmacı çok var. ama herkes akıllı artık, 0 fiyatının % 20-30 altına veriyorlar..
    120.000 km. deyim.
    torpido kapağını komple alacağım.. yan kilitler bozuldu.... yapılmıyprmuş. zaten sıfırı da yok galiba..
    ewet araba hala keyifli...

• 123 bin oldum..debraj ve fren balatası orjinal devam ediyorum..hatta 7 senedir ön silgeçler bile hala değişmedi orjinali ne markaysa artık..

yalnız alt takımdan son zamanlarda bozuk yollarda bir takırtı geliyor..şu an tek sıkıntım o..servis amosörlerden dedi ama birde sanayide göstereceğim bakalım ne diyecekler..
  • 120.000 km de triger seti bedelsiz alternatör kayışı ve devirdaim
    on diskler ve balatalar bedelli değişti. 1050 tl ödedim.
    Şu anda 141.000 km de yollardayız.

Iyi forumlar...

• tttnet.net kullanıcısına yanıt
    Kocaman bir maşallah diyelim üstadım. Aman nazar değmesin...
    Daha nice kilometrelere...

• Arkadaşlar kazasız sürüşler herkese ben araca uygun difüzör var mı ben netde ve forumda bulamadım belki sizler görmüşsünuzdür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi europea -- 21 Temmuz 2019; 14:17:30 >
  • Selamün Aleyküm sevgili 5008 severler. Epeydir takılmıyordum foruma. Aracı 2012 de sayenizde almıştım hatırlayanınız vardır belki. Halen beraberiz 78bin km deyiz. Hepinize selam ve sevgilerimi iletiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: europea

Arkadaşlar kazasız sürüşler herkese ben araca uygun difüzör var mı ben netde ve forumda bulamadım belki sizler görmüşsünuzdür
    Özel uygulama ile yaparlar.
    5008 ve 3008 e Bu tarz uygulamalar hiç olmadı.

Iyi forumlar...

• Herkese selamlar. Tatil başlaması ile birlikte 5008 ile yine yollardayız 3 gündür. Önceden hissedip servise götürmüştüm aracı birşey bulamamışlar dı. Ama 2 gündür aracımda yolda hız önemli değil her an direksiyona sanki birşeyler sürtüyor gibi hissettiriyor bunu dönerken, düz giderken far etmiyor her an yapar oldu. İlk zamanlar fren yaparken ve kalkışlarda yapıyordu ve servise gidip anlattığım da test sürüşü sonucu birşey yok dendi. Israr edince altına kaldırıp bakıldı ama ön düzende birşey yok herşey normal dendi. Ben neden yapar peki dediğimde direksiyon kutusu olabilir belki dendi.
    Sizce bu yaşadığım direksiyon kutusu ile ilgili olabilir mi?
    Fikirleriniz benim için önemli.
    İyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Balkes09

Herkese selamlar. Tatil başlaması ile birlikte 5008 ile yine yollardayız 3 gündür. Önceden hissedip servise götürmüştüm aracı birşey bulamamışlar dı. Ama 2 gündür aracımda yolda hız önemli değil her an direksiyona sanki birşeyler sürtüyor gibi hissettiriyor bunu dönerken, düz giderken far etmiyor her an yapar oldu. İlk zamanlar fren yaparken ve kalkışlarda yapıyordu ve servise gidip anlattığım da test sürüşü sonucu birşey yok dendi. Israr edince altına kaldırıp bakıldı ama ön düzende birşey yok herşey normal dendi. Ben neden yapar peki dediğimde direksiyon kutusu olabilir belki dendi.
    Sizce bu yaşadığım direksiyon kutusu ile ilgili olabilir mi?
    Fikirleriniz benim için önemli.
    İyi forumlar...
    ilginç... geçmiş olsun. bilgilendirirseniz seviniriz

• Balkes09 B kullanıcısına yanıt
    rotlar veya poryalardır. benim bahsettiğim vızıltı gibi sanırım. yollar tarladan beter ankarada, ön takım sorunları rutin oldu artık.
  • dragotreis kullanıcısına yanıt
    Umarım sizin belirttiğiniz gibidir sorun. Şimdilik bu şekilde kullanmaya devam ediyorum maalesef. İzin dönüşü bakacağız artık.

İyi forumlar...

• 
Sayfa: önceki 18051806180718081809
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.