Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1809. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
37.536
Cevap
147
Favori
1.647.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18071808180918101811
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Selam 2011 Otomatik 5008 var. Arka bagaj üstü stop lambası bozulmuş. Bunun lambaları değişmiyor ve komple satılıyormuş. 450 TL deniyor. Çok ... Ankara'da bunun lambasını değiştirtecek anlayan usta var mıdır? Çözümü bilen arkadaşlar var mı?
  • Fpotomotivden Ömer beyden aldığım orijinal bakım malzemelerim ve sileceklerim geldi. Bayram öncesi bakımını yaptım.önceki sileceklerim kısa takılmış. Şimdi tam oldu. Herkese iyi bayramlar.  Peugeot 5008  Peugeot 5008

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Alesis

Arkadaşlar Selam 2011 Otomatik 5008 var. Arka bagaj üstü stop lambası bozulmuş. Bunun lambaları değişmiyor ve komple satılıyormuş. 450 TL deniyor. Çok ... Ankara'da bunun lambasını değiştirtecek anlayan usta var mıdır? Çözümü bilen arkadaşlar var mı?
    Kargo ile iletin onarımını yapip göndereyim.

Iyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melodramm -- 10 Ağustos 2019; 21:39:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• KaradenizEge kullanıcısına yanıt
    Emeğine sağlık selçuk kaça malettin? Yağ ne koydun bu arada yağ yok resimde?

İyi forumlar, iyi bayramlar herkese...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Balkes09 B kullanıcısına yanıt
    Yağ olarak 5w30 motul efe kullandım.
    Silecek dahil 530₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaradenizEge -- 11 Ağustos 2019; 11:7:38 >
  • Sayın melodramm benim arslana montajını yaptığımız cylone da film izlerken kendi dvd sinden arada sinyal yok deyip arka ekranlarda görüntü gidiyor. Belli bir süre sonra tekrar geliyor, böyle devam edip duruyor. Cihazda film oynuyor bu arada onda sıkıntı yok. Sence ne gibi bir sıkıntı olabilir.

İyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Balkes09

Sayın melodramm benim arslana montajını yaptığımız cylone da film izlerken kendi dvd sinden arada sinyal yok deyip arka ekranlarda görüntü gidiyor. Belli bir süre sonra tekrar geliyor, böyle devam edip duruyor. Cihazda film oynuyor bu arada onda sıkıntı yok. Sence ne gibi bir sıkıntı olabilir.

İyi forumlar...
    Arka ekranlara bağlantı saglayan soketleri kontrol edebiliriz.
    Oynama oldu ise ondan yapar.

Iyi forumlar...

• Bağlantıyı içten yapmıştık başkanım kablolar olsaydı ilk ona bakacaktım ama değil maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: Balkes09

Bağlantıyı içten yapmıştık başkanım kablolar olsaydı ilk ona bakacaktım ama değil maalesef.
    Cyclone2 arkasindan cikan soketler demek istedim.
    Orada soketler birbirine geçme şeklinde.

Iyi forumlar...

• Cihazın arkasına bakayım o halde başkanım tamamdır. Teşekkürler cevaplar için.

İyi forumlar...

• 3d paspas önerisi olan var mı? Konude arattım ama pek bişey çıkmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: KaradenizEge

3d paspas önerisi olan var mı? Konude arattım ama pek bişey çıkmadı.
    Ben orijinal ürün kullanıyorum.
    Grupta 3D olarak gecen ürünleri kullanan arkadaşlar da var görünce cevap yazarlar.

Iyi forumlar...

• -ottoman- kullanıcısına yanıt
    3000 tl'ye çıkma beyin taktılar. eski beyin de bende, artık ne tür bir parça bilmiyorum. metalik gri bir yüzeyi var ağır, üç tane de soket girişi var yan tarafında.
  • emrelst E kullanıcısına yanıt
    Peki neden arızalandığını tespit ettiler mi? Beyin tamircisine gösterdiniz mi? Belki tamir olabilirdi. Birde 1 önceki Mesajınız 1 ay öncesi konuyu anlamak için arama yaptım. Önce arızaya dair bilgi verirseniz iyi olur. Geçmiş olsun

• KaradenizEge kullanıcısına yanıt
    Akaryakıt istasyonundan depoyu tamamen doldurduktan sonra 2 kilometre gidip aracı parkettim. yarım saat sonra tekrar yola çıktım 500 metre ilerledim motor durdu. arıza lambası yaktı. tekrar çalıştırmayı denedim, motor arızası uyarısı verdi, marş alıyordu ama, tahminim motora yakıt gitmiyordu. Usta gelip bilgisayara bağladı enjektör arızası gözüküyordu. çekiçi ile pompacı diye tabir edilen bir ustaya götürdük, enjektörler sorunsuz dendi, şans eseri orada olan başka bir 5008'in beynini bizim araca bağladılar ve sorunsuz çalıştı.

biz de beyni değiştirdik, beyinci arkadaşlar eski beyinde problemin ne olduğunu bulamadılar. teşekkür ederim.
  • Açıklama için teşekkürler. Tekrar geçmiş olsun. Umarım bir daha sıkıntı yaşamasınız.

• Arkadaşlar 10 gün önce denize gitmiştim.araç anahtarı ıslandı.hiç işlem görmedi.kapı üstünden açıp araca girip motoru çalıştırayım dedim.uyarı geldi.ve motor çalışmadı.uyarıda çalınmaya karşı önlem yazıyordu.neyse anahtarı komple söktüm kuruttum.yine denedim çalışmadı.yarım saate yakın güneşe koydum.iyice kurudu.bu sefer çalıştı.bilginiz olsun.anahtarı ıslatmayın.
  • Bu gibi durumlarda. Öncelikle pili sökünüz. Alkol , kontak cleaner bulamadınız kolonya ile devre kartını temizleyin. Zaten hemen uçar. Akabinde pili takıp kullanın.

• emrelst E kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun üstadım. Umarım başka sorunlarla karşılaşmazsınız.

İyi forumlar...

• Arkadaşlar iyi günler şehirlerarası yolda hız sabitleyiciyi devreye sokuyorum ancak sürüş halinde kendiliğinden atıyor ve yolda giderken hız sabitleyici aktif olmuyor nedeni ne olabilir

• 
Sayfa: önceki 18071808180918101811
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.