Şimdi Ara

Peugeot 308 nasıl bu kadar pahalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağır hasar kayıtlı olanları bile 90milyardan aşağı değil
    minimum 2015 max 2018 modellere bakıyorum+ otomatik,full paket veya bir aşağısı.
    Tüm piyasa yükseldide en çok 308beni üzüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rektifier -- 7 Şubat 2020; 15:9:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Aynı sınıf aynı donanımda olan diğer araçlara bakar mısın kardeşim onlar kaç paraymış. 308 in fiyatı yine diğer araçlara nazaran daha ucuz, ayrıca c hb sınıfının en iyi yol tutan aracı.

Bu arada fiyat olarak bakarsak hiçbir araç bu fiyatları haketmiyor ama piyasa çok berbat paranın değeri kalmadı resmen.
  • 1-Rakiplerine göre dolu bir araç.
    2-Piyasada Filolar, şirketler vs. tarafından tercih edilen bir araç değil, bu da günlük kullanıcı arabası olması demek, kmsi düşük, km düşük olunca fiyatı artıyor.
    3- Arzının az olması da bir etken diye düşünüyorum.
  • barisarock13 kullanıcısına yanıt
    Mantıklı nedenler.
    Ama bu fiyat bazında crossover toyota-chr yada full paket toyota yaris hybrid almak daha mantıklı gibi.
    peugeot 308gerçekten hoşuma gidiyor ama 115-140da vermek üzer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rektifier -- 7 Şubat 2020; 15:12:14 >
  • Aynı sınıf aynı donanımda olan diğer araçlara bakar mısın kardeşim onlar kaç paraymış. 308 in fiyatı yine diğer araçlara nazaran daha ucuz, ayrıca c hb sınıfının en iyi yol tutan aracı.

Bu arada fiyat olarak bakarsak hiçbir araç bu fiyatları haketmiyor ama piyasa çok berbat paranın değeri kalmadı resmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci elde dizel otomatik almak isteyince 70-80 bin kmdeki bir araç eğer DSG, EDC, DCT gibi çift kavrama ise yaklaşık 10 bin tl kavrama değişim ücreti kapıda demektir. Problem ihtimali de yok değil bu şanzımanların. Tek kavrama zaten konfor nedeniyle pek tercih edilmiyor.

Sağlam motor/şanzıman kombinasyonu olarak 308 öne çıkıyor çünkü hem motorda eline su dökülemez, hem şanzıman modern bir tork konvertörlü. Masraf yok, risk minimal.

Bir de az buçuk "sürücü arabası" istiyorsanız, donanım, şekil şemal, cam tavan vs istiyorsanız çıkmaza hoşgeldiniz şimdi sıfırını zamanında şu paraya almadığım 308 in 2. eline 140 versem mi kısır döngüsü yıpratmaya başlar adamı.

Bir de TR'de az sattı gerçekten. Piyasası tabiri caizse "kıt".

• Torbacı Leon ve abisi golften haberiniz yok galiba!?

• birgarip2019 kullanıcısına yanıt
    Onlar artık yatırım aracı olmuş saymıyorum oyüzden.

• Eskiden evet daha ucuzdu. Ama rakipleri de aynı oranda pahalılaştı. 508'de %50 pahalılaştı 1 senede.

• dok kapı sesli kronik patlak şanzımanlı dizel skandallı araçlar üzmüyorda 308 bunu yapıyorsa çok yazık.
  • TEPEE PREMİUM PACK kullanıcısına yanıt
    İstediğim arabalar üzüyor beni zaten istemediğim dsg'li volkswagen grubu arabalar beni ilgilendirmiyor

• Liste fiyatı olarak (sıfır) Allure paketli olanı buram buram kalite ile donatılmış V40 T3 Inscription + Elite (gerçek deri / dolu paket) 'den bile daha pahalıya itelenmeye çalışıyordu bir aralar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 8 Şubat 2020; 19:7:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet stres atmak için VAG gruplarına saldırıyor. Saldırın daha çok saldırın belki fiyatlar düşer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 8 Şubat 2020; 19:11:10 >
  • Psa malları da kıymete binmeye başladı

• mr4power M kullanıcısına yanıt
    Focus nasıl yol tutuş konusunda ben daha iyi diye biliyorum ?

• 308 eskidi artık yeni aslan dişlisi gelir yakın zamanda 😀

• Hocam focusu hb araç ürettiğini nedense unutmuşum geyik testine baktım da eşit gibiler hatta focus dediğiniz gibi bi tık daha iyi. Ama fiyat performans olarak baktığınızda yine de 308 en mantıklı araç

Evet gerçekten ford su fiyat konusunda sıkıntı. Dış tasarımını beğeniyorum ama içi ve fiyatı gerçekten üzüyor.
    Ama yeni 308 ne zaman çıkar bilmem de eli kulağındadır bakalım onu ne fiyattan satacaklar

Evet gerçekten ford su fiyat konusunda sıkıntı. Dış tasarımını beğeniyorum ama içi ve fiyatı gerçekten üzüyor.
    Ama yeni 308 ne zaman çıkar bilmem de eli kulağındadır bakalım onu ne fiyattan satacaklar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.