Şimdi Ara

PEUGEOT 208 SAHİPLERİ (378. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.790
Cevap
95
Favori
620.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2013 model access paket 70 binde hatasız boyasız araç denk geldi 210 bin lira istiyor arkadaş. Seat bakıyordum bunun fiyatı daha uygun geldi biraz araştırdım galiba donanım olarak boş bir araç. Sizlerden de yorum alabilirsem sevinirim ne dersiniz bu araçla, bu donanım paketiyle ilgili? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sasa_iliç kullanıcısına yanıt

Oldukça boş bir araç. Kıyaslama yapmak için seatın donanımına da bakmak lazım. Ama 208 alacaksanız ve dolu olsun istiyorsanız Allure paketlere bakın.

• Halilowich kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam. Uygun fiyat diye hemen ilerlemeyeyim o zaman. :)

208 alacaksanız access almak sizi pejodan soğutur öyle diyeyim :) En azından 2014 model ve üstü active paketler son tercihiniz olsun. Bu arada 1.2 motorlarda triger kayışıyla alakalı bazı sıkıntılar var. Bakımı sanayide düzgün yapılmadıysa, aksatıldıysa kayışın tortularının karterde birikip yağ pompasını tıkama ihtimali var. Alırken kontrol ettirin.

Bahsettiğim araç uygun fiyatlıydı hocam biraz araştırdım sizin de yorumunuzla ondan vazgeçtim sonra da satılmış. Aklımdaki ilk marka model Seat İbiza, denk gelirse Peugeot 208 de düşünüyorum minik, kibar bir araç. Arayışa devam ediyorum öylece, verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. :)

Rica ederim umarım gönlünüzce olur.

• 2021 model gt line ile 2022 GT arasındaki donanım farkları nedir?

• oski_58 kullanıcısına yanıt

gt line yeni kısa ilk çıktığında kısa bir süre için getirildi ve sonrasında gt modeli olarak gelmeye başladı. Birinde kör nokta uyarı sistemi var, diğerinde yok. Başka da fark yok bildiğim kadarıyla.

• geçen hafta trigiyer değişimi ve arka sol kapı cam tamiri yapıldı.. kışlıklardan normal lastiklere geçiş yapıldı..

psikolojik mi bilemiyorum ama aracın gidişi değişti daha atik sanki...

• foresteng. kullanıcısına yanıt
    Arka kapı cam tamirinin kapsamı neydi ve ücret ne tuttu hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

açıkcası net hatırlamıyorum, aracı 4 gün geç alabildim işlerimin yoğunluğundan, aklımda kalan gergi kayışı gibi bir parçanın kopmuş olduğu 450 TL ödedim.. parça+işçilik

• foresteng. kullanıcısına yanıt
    Özel servis mi hocam yetkili mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

özel servis , Ümraniye de İst. da

• Merhabalar. Ben de bir 208 1.0 motor alarak aranıza katıldım. 2014 model, 61 binde araç. Bakımını yaptıracağım. Orjinal filtrelerini alabileceğim guvenilir bir site onerebilir misiniz? Ayrica antalya lara tarafinda güvendiğiniz servis varsa paylasirsaniz sevinirim. Yetkli servis 2900 tl bakim ucreti istedi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 2016 allure 82hp aracımın ağır bakımını yaptırmak istiyorum. Aracın ne problemi varsa söyleyecek ve halledecek iyi bir özel servis tavsiyeniz var mı istanbul için. Avrupa yakasında olursa iyi olur. Şanzımanın problem çıkartmasından tırsıyorum 65000 oldu araç.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • aeozbay A kullanıcısına yanıt

parcagonder sitesine bakabilirsiniz.

Siteden bakim setlerini gormek istedigimde sayfayi bulamiyor. Sizin de bilginiz olsun. Teşekkürler.

• aeozbay A kullanıcısına yanıt

Hocam kontrol ettim de bende çalışıyor sıkıntı yok. https://www.parcagonder.com/kombinler/bakim-seti

• Merhaba dostlar,

2015 active 208'de yazılım güncelledim car play ve mirror link ekranda gözüktü ama serviste aktif edin diyor. yaptıran var mı istanbulda nereye gidebiliriz?

Smeg +İV2 ünite var cihaz sürümü 6 ile başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vahamet -- 15 Haziran 2022; 8:43:58 >
  • Arac icin güneşlik ne kullaniyorsunuz acaba? Bu yeni tip gunesliklerden var bende ama camın eni baya genis oldugu icin tam kapatmadi. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.