Şimdi Ara

peugeot 206 (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
981
Cevap
10
Favori
372.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • helin06 inan mesajını şimdi gördüm biraz geç olacak ama kusura bakma, ankarada emek te bi pioneer bayii var (gerçi emekte çok var ama neyse :D) ben adamlara gittim sordum arka hoparlörler için 13 cm lik bi pioneer hoparlör önerdiler, 105 ytl civarıydı yanlış hatırlamıyorsam, neyse daha sonra bi arkadaşımda da 206 var ve aynı hoparlörlerden o taktırmıştı, gene baya fark etmiş eskisine nazaran, eğer çokta fazla ses almak istenmiyorsa bence mantıklı. bu gidişle bende aynı hoparlörlerden alıcam
  • quote:

helin06 inan mesajını şimdi gördüm biraz geç olacak ama kusura bakma , ankarada emek te bi pioneer bayii var (gerçi emekte çok var ama neyse :D) ben adamlara gittim sordum arka hoparlörler için 13 cm lik bi pioneer hoparlör önerdiler, 105 ytl civarıydı yanlış hatırlamıyorsam, neyse daha sonra bi arkadaşımda da 206 var ve aynı hoparlörlerden o taktırmıştı, gene baya fark etmiş eskisine nazaran, eğer çokta fazla ses almak istenmiyorsa bence mantıklı. bu gidişle bende aynı hoparlörlerden alıcam

herkese selamlar

mertturkozu kardeşim ilgin için çok teşekkür ederim bende arka hoparlörlerin sesinden memnun değil idim.Önde yan aynaların orada tiz sesler için küçük hoparlörler var ama arkada yok şöyle iki yollu kaliteli bir hoparlörün ses kalitesini artıracağını düşünüyorum. Amacım zaten yüksek ses değil çünkü arabada genellikle eşim ve 4 yaşındaki kızım oluyor. kızıma zarar vermesin diye çok açmıyoruz ama kaliteyi arttırabiliriz sanırım.Elimde paliodan kalma kenwood hoparlörler var bu hafta sonu eğer vakit bulabilirsem uyup uymadığı konusunda, yetkili servisinde takılma zorunluluğu varmı diye görala danışacağım. biliyorsun ses sisteminde bir arıza çıkınca hemen tesisatta oynanmışmı ona bakıyorlar. Gelişmeler konusunda bilgi aktarmaya çalışırım.

kazasız günler dilerim

• 2006 model 206 1.4 hdi aracımı bugün 15.000 km bakımı için konya yolundaki türkpetrol içindeki Göral ın rapid servisine götürdüm.
    yağ filtresi
    hava filtresi
    polen filtresi
    motor yağı
    bide conta (23 ykr o neyse)
    değişti hepsi 152 ytl tuttu. araba almadan önce "dizelin bakımı masraflı" demişlerdi, ama bence 152 ytl o kadar uçuk bi rakam değil, zaten 2 sene servise giderim garantisi bitene kadar, çünkü 152 ytl nin 40 ytl si işçilik.
    Herkese kazasız günler...
  • mrb arkadaslar bende sizden biriyim artık 2 senedir biriktirdiğim paramla iki gün önce 1.4 benzinli 2004 iki airbag bir kiliması alan gıcır gıcır peugeot 206 aldım 16250 ytl ye sakaryadan burda öğrenciyim aslen aydınlıyım ve orda oturuyorum benım sorum bütün peugeot kullanıcılarına olacak kasko yaptıramadım arabama param yetmedigi icin şimdilik alarm almayı dusunuyorum ne marka onerırsınız hangisi daha saglıklı olur sizce bide fiyatları konusunda bır bılgınız var mı sımdıden tesekkur ederim
  • HAYIRLISI OLSUN SEN YİNEDE ALARM YERİNE KASKO YAPSAN DAHA İYİ DAHA RAHAT EDERSİN
    quote:

Orjinalden alıntı: ugur09

mrb arkadaslar bende sizden biriyim artık 2 senedir biriktirdiğim paramla iki gün önce 1.4 benzinli 2004 iki airbag bir kiliması alan gıcır gıcır peugeot 206 aldım 16250 ytl ye sakaryadan burda öğrenciyim aslen aydınlıyım ve orda oturuyorum benım sorum bütün peugeot kullanıcılarına olacak kasko yaptıramadım arabama param yetmedigi icin şimdilik alarm almayı dusunuyorum ne marka onerırsınız hangisi daha saglıklı olur sizce bide fiyatları konusunda bır bılgınız var mı sımdıden tesekkur ederim
  • Kim demiş 206 50 ile viraja girmez diye!Arkadaşlar çok da küçümsemeyelim dimi!!!Rahat 85 ile viraja girebilecek donanımda o araç.Tamam küçük savurabilir ama 50 de çok az be!Zaten bi passat ile 206 yı bir tutmak çokda adil bir davranış değil...
  • Yapamazmıyım!!Bana göre c3 206 dan iyi kim karışabilirki!Evet çevremdeki 206 lardan biliyorum hepside iğrenç...Yol tutuşu olsun vs vs vs her türlü c3 iyidir bu böyle bilinsin uruk33!İstersen kapışalımm
  • quote:

2006 model 206 1.4 hdi aracımı bugün 15.000 km bakımı için konya yolundaki türkpetrol içindeki Göral ın rapid servisine götürdüm.
    yağ filtresi
    hava filtresi
    polen filtresi
    motor yağı
    bide conta (23 ykr o neyse)
    değişti hepsi 152 ytl tuttu. araba almadan önce "dizelin bakımı masraflı" demişlerdi, ama bence 152 ytl o kadar uçuk bi rakam değil, zaten 2 sene servise giderim garantisi bitene kadar, çünkü 152 ytl nin 40 ytl si işçilik.
    Herkese kazasız günler...

selam arkadaşım yakında bende 206 yı bakıma sokacağım verdiğin fiyat için teşekkürler gerçekten makul bir fiyat rapid servisi nasıl buldun memnun kaldınmı
  • 10000 bakımınada oraya gitmiştim, yarım saatte hallettiler, açıkçası memnun kaldım, zaten büyük bişey olmadığı sürece blue box dedikleri yeni yerlerine asla gitmem! orada resmen kandırdılar beni.

iyiki dedin rapid olayını yoksa uğraşıp duracaktım ana servisle.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zA_gA

Yapamazmıyım!!Bana göre c3 206 dan iyi kim karışabilirki!Evet çevremdeki 206 lardan biliyorum hepside iğrenç...Yol tutuşu olsun vs vs vs her türlü c3 iyidir bu böyle bilinsin uruk33!İstersen kapışalımm

arkadaşlar c 3 206dan daha ii yol tutyomuş duydunuzmu..yoksa takmıyomusunuz arkadaşı

• arkadaşlar 206 1.4 xr km.de ne kadar yakıyo bilgisi olan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle -- 17 Eylül 2006; 11:48:59 >
  • benimki otomatik. şehirlerası ortalama hızda km ye 170 ile 180 arası yakıyor. şehiriçide 220 bin lira ortalama .yakıyor . tabi bu değerler sakin kullanımda ortaya çıkan değerler. arabayı gayet sakin kullanırım.
  • Gerçekle acıdır be uruk33!!!
  • quote:

arkadaşlar c 3 206dan daha ii yol tutyomuş duydunuzmu..yoksa takmıyomusunuz arkadaşı

arkadaşa üstün, muhteşem hatta başka araçlarda olmayan yol tutuşlu c3 ile mutluluklar dilerizzzzzzz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: helin06

quote:

arkadaşa üstün, muhteşem hatta başka araçlarda olmayan yol tutuşlu c3 ile mutluluklar dilerizzzzzzz.

helin en dogrusu sen dedin walla.nokta.:)
  • ne c3 dahamı ii
    bilmediğin ilaçları kullanma arkadaşım
  • quote:

Orjinalden alıntı: *BlaCkEaGLe*

ne c3 dahamı ii
    bilmediğin ilaçları kullanma arkadaşım

• 2002 benzinli 1.6 XT 206 kullanıyordum. son derece seri abs yağmur sensörü full araçtı. Geçen hafta sattım. Çok seri bir araçtı. Ama kaporta çok çok zayıf. Arkadaşımda da vardı aynı araçtan. Kaza yaptı kamyonet arkadan çarptı. Arabada kazaya göre haddinden fazla hasar oluştu. Güle güle kulllan
  • quote:

Orjinalden alıntı: hukukcu

2002 benzinli 1.6 XT 206 kullanıyordum. son derece seri abs yağmur sensörü full araçtı. Geçen hafta sattım. Çok seri bir araçtı. Ama kaporta çok çok zayıf. Arkadaşımda da vardı aynı araçtan. Kaza yaptı kamyonet arkadan çarptı. Arabada kazaya göre haddinden fazla hasar oluştu. Güle güle kulllan

yok be dostum kamyon ii vuemuştur.abartıyosun bence..allah göstermesin kamyon ii vursa volvoyu bile yapıştırır..mahsun kırmızıgülün şehiriçinde 206 kullandığını biliomusunuz??geyik diil yanlız..inanmayan inanmaz.kaynak sağlam
  • quote:

Orjinalden alıntı: uruk33

quote:

Orjinalden alıntı: hukukcu

2002 benzinli 1.6 XT 206 kullanıyordum. son derece seri abs yağmur sensörü full araçtı. Geçen hafta sattım. Çok seri bir araçtı. Ama kaporta çok çok zayıf. Arkadaşımda da vardı aynı araçtan. Kaza yaptı kamyonet arkadan çarptı. Arabada kazaya göre haddinden fazla hasar oluştu. Güle güle kulllan

yok be dostum kamyon ii vuemuştur.abartıyosun bence..allah göstermesin kamyon ii vursa volvoyu bile yapıştırır..mahsun kırmızıgülün şehiriçinde 206 kullandığını biliomusunuz??geyik diil yanlız..inanmayan inanmaz.kaynak sağlam

mahsun olayına ne diosunuz

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.