Şimdi Ara

peugeot 206 (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
982
Cevap
10
Favori
372.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 206 yı karalamak diiil niyetim ama altı yere çok yakın kasistlere yanlışlıkla hızlı girince sürtüyo+ön tamponu itina ile kaldırıma yaklaştırman gerekli yoksa benim gibi çok çizersiniz arkadaşlar (206 hdi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selsey -- 27 Haziran 2006; 21:58:01 >
  • bendede war.çok doğru sölüosun aynen öle oluo.içim acıo abi ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: cilikka

corsasini satipda 206hdi alacak arkadas eger almadiysan ne olur 206 alma... kullandigim icin biliyorum... 206 40-50 km hizla kaldirima carpip pert olabilen bi araba... sakin sakin sakin.. once guvenlik.. artik pelin arkadasimizi 70 ile girilen viraja BMW mersedes gibi arabalarla bile girsen yol tutus kotu olur dio.. pelincim hic daha once BMW yada Mersedes kullandinmi? yanilmiyosam palio vardi bundan once sende... 206 hic bi viraja 70 le giremez.. hee girer ama virajdan cikamaz

benim 206 varken 50 ile girdigim viraja passatla 110la girdim pelincim.. daha da ornek veriyimmi ???

ya abi amma sallıosun ha. 110 ve 50 öle mi...ne virajmış bee.110 la girmiş bişe olmamışda 50 ile girince,çıkamıomuş falan..bırak bunu kardeşim bırak.millete güldürme kendini..yada sen passatla viraja girmeye devam et

• quote:

corsasini satipda 206hdi alacak arkadas eger almadiysan ne olur 206 alma... kullandigim icin biliyorum... 206 40-50 km hizla kaldirima carpip pert olabilen bi araba... sakin sakin sakin.. once guvenlik.. artik pelin arkadasimizi 70 ile girilen viraja BMW mersedes gibi arabalarla bile girsen yol tutus kotu olur dio.. pelincim hic daha once BMW yada Mersedes kullandinmi? yanilmiyosam palio vardi bundan once sende... 206 hic bi viraja 70 le giremez.. hee girer ama virajdan cikamaz

benim 206 varken 50 ile girdigim viraja passatla 110la girdim pelincim.. daha da ornek veriyimmi ???

SELAM ARKADAŞIM
    İlk önce ismim helin pelin değil
    ikincisi saydığın arabaların ikisinide kullandım ben bu araçların yapısı nedeni ile hatchback araçlardan daha iyi yol tutuşu olduğunu söyledim bu arada 206 dan önceki aracım palio idi ama ondan önceki kullandığım araçlardan bahsettmedim sanıyorum. viraj vardır 50 ile girersin viraj vardır 80 le girersin ha sen aracına güvenirsin ve 50 ile girmen gereken viraja 110 la girersin ve yol birgün kaygan olursa o çok güvendiğin passat aracın ile bir ağacın tepesine çıkarsın benim söylamak istediğim sadece hatchback araçların yol tutuşu ile orta sınıf araçların yol tutuşunun bir olmadığını ve kullanım sırasında buna mutlaka dikkat edilmesi gerektiği idi. sen passat ile 206 nın yol tutuşunu kıyaslıyor isen sana passat ile mutluluklar dilerim ve inşalah yolda seninle ve senin gibi düşünen sürücülerle karşılaşmam.

selamlar kazasız günler

• quote:

Halic koprusunde kaza başlıklı topici okumuştum
    (http://forum.donanimhaber.com/m_7807644/mpage_1/key_//tm.htm#7812667)
    o haberde sen dakikası dakikasına bir kaza haberi vermiştin. aynı günde bunları yazmışsın.

orada da "ben cok sert ve suratli araba kullanan biriyim" demişsin hatta bir çok arabayı pert ettiğinden söz etmişsin(marifetmiş gibi). altındaki arabanın tabiki sağlamlığı çok önemli ama ondan daha da önemli olan arabayı kullanan kişinin yaptığı hareketleri idrak edebilmesi. sen diyorsun ki "50 ile giremediğim viraja 110 ile girdim". tamam iyi hoş ama yarın bir gün o virajı 110 ile alamadığın zaman (Allah korusun) passat a damı kötü diyeceksin?

bu forumda ne kaza haberleri ne kazalı araç resimleri gördük en basitindenhttp://forum.donanimhaber.com/m_6548223/mpage_1/key_toureg/tm.htm adresinde toureg var o araba bile hız sonucu ne hale gelmiş. Altındaki araba herşeyin çözümü değil.

• arkadasim ben kaza basligini acdim dogru ama ben giriorum demedim, girdim dedim!! yani eskidendi onlar!! artik hiz yapmiyorum!! bu ayri mevzu!! 206 nin yol tutusu iii denmis ben ona karsi geldim!! ve daha oncedende 206 sahibiydim!! bu tecrubelerimden bahseddim!! bence 206 deil pejo 5para etmez!! bu benim fikrim!! katilan katilir katilmayan katilmaz!!
    pelin yada helin ne farkeder

nese 206larinizla kazasiz belasiz surusler!!! saygilar
  • arkadaşlar merhaba

ben 206 yı 04.mart 2006 tarihinde 23.000 ytl ye almış idim ama biraz önce aracın fiyatına baktım 28.350 ytl olmuş
    araç fiyatları bu kadar arttımı arkadaşlar

• EN İSTERSEN BİR DE ARABANA KAÇ PARA VERİRLER 2. ELDE ONU ÖĞREN SONRA KONUŞURSUN
  • helin zaten en iyi yatirim araci suanda 206
    bende benim stilo yu satip 206 alicam!! biraz deger kazandikdan sonra satip sole guzel bi A6 alayim diyorum
  • ARAÇLARA ZAM GELDİ OLABİLİR AMA OKADAR OLDU MU O ARAÇ ŞAŞIRDIM...
  • quote:

arkadasim ben kaza basligini acdim dogru ama ben giriorum demedim, girdim dedim!! yani eskidendi onlar!! artik hiz yapmiyorum!! bu ayri mevzu!! 206 nin yol tutusu iii denmis ben ona karsi geldim!! ve daha oncedende 206 sahibiydim!! bu tecrubelerimden bahseddim!! bence 206 deil pejo 5para etmez!! bu benim fikrim!! katilan katilir katilmayan katilmaz!!
    pelin yada helin ne farkeder

nese 206larinizla kazasiz belasiz surusler!!! saygilar

o zaman keşke hiç satmasaydın arabanı, şimdi ne güzel A8 e binerdin

• bnm hayalimdeki araba da 206 motordan çok fazla anlamam ama agustos başı ehlıyet gelıo ınş.206 ım olucak
    ama dızel dııl benzınlı olucak cunku otomatık ıstıyorum
  • ya arkadaşlar ben bu forumdaki arkadaşları anlıyamıyorum

206 nın fiyatı çok artmış şaşırdım diyorum hemen arkadaşlar benimle dalga geçmeye başlıyorlar burada o zaman hiç görüş bildirmiyelim sadece arabalarımızın şurası iyi burası iyi benimki 240 yapıyor seninki 250 yapıyormu diye geyik yapalım

ben sadece 206 nın fiyatının çok artmış olduğunu söylemek istedim 2.el fiyatından hiç bahsetmedim ayrıca arabanın bir yatırım aracı olmadığını yada artık olmadığını kundaktaki bebekler bile biliyor. bundan bahsederken marka düşmalığı yapmanın bir alemi yok. 2.elden bahseden tüm arkadaşlar kullandığınız araçların 2. el fiyatlarını biliyorlarmı acaba
    [bnm hayalimdeki araba da 206 motordan çok fazla anlamam ama agustos başı ehlıyet gelıo ınş.206 ım olucak
    ama dızel dııl benzınlı olucak cunku otomatık ıstıyorum /quote]
    arkadaşım inşallah hayallerin gerçek olur. forumda yapılan 206 geyiklerine bakma ben kullanıcı olarak çok memnunum. (tabiki benim görüşlerim HDI motorlar için benzinli modellerin motorları hakkında bir fikrim yok kullanan arkadaşlar görüş bildirirler sanırım)

herkese kazasız günler dilerim.

• ben gülüp geçiyorum, onlar geçsinler dalgalarını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mnt1907 -- 10 Temmuz 2006; 15:13:03 >
  • Arkadaşlar 206 konusunda bir görüşte ben bildirmek istiyorum.İlk aracımı 10 ay önce aldım ve peuoget 106 xr idi.Satalı 2 hafta oldu.Ve bindiğim süre içerisinde beni fazlasıyla memnun etti.Arkadaşlarımda 206 var ve onlarıda kullandım.Ve şu anda almak istediğim tek araç 206.Umarım ondan da 106 kadar memnun kalırım.Ha bu arada elimde sıralı sistem lpg kiti var.Acaba bunu 206 ya taksam nasıl olur?Bu aracı lpg ile kullanan arkadaşlar fikirlerini benimle paylaşırsa sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: helin06

arkadaşlar sizinle 206 ile yaptığım ilk uzun yol sonundaki izlenimleri aktarayım

1. Araç genel olarak sessiz ama 110 km üstündeki hızlarda içeriye lastik sesi alıyor ama çok rahatsız edecek düzeyde değil
    2. Hızlanması çok iyi vites geçişlerinde verdiği tepkiler yerinde sollamaya çıktığında rahatça sollamayı tamamlıyorsun.
    3. Rampa çıkışlarında daha önceki araçlarda yaşadığım vites küçültme olayı olmadı. araba devrini alanca 5. vitese atıyorsun ve sadece önüne kamyon yada araç çıktığı zamanlardaki yavaşlamalarda vites küçültüyorsun. hatta eşim arabamız otomatik mi diye sordu. daha önceki arabamda(palio) devamlı vites ile haşırneşir oluyorduk.
    4.Tabiki en önemlisi yakıt sarfiyatı gittiğim yol ankara- izmir mesafe yanılmıyorsam 568 km gidiş geliş ve orada gezmelerle 1365 km ankaradan giderken depoyu doldurmuştum 70 ytl lik mazot ile yolda da 30 + 20 ytl lik iki defa mazot aldım ve hala ışığı yanmadı ( bu arada hızım ortalama 100-110) arası klima arasıra açık)
    5. Bilerek aldık ama uzun yolda eksikliği daha çok hissediliyor. bagajı biraz küçük geldi.
    6 . Ön cam Sileceklerinde bir problem var sanırım yapışan böcek ve sinekleri temizlerken cama daha çok dağıtıyor. sanıyorum silecek lastiklerini değiştireceğim.
    7. Klima çalışırken rölantide arabada bir titreme hissettim. bunuda servise ileteceğim
    8. eşim kızımla arkada seyahat etti. oda arka koltuğun daha sessiz ve titreşimsiz olduğunu söyledi(palio ya göre)

herkese kazasız günler

ne de olsa peugeot marka yaw

• selam arkadaşlar

aracın 10000 bakımını yaptırdım masraf sadece eksilen yağın parası oda bizi bayağı sarstı ama ne yaparsın işte ödedik

evet 10000 bakımı masrafı sadece 5 YTL

herkese kazasız günler dilerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: helin06

selam arkadaşlar

aracın 10000 bakımını yaptırdım masraf sadece eksilen yağın parası oda bizi bayağı sarstı ama ne yaparsın işte ödedik

evet 10000 bakımı masrafı sadece 5 YTL

herkese kazasız günler dilerim

aracıma çarptıkları için bende bugün göral a gittim, araba 8100 km de olduğu için 10.000 km bakımı yaptırmadım ama yanımdaki adama 307 sinin 15.000 bakımı için 160.ytl fiyat verdiler. bu arada benim 206 6.000 km deyken yağ eksiltmişti gittim ekledim, yağın artanıda bende duruyor, benim 10.000 bakımı büyük bi ihtimalle beleşe gelecek o zaman

ayrıca arabanın önünde ufak bi bölümde vuruk olmasına rağmen arabayı cumartesi teslim edecekler, hazır araba servise girmişken bende bide boya koruma yaptıriyim dedim, motor koruma, iç koruma (döşemeler değil sadece konsolun olduğu yerler heralde) bide dış koruma + detaylı iç dış temizlik 3 taksitli fiyatı 150 ytl. bakalım nası olacak

• quote:

aracıma çarptıkları için bende bugün göral a gittim, araba 8100 km de olduğu için 10.000 km bakımı yaptırmadım ama yanımdaki adama 307 sinin 15.000 bakımı için 160.ytl fiyat verdiler. bu arada benim 206 6.000 km deyken yağ eksiltmişti gittim ekledim, yağın artanıda bende duruyor, benim 10.000 bakımı büyük bi ihtimalle beleşe gelecek o zaman

ayrıca arabanın önünde ufak bi bölümde vuruk olmasına rağmen arabayı cumartesi teslim edecekler, hazır araba servise girmişken bende bide boya koruma yaptıriyim dedim, motor koruma, iç koruma (döşemeler değil sadece konsolun olduğu yerler heralde) bide dış koruma + detaylı iç dış temizlik 3 taksitli fiyatı 150 ytl. bakalım nası olacak

aracının resimlerini forumda görmüştüm çok üzülmüştüm geçmiş olsun inşallah bir daha böyle şeyler yaşamazsınız. boya koruma ve detaylı iç temizlik için de söyleyeceğim perfect olmuş bende araç sıfırken yaptırmıştım şimdi bir yıkıyorsun araba başka bir parlıyor fiyatı da makul geldi bana inşallah mennun kalırsınız. Ayrıca aracı yıkatırken cilalı oto şampuanı kllanırsan parlaklığı çok uzun süre gidiyor.

bu arada göral oto rapid servisini kullanmanı tavsiye ederim konya yolu opel karşısındaki türk petrol içersinde servis elemanları çok ilgililer ve bakım işini 15 dakikada bitiriyor ben memnun kaldım

kazasız günler dilerim

• ben o rapid i bilmiyordum, ondan gittim direk yeni açılan bluebox dedikleri göral a bıraktım arabamı, arada ne fark var?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.