Şimdi Ara

PES 2021 SEASON UPDATE( XBOX GENEL KONU) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
4.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Xbox ı olup da konami id eşleştirmek için yardım edebilecek var mı ? Diğer platformlardan yapmıştım
  • Konami id eşleştirmesi için yardımcı olabilecek biri var mı
  • Online rakip bulmuyor. Oynamak isteyen eklesin KaraelmasTR davet gonderir oynarız.
  • Online da rakip bulma işi eziyet bu sebepten Healthliker olarak beni de ekleyebilirsiniz.
  • 2021 yılında çıkmış oyun nasıl series x için güçlendirme almıyor çok garip.
  • Arkadaşlar çok özür dileyerek birşey sormak istiyorum . Arkadaşımla karşılaşmak istiyorum ekliyoruz maç odası kuruyoruz davetle buluşuyoru ama tam maça başla diypruz hop bağlantı kurulamadı hatası veriyor nerede hata yapıyoruz acabA
  • Lisans yaması uygulanabiliyor mu?
  • Arkadaşlar bu oyun fena değil sanki. Pes 13 ten sonra Fıfa 21 oynadım bi kaç ay ama Pestekı zevki alamadım, Pes 22' yi çok gömüyorlar ama Pes 21 sanki feba değil gibi...
  • Merhaba

Bende xbox series s var pes 2021 arıyorumda bir türlü bulamadım, zaten satışıda kapatılmış pes 2022 ücretsiz denemedim ama sevmedim.Bu pes 2021 xbox s versiyonunu alacağım bir yer var mı?

• Ben arıyorum oyunu. Gamepass ile ücretsiz oynuyorduk kaldırılmış ve demo olmuş yüklü olan. Siz alabildiniz mi hocam

• key alabilirsiniz
  • Pes 2020 veya 2021 Xbox ss için key nereden alabiliriz?
  • pes 2021 arıyorum ama maalesef yok ... cd key alabileceğim ya da hesap satan arkadaş varsa pm atsın

• şu pes 2021 ne güzel duruyordu gamepass sisteminde neden çıkardılar hayret valla elim gitmiyor 2022 olan oyuna pes bile diyemiyorum çıkan oyuna

• Pes olmayan konsol mu olur? xbox series s ‘imde Pes oynamak istiyorum arkadaş ama yok.
  • Konu bayağı eskimiş ama belki bilen arkadaş vardır. Xbox için Pes 2021 güncel kadrolar yapılabiliyor mu acaba?

• shinji mikami kullanıcısına yanıt
    Manuel olarak yapabilirsin ama mod falan mümkün değil
  • Çok teşekkür ederim hocam. Oyun tam olmasına rağmen xboxta deneme olarak görünüyor. Ayrıca konsmi eskisi gibi canlı güncelleme desteği vermiyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.