Şimdi Ara

PES 2016 Online Klasmanda hangi takımı tercih ediyorsunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pes 2016 Online Klasmanda hangi takımı tercih ediyorsunuz?
    Forvetde sağlam adam olup yüksek puan veren takım var mı ben genellikle Boca Juniors ve Palermoyu alıyorum.Palermo sağlam defans yapıyor Boca forvet hattı güçlü sizin tercihiniz hangi takımlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fevzi17 -- 3 Ekim 2015; 9:29:21 >

• Genelde psg ve bayern münihi alıyorum ama 1 keresinde son maça kaldım ve 800 puana ihtiyacım vardı 6. klasmana yükselmek için birleşik arap emirliklerini aldım 842 puanı vardı karşıma bayern geldi 3-0 yendim
  • benimde başıma öyle bir şey geldi ama ben şanslıydım 5 dk adamın bağlantısı koptu 3-0 yendim:)
    genellikle ilk maçları kötü takımla oynuyorum sonradan yükseliyorum
  • ben 3te 3 yaptım 1-0 2-0 1-0 kazandım ama beni almadı üst tura 6 puan 7 puan olanları aldı sistem değişti mi ?
  • Takım gücünün puanlarına bakıyor takımın güçlüyse cok puan vermiyor düşük takımlara iyi puan veriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok karaktersiz adamlar var yeniyorsun oyundan cikiyor mac hukumsuz sayiliyor oyundan sogudum ne sacma hukmen galip gelmem gerekir

Bitanesinin kullanici adi fab44 hatta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O adamlar hayatları boyunca kazanamazlar hileyle oyun kazanmak ne kadar zevkli olcak bizim türklerde çok yapıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genoa FC ve Citta de palermo
  • palermo iyidir iyi savunma yapıyor ama forvette bir bitiricisi olması gerekiyor
  • arkadaşlar pes 2016 da klasmanlarda hilemi var. ben bazı maçlara bakıyorum adam gibi oynayamıyorum joystick sapıtıyo sanki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.