Şimdi Ara

PES 2012 (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.338
Cevap
7
Favori
412.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gtmpesworld.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orkunbjk -- 16 Şubat 2012; 8:16:46 >

• Yine odun... Hersey çok yapmacik..

Ayrıca Fifa nin player impact videosundan kopya çekmişler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PES veya FIFA demem ama PESin bir an önce kendini toparlaması lazım
    Bu ne ya hala next-gen bir PES yapılmadı, hala PS2 remake i gibi grafikler var oyunda, 1012 de belki diyordum ama video değişmediğine göre oyun hiç değiişmemiştir
  • Her PES haberinde olduğu gibi ilk yorum yine bir FIFA'cıdan geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 3 Haziran 2011; 10:47:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Her PES haberinde olduğu gibi ilk yorum yine bir FIFA'cıdan geliyor.

Güzel tespit.
    Videoyu izledim. Gelişme var desem yalan olur pek bi fark göremedim 2011'den ama umarım yenilikler, düzenlemeler gelmiştir oyuna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackwater -- 3 Haziran 2011; 11:00:17 >
  • Grafik hala aynı olabilir(benim için sorun olmaz) ama oynanabirlik değişsin yeter.
  • ilk video için gerçekten hayalgücünden yoksun olmuş fakat herşeye rağmen bu videonun oyunun kalitesini yansıtmayacağını düşünüyorum merakla bekliyorum bakalım neler olacak

benim videolarım daha güzel utan konami

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 3 Haziran 2011; 11:03:19 >
  • Konami zaten bu trailer işlerini pek beceremiyor, düzgün bir gameplay video görmek lazım.
  • Gaz trailer olmuş. :)

Arcade oynanış olarak PES diyorum. Sim. istersem zaten FIFA var. :D
  • Oynanışı düzeltirlerse bir de online Master lig'i geliştirirlerse oyun alınır lisans almasına gerek yok herkes artık ultimate team, master lig gibi online transfer yapacağı modlar istiyor.
  • bence ilk tarailer için fena sayılmaz, ama artık pesçilerin bile umudunun kırıldığını görüyorum siz yapmayın bari pes candır
  • Şu grafiklerin güzelliğine bak en gıcık olduğum kale fileleri ve kambur koşularda düzelmiş daha ne olsun gerçek pesçiler için yeterde artar bu oyun çok güzel görünüyo
  • Video benim hoşuma gitti. saha çevresindeki basın ve görevlilerin artık hareketli olması iyi olmuş. Videoda Fifa'nın yeni çarpışma motoruna gönderme var.
    Pique'nin bağarırken boynunda damarların çıkması güzel bir ayrıntı olmuş. Hoşuma gitmeyen tek şey sonunda sponsorlar gözükünce Şampiyonlar ligi logosunu göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkunbjk

Video benim hoşuma gitti. saha çevresindeki basın ve görevlilerin artık hareketli olması iyi olmuş. Videoda Fifa'nın yeni çarpışma motoruna gönderme var.
    Pique'nin bağarırken boynunda damarların çıkması güzel bir ayrıntı olmuş. Hoşuma gitmeyen tek şey sonunda sponsorlar gözükünce Şampiyonlar ligi logosunu göremedim.

şl kesin vardır dert etme sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkunbjk

Video benim hoşuma gitti. saha çevresindeki basın ve görevlilerin artık hareketli olması iyi olmuş. Videoda Fifa'nın yeni çarpışma motoruna gönderme var.

Fifa'nın yeni çarpışma moturunun 10'da 1'ini yapamazlar ki gönderme yapsalar kaç yazar. Şu videoda adamın yere düşüşü bile odun gibi.Zaten o pozisyonda direk adamın ayağına kayılıyor, adam o müdahaleden sonra hemen ayağa kalkıyor. Keşke bu tür şeylere biraz önem verseler belki o zaman Fifa'ya gönderme yapabilirler...
  • saha kenarınaki hareketli kameralar çok iyi, eğer fotoğrafçılarda hareke ediyorsa bence pes'deki en büyük yenilik budur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Gaz trailer olmuş. :)

Arcade oynanış olarak PES diyorum. Sim. istersem zaten FIFA var. :D

Yapma yavuz, arcade hangisi? ^_^
  • Grafikler berbat. Ama mecbur yine degisilmez oyunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

Full lisans yamasını yine yaparız zaten, şu ara pasların biraz daha az geçmesi lazım, bu yeterli bence, bir de PES10 grafikleri PES11 den daha iyi gibi nedense, son oyunda grafikler tavan yapmalı

Kesinlikle daha iyiydi pes 10 grafikleri 11 de ps2 gibi bir havası vardı grafiklerin bence şu anki hali harika hele birde sulu boya adamları görünce daha bi güzel geliyo pes 12 grafikleri
  • ya arkadaş şu oyunun motoru ne zaman degişicek off konami off..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.