Şimdi Ara

pes 2008 ekran pırpırlanıyor acaba neden? lütfen yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayar özelliklerim intel R pentium R D cpu 2.80 ghz NVIDIA GE FORCE 8600 GT (512 mb) ekran kartı 1535 mb RAM açıklama ekran kartı ayralarından performans ı işaretledimm oyun setting inde medium low a getirdim olmadı neden böyle oluyor ayı bilgisayar crysis ve call of duty 4 ü kaldırıyor ve sorun yaşamıyor yardımcı olanlarden allah razı olsun

• Ekran kartı ayarlarından vertical sync. (dikey senkronizasyon) ayarını açmayı dene.
  • başlattan oyunun setting s git.orda grafik bölümünde vsync diye bi seçenek var onu aç
  • Oyunun video ayarlarından seçtiğin çözünürlüğün en yüksek frekansına ayarla. 60hz kullanıyorsan titreme yapması normaldir. 1280x1024'e kadar en az 75 yap. Tabi tüplü monitör kullanıyorsan.
  • bendede oluyor imzamdaki ilksistemde dalgalanmalar olur durgun bir suyun dibini görürsünüz ama hafiften oynadığında dalgalı bir görüntü meydana gelir bilmiorum anlatabildimmi o tarz bir dalgalanma var ama enteresandırki 2. sistemimdeki ob ekran kartıyla 1 sistemden daha iyi oynuorum en azından dalgalanma yoq
  • Başlık süper
  • grafikleri biraz düsür
  • herz ayarını ve yataysa yatay herezontal miydi onu yap. dikey pırpırlanıyorsa aynısının dikeyi var, onu arttır veya azalt.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xxAziZxx

bilgisayar özelliklerim intel R pentium R D cpu 2.80 ghz NVIDIA GE FORCE 8600 GT (512 mb) ekran kartı 1535 mb RAM açıklama ekran kartı ayralarından performans ı işaretledimm oyun setting inde medium low a getirdim olmadı neden böyle oluyor ayı bilgisayar crysis ve call of duty 4 ü kaldırıyor ve sorun yaşamıyor yardımcı olanlarden allah razı olsun

Oyunun yüklü olduğu klasördeki settings.exe deki vsync yanındaki kutuçuk seçilimi değilse işaretle sorunun çözülmüş olucak. O kısım seçili olmadığı zaman PES 2008 de o dediğin olay oluyor.Bunun çözümü bu. Diğer yazılan uzun uzun cevapları önemseme
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.