R

Binbaşı
15 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
cosper vardı herkezi dc etirdi ben data sildim dc yemedim durum böle işte :D
7m exp cepte az önce bitti :D su an önemli olan exp benım için

beramus adreamda human kule ve orc kuleler ve yaratıklarda yoq tabi durum böle olunca butun orclar human townda
?
?
beramusta +8 eagles eye satan arkadaşlar forumdaki ıdme pm atabilir
evt carım buyuk savas mekanında novalardan kaçmak için town atarken askıda kaldı ve hala askıda 2 saatir ticet atmayı düşünüom nasıl bir ticet atabilirim yardım pls
bir kaç tanıdık arkadasın isteği üzerine carımı bende tanıtıorum kanıma girdiler hazırlamak bile 2 saat sürdü ya yorumlarınızı bekliyorum.
dd25fp

rbrt+5 göğüslük çhitin

ske belt

rbrt+5 pad çitin

+9 paper bot

+9 kolluk fp

16dex3hp DUAL küpe

speer 20 boot fp

+8 iron bow

warior pendant +2

ring of life dual +1

sonunda aldım +8 eagles eye buda carımın son hai +8 ee alınmış ve +8 çitinleri satıp yerine komple +9 fp alarak hpyi 82 basılmıs hali
yeni gol pre aldım sitedende 8 hanelik item kilitleme şifresini onaylamıştım daha önceden eski item kilitleme şifremide biliyorum ama su an ki sistemde bir türlü item kilitleyip açamıyorum eski kilitlemme şifremde harf ve rakam varsı şimdi bu 8 hanelik oyuna giriş şifremde sadece rakam ve itemkilitleme şifresi o diyorlar o rakamıda giriyorum bir türlü item kilitleyip acamıyorum bilmem anlatabildimmi derdimi bir bilginiz varmı bu konu hakkında
su an dc yedim ve hala askıda bu 5.ci denemem hala askıda
dc ?
Hakkında
Hakkımda:
AMD X2 6000 3000 mhz - msı k9n nfultra - palit 256 mb 8600gts - 2 gb 800 mhz twinmos ram -- 1 trb (500+500) wd hd - asus dvdrw
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.403
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 123.362 (Bu ay: 369)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.