Şimdi Ara

FİFA'da şu hareketleri nasıl yapıyorsunuz arkadaşlar ?Yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar benden büyük fifacı abilerim , arkadaşlarım , kardeşlerim sizlere fifa oyununda yıllarca oynamama rağmen çözemediğim bir konuyu danışıp sizin tavsiyelerinizi almak istiyorum

konu hakkında bana yardımcı olursanız çok sevinirim

şimdiden çok teşekkür ederim .

1. çözemediğim olay

online maçlarda top bende iken rakip oyuncu benim futbolcudan yavaş koşma hızına sahip olsa bile arkadan bana yetişip bana yapışıp topu alıyor ; benım merak ettıgım benım yanımda iken hangı tusa basıp topu alabiliyor acaba - benımle aynı hızda düz koşarken

şöyle söyleyeyim ; örneğin top rakipte iken ben onunla aynı anda koşuyorken R2 L2 tuşuna basınca adam benden daha hızlı oluyor L2 ye de bastığım için ve uzayıp gidiyor , kare ye bassam bu sefer ; benım savunmacı ne tepkı vercegını bılmedıgım ıcın ya formadan cekmeye calısıyor ama rakip yıne uzayıp gidiyor - yada şöyle oluyor - yıne kareye basılı ama buseferde alakasız şekılde çömelerek müdahele etmeye calısarak yıne geri kalıyor anlamadım gitti .

1. hava toplarını kontrol ederken , yani hava topu bizim oyuncuya gelirken hangi tuşa basmak lazım

3.çözemediğim olay ise

ben ileriye koşu yoluna ara pasa attım top benım oyuncumun ayağına yakın ken hız kaybetmeden ilk teması hangi tuşla yapmam lazım hızlıca ileri ilerlemek için

örneğin bu videoda : 21.saniyedeki gibi ( brand adlı oyuncunun topu alışı gibi ) ; hiç hız kaybetmeden topu önüne alıp ilerliyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.