Şimdi Ara

Personal Trainer Onerecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
14
Cevap
0
Favori
191
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    554 Mesaj
    Fitnessa gitmiyorum,sitenin var ama onda da pek bisi yok.

Hem personal trainerim olur hemde adam akilli fitnessta yapmis olurum sporumu uygun fiyatta onerebileceginiz var mi?

Tek basima da yaptim spor ama prof. destek farkli olacagina inaniyorum mesala oyuncular kisa zamanda harika vucut sahibi olabiliyor,bende tek basima yapiyorum ama kendimi tatmin etmiyor yani inanmiyorum internetten okudugum 3 set 12 normal yapiyorum.

dusunceleriniz neler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Yok be usta

|
    |
    darkshine666 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cidden para tuzagi hic gerek yok

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    grup_34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    841 Mesaj

Takıldım öyle kardeşim
    Ayrıca seçim senin tabiki inşallah güzel bi eğitmen bulursun

Tek yapmışsın kesmemiş, ciddi.bi eğitmenle tabiki tek yapılandan daha iyi sonuçlar elde edeceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkshine666 -- 18 Ekim 2016; 11:36:47 >
    |
    |
    grup_34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Personal Trainer birebir çalışma içindir . Belli idealleri olan insanlar Personal Trainer kullanabilir zamanında birçok şampiyonda Personal Trainer kullanmıştır kullanmak zorundadır . Aynı zamanda son 5 yılda çok büyük bir atılım gösteren amir khan'ın da Personal Trainer'i kür işlerini iyi bilen bir insan bu sebeple Personal Trainer zararlı para tuzağı bir şey değildir

''LAKİN''

Online Personal Trainer facebook un bu kadar aktif olmasıyla internet ortamında amip gibi türemiş olup tamamiyle para tuzağıdır hiçbir geçerli sebebi yoktur şu zamanda şu kütleye ulaştık v.s v.s diyen insanlar yalancıdır vucudu iyi arkadaşlarına resim cektiriyorlar v.s para karşılıgı adama resim cekiliyorlar v.s bu yalana inanmayın ya birebir çalıştıracak birini bul ya da bu sevdadan vazgec.
    |
    |

Orijinalden alıntı: They Killed Kenny

Ben kendim 3 yıldır düzenli spor yapıyorum ama gram gelisme yok benden sonra başlayanlar 45 cm kol yaptı. Biz aynı yerdeyiz. Sırf bu yüzden pt tutmak istiyorum ama işi bilen birini bulmak lazım.

Beslenme durumun nedir?

3 yıl çalışıp gelisememek nedir 3 yıl bisikletemi bindin

|
    |
    They Killed Kenny kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: grup_34

quote:

Orijinalden alıntı: They Killed Kenny

Ben kendim 3 yıldır düzenli spor yapıyorum ama gram gelisme yok benden sonra başlayanlar 45 cm kol yaptı. Biz aynı yerdeyiz. Sırf bu yüzden pt tutmak istiyorum ama işi bilen birini bulmak lazım.

Beslenme durumun nedir?

Sabah 4 yumurta yulaf süt
    Öğlen Aksam yemekhanede yiyorum
    Geceleride peynirli makarna ve 200gr tavuk göğüs yapıyorum. Diğer arkadaşlarda buna benzer programlar yapıyorlar ama aramızda bariz bir fark var. Bir şeyi yanlış yapıyorum ama ne olduğunu bulamadım bi türlü.

|
    |

Orijinalden alıntı: ironimperor

3 yıl çalışıp gelisememek nedir 3 yıl bisikletemi bindin

3 yılda hiç mi gelişmedim dersek tabii ki geliştim ama süreye oranla çok az ilk başladığımda 65 kiloydum şuan 75 kiloyum. O zamanlar baya cılızdım ama bu 10kiloyuda sırf kas olarak almadım tabii. Nerede yanlış yaptığımı bulamadım. o yüzden deneyimli biriyle çalışsam iyi oacak gibi geliyor

|
    |
    Antreman programinda yanlislik olabilir, surekli ayni hareketleri ayni agirlik ve tekrarda yapiyor olabilirsin, hareketleri yanlis veya hızlı yapiyor olabilirsin, overtraining yapiyor olabilirsin ve hormon seviyelerinde sorun olabilirm Bunlardan biri veya bir kaci olabilir aklima baska da bir sey gelmiyor...

Orijinalden alıntı: ALPHA LION KING

Antreman programinda yanlislik olabilir, surekli ayni hareketleri ayni agirlik ve tekrarda yapiyor olabilirsin, hareketleri yanlis veya hızlı yapiyor olabilirsin, overtraining yapiyor olabilirsin ve hormon seviyelerinde sorun olabilirm Bunlardan biri veya bir kaci olabilir aklima baska da bir sey gelmiyor...

Okuyarak edindiğim bilgilere göre overtrainimg yapacak kadar bir kasa sahip değilim. Programları bu işi bilen kisilere danışarak yaptım. Hareketleri videolarını filan izleyip muntazam yapmaya çalışıyorum. Eksiğim ağırlık arttırmamak olabilir. Fakat ağırlık istesemde arttıramıyorum form bozulmaya başlıyor. Çok uzun sürede çok az arttırabiliyorum onda da bir hafta spordan uzak kalmami gerektirecek bir olay sınav filan oldu mu hemen geri eski ağırlıklara düşmek zorunda kalıyorum. Formu bozma pahasına ağırlığı arttırmalı mıyım?

|
    |

• Yüzbaşı
    328 Mesaj
    Hayir formu bozma pahasina arttirma. Okudugum kadariyla yeterli beslenmiyor olabilirsin(sana yeterli gibi gelsede). Eger sporda sana yardimci olabilecek biri varsa kilo arttirdigin zaman form bozmayacagin sekilde hafif desteklerse agirligi o sekilde de iyi olabilir. Overtrain yapmak icin kas kutlesine ihtiyacin yok aksine cok kas kutlesi daha zor overtrain yapar.

|
    |
1
Reklamlar
haberler
son dakika
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.