Şimdi Ara

s

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grup_34 -- 12 Aralık 2021; 19:5:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Para. Bol diyorsun

• darkshine666 D kullanıcısına yanıt
    Yok be usta

• grup_34 G kullanıcısına yanıt
    Cidden para tuzagi hic gerek yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • grup_34 G kullanıcısına yanıt
    Takıldım öyle kardeşim
    Ayrıca seçim senin tabiki inşallah güzel bi eğitmen bulursun

Tek yapmışsın kesmemiş, ciddi.bi eğitmenle tabiki tek yapılandan daha iyi sonuçlar elde edeceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkshine666 -- 18 Ekim 2016; 11:36:47 >
  • Personal Trainer birebir çalışma içindir . Belli idealleri olan insanlar Personal Trainer kullanabilir zamanında birçok şampiyonda Personal Trainer kullanmıştır kullanmak zorundadır . Aynı zamanda son 5 yılda çok büyük bir atılım gösteren amir khan'ın da Personal Trainer'i kür işlerini iyi bilen bir insan bu sebeple Personal Trainer zararlı para tuzağı bir şey değildir

''LAKİN''

Online Personal Trainer facebook un bu kadar aktif olmasıyla internet ortamında amip gibi türemiş olup tamamiyle para tuzağıdır hiçbir geçerli sebebi yoktur şu zamanda şu kütleye ulaştık v.s v.s diyen insanlar yalancıdır vucudu iyi arkadaşlarına resim cektiriyorlar v.s para karşılıgı adama resim cekiliyorlar v.s bu yalana inanmayın ya birebir çalıştıracak birini bul ya da bu sevdadan vazgec.
  • Ben kendim 3 yıldır düzenli spor yapıyorum ama gram gelisme yok benden sonra başlayanlar 45 cm kol yaptı. Biz aynı yerdeyiz. Sırf bu yüzden pt tutmak istiyorum ama işi bilen birini bulmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: They Killed Kenny

Ben kendim 3 yıldır düzenli spor yapıyorum ama gram gelisme yok benden sonra başlayanlar 45 cm kol yaptı. Biz aynı yerdeyiz. Sırf bu yüzden pt tutmak istiyorum ama işi bilen birini bulmak lazım.

Beslenme durumun nedir?

• They Killed Kenny kullanıcısına yanıt
    3 yıl çalışıp gelisememek nedir 3 yıl bisikletemi bindin

• quote:

Orijinalden alıntı: grup_34

quote:

Orijinalden alıntı: They Killed Kenny

Ben kendim 3 yıldır düzenli spor yapıyorum ama gram gelisme yok benden sonra başlayanlar 45 cm kol yaptı. Biz aynı yerdeyiz. Sırf bu yüzden pt tutmak istiyorum ama işi bilen birini bulmak lazım.

Beslenme durumun nedir?

Sabah 4 yumurta yulaf süt
    Öğlen Aksam yemekhanede yiyorum
    Geceleride peynirli makarna ve 200gr tavuk göğüs yapıyorum. Diğer arkadaşlarda buna benzer programlar yapıyorlar ama aramızda bariz bir fark var. Bir şeyi yanlış yapıyorum ama ne olduğunu bulamadım bi türlü.

• quote:

Orijinalden alıntı: ironimperor

3 yıl çalışıp gelisememek nedir 3 yıl bisikletemi bindin

3 yılda hiç mi gelişmedim dersek tabii ki geliştim ama süreye oranla çok az ilk başladığımda 65 kiloydum şuan 75 kiloyum. O zamanlar baya cılızdım ama bu 10kiloyuda sırf kas olarak almadım tabii. Nerede yanlış yaptığımı bulamadım. o yüzden deneyimli biriyle çalışsam iyi oacak gibi geliyor

• Antreman programinda yanlislik olabilir, surekli ayni hareketleri ayni agirlik ve tekrarda yapiyor olabilirsin, hareketleri yanlis veya hızlı yapiyor olabilirsin, overtraining yapiyor olabilirsin ve hormon seviyelerinde sorun olabilirm Bunlardan biri veya bir kaci olabilir aklima baska da bir sey gelmiyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: ALPHA LION KING

Antreman programinda yanlislik olabilir, surekli ayni hareketleri ayni agirlik ve tekrarda yapiyor olabilirsin, hareketleri yanlis veya hızlı yapiyor olabilirsin, overtraining yapiyor olabilirsin ve hormon seviyelerinde sorun olabilirm Bunlardan biri veya bir kaci olabilir aklima baska da bir sey gelmiyor...

Okuyarak edindiğim bilgilere göre overtrainimg yapacak kadar bir kasa sahip değilim. Programları bu işi bilen kisilere danışarak yaptım. Hareketleri videolarını filan izleyip muntazam yapmaya çalışıyorum. Eksiğim ağırlık arttırmamak olabilir. Fakat ağırlık istesemde arttıramıyorum form bozulmaya başlıyor. Çok uzun sürede çok az arttırabiliyorum onda da bir hafta spordan uzak kalmami gerektirecek bir olay sınav filan oldu mu hemen geri eski ağırlıklara düşmek zorunda kalıyorum. Formu bozma pahasına ağırlığı arttırmalı mıyım?

• Hayir formu bozma pahasina arttirma. Okudugum kadariyla yeterli beslenmiyor olabilirsin(sana yeterli gibi gelsede). Eger sporda sana yardimci olabilecek biri varsa kilo arttirdigin zaman form bozmayacagin sekilde hafif desteklerse agirligi o sekilde de iyi olabilir. Overtrain yapmak icin kas kutlesine ihtiyacin yok aksine cok kas kutlesi daha zor overtrain yapar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.