Şimdi Ara

Persona 5 Royal [ANA KONU]- Metacritic 95/100 - 2020 PS4 En iyi oyun ödüllü (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
475
Cevap
13
Favori
28.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Persona 5 Royal [ANA KONU]- Metacritic 95/100 - 2020 PS4 En iyi oyun ödüllü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sahne kahkaha atmama neden oldu

Persona 5 Royal [ANA KONU]- Metacritic 95/100 - 2020 PS4 En iyi oyun ödüllü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reach61

Bu sahne kahkaha atmama neden oldu

Persona 5 Royal [ANA KONU]- Metacritic 95/100 - 2020 PS4 En iyi oyun ödüllü

Bu sahne mükemmeldi bir etkinlikte ann ın seslendirme sanatçısına soru yöneltmişlerdi unutamadığınız/en eğlendiğiniz sahneler hangileriydi? Cevabı bu adamla geçen sahneler diye yusuke nin ses sanatçısını parmağıyla gösteriyordu

• Urahara0 kullanıcısına yanıt
    Türk filmi gibi sahneydi hakkaten

• quote:

Orijinalden alıntı: soulsilver

hazır indirimdeyken alayım dedim ama her zamanki gibi psstore hiçbir ödeme yöntemini kabul etmiyor sürekli hata...

klasik Sony klasik
  • Arkadaşlar oyunda aldığım xp puanlarım düştüğünü farkettim nedeni nedir bilen varmı ? Videolara baktığımda adamla aynı final boss yeniyoruz adam 15 bin xp alıyor ben 5 bin . Bir ara saldırdığım personalardan para sömürdüm ondanmı acaba .

• Aksam aksam deleveled oldum iyimi. 11 den 8 e dustum.

• Arkadaşlar hayatımda hiç JRPG ve sıra tabanlı dövüş sistemi olan bir oyun oynamadım. Bu oyun çok önerildi. Ben hikayesi iyi olan oyunları seviyorum. Dilim de yeterli. Alayım mı sizce 89 tl'ye? Ne kadar sürüyor oyun?

• quote:

Orijinalden alıntı: anosrep78

Arkadaşlar hayatımda hiç JRPG ve sıra tabanlı dövüş sistemi olan bir oyun oynamadım. Bu oyun çok önerildi. Ben hikayesi iyi olan oyunları seviyorum. Dilim de yeterli. Alayım mı sizce 89 tl'ye? Ne kadar sürüyor oyun?
    90-120 saat arası sürüyor oyna bence farklı bir deneyim olur sana

• Oyunun tr altyazısı olsa harika olacakmış.
  • valla herkes yok spiderman yok rdr turkce gelsin diyo ana buna gelse cok cok fazla yeter benim icin 😃 efsanesi dahada katlanir sozlukle bukadar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Oyunun tr altyazısı olsa harika olacakmış.
    bir an olsa kelimesini görmeden cümleyi okuyunca altyazı çalışması başladı zannettim :) Türkçe güzel dil gerçekten.
  • 50 kusur saatlik save dosyam corrupt olmus ve kesinlikle kurtatamiyorum. Evlat acisi gibi koydu oyunun basindaki uzun suren tutorial kismini keske gecme opsiyonumuz olsaydi simdi 10 saat tutorial yap dur.

• quote:

Orijinalden alıntı: anosrep78

Arkadaşlar hayatımda hiç JRPG ve sıra tabanlı dövüş sistemi olan bir oyun oynamadım. Bu oyun çok önerildi. Ben hikayesi iyi olan oyunları seviyorum. Dilim de yeterli. Alayım mı sizce 89 tl'ye? Ne kadar sürüyor oyun?
    Oyun ne yazıkki tam bir hayal kırıklığı. Sürekli aynı şeyleri yaptığımız bir oyun., hiçbir özgürlük tanımayan bir oynanış upuzun ama bir o kadar sıkıcı Diyaloglar iç bulandırıcı müzikler ve bir kere daha şans verip yine tiksindiğim turn base combat. 25. Saatte oyunudşrekt sildim konsoldan.herkesin nefret ettiği Just cause 3 e başlayıp bu oyundan bin kat daha zevk alarak bitirdim. Anime sevmiyorum jrpg de sevmiyorum turn base de sevmiyorum. Sonuç: giden 100 lira

• quote:

Orijinalden alıntı: master of darkness

Oyun ne yazıkki tam bir hayal kırıklığı. Sürekli aynı şeyleri yaptığımız bir oyun., hiçbir özgürlük tanımayan bir oynanış upuzun ama bir o kadar sıkıcı Diyaloglar iç bulandırıcı müzikler ve bir kere daha şans verip yine tiksindiğim turn base combat. 25. Saatte oyunudşrekt sildim konsoldan.herkesin nefret ettiği Just cause 3 e başlayıp bu oyundan bin kat daha zevk alarak bitirdim. Anime sevmiyorum jrpg de sevmiyorum turn base de sevmiyorum. Sonuç: giden 100 lira

Alıntıları Göster

• master of darkness kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunu yeni aldım. 20 saat civarı oynadım ve hiçbir dediğinize katılmıyorum. Nasıl daha önce oynamadım diye kızıyorum kendime. Bence harika bir oyun.

• Arkadaşlar bu oyunu almayı düşünüyorum. Sizce değer mi?

169 küsur lira bir fiyatı var kutulu.

JRPG deneyimim en son ni no kuni olmuştu ps3'te.
  • Vio35 kullanıcısına yanıt
    Kuruşuna kadar değer hocam. Oynadığım en iyi oyunlardan biri

• Oyun şu 20 dolar usa store'da, ilgilenenlere
  • Merhaba, daha önce sorulduysa özür dilerim ama bir sorum olacak.

Arkadaşımla beraber ultimate edition almayı düşünüyoruz bu oyunda ultimate edition dlclerini ikimizde kullanabilir miyiz yoksa ubisoft oyunları gibi sadece sec hesaba mı veriyor ?

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.