Şimdi Ara

Persona 5 Royal [ANA KONU]- Metacritic 95/100 - 2020 PS4 En iyi oyun ödüllü (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
476
Cevap
13
Favori
28.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Marttaki duyuru ek senaryo ise oyunun eski save dosyasini sildim.Simdi ek senaryoyu oynamak icin bastan mi baslamaliyim oyuna?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar, kutulu bulamadığım için storedan alayım diyorum ama şimdide persona 5r çıkacakmış. Nedir ne değildir bir fikir verirmisiniz a dostlar. Alayım mı bekleyeyim mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Afusan

Selamlar, kutulu bulamadığım için storedan alayım diyorum ama şimdide persona 5r çıkacakmış. Nedir ne değildir bir fikir verirmisiniz a dostlar. Alayım mı bekleyeyim mi ?
    Hikayesini ve dungeonlarını biraz daha değiştirip yeni içerikli olarak gelecek. Persona 4 ün golden versiyonu vardı aynı mantık ama bu sefer epey içerik gelecek gibi duruyor. P5R P5'ten daha iyi olacaktır ama bence 84 tl hem gayet iyi fiyat hem P5R 2020den önce batıya gelmeyecek.

• Bu oyunla ilgili savaşlarla ilgili bilgi alabileceğimiz bir kaynak var mı.Savaş stratejileri gibi detay bilgileri öğrenmek istiyorum...
  • anomaly A kullanıcısına yanıt
    Teşşekkür ederim, aldım bugün güzel oldu

• quote:

Teşşekkür ederim, aldım bugün güzel oldu
    Rica ederim

• Selamlar tekrardan , son zamanlarda oynadığım en iyi oyun gerçekten. İlk kale için yorumlarınızı da okuyup biraz korkup direkt bitirdim Normal hayattaki görevleri biraz salladım sanırım (kitap oku , işde çalış vs.) Yeni başlayan birine önerileriniz nedir, neye ağırlık vereyim? Rehber gibi bir yazı bulabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Afusan -- 7 Mayıs 2019; 9:41:25 >
  • quote:

Selamlar tekrardan , son zamanlarda oynadığım en iyi oyun gerçekten. İlk kale için yorumlarınızı da okuyup biraz korkup direkt bitirdim Normal hayattaki görevleri biraz salladım sanırım (kitap oku , işde çalış vs.) Yeni başlayan birine önerileriniz nedir, neye ağırlık vereyim? Rehber gibi bir yazı bulabilir miyim?
    Bir kaç öneride bulunayım o zaman. Confidantlarınıza ciddi önem verin. Her boş vaktinizi onlarla takılmaya çalışın. Stat kasma işini takılabilecek confidant yokken yapın.Bir de arada bir şehri gezmekte fayda var. Bazen bazı yerlerde gece falan confidant çıkabiliyor.(Bunlar rastgele değil hatta oyun nerede ve ne zaman çıkabileceklerine dair yeterli ipuçları veriyor.)Palaceleri olabildiğince hızlı bitirin. Mümkünse ilk günden bitirin çünkü yaya yaya giderseniz confidantlar bitmiyor ve confidant ilerletmenin özellikle palacelerda iyi faydası oluyor. Persona fuse olayı önemli. Sürekli yapın. Ayrıca persona register da bayağı faydalı. Seçtiğiniz skilli ve kastığınız levelı kaydediyor ve fuse yaptıktan sonra compendiumdan parayla tekrar çağırabilirsiniz.

• Oyunu büyük heves ile aldım çokta beğendim ama inglizcem istediğim kadar yeterli gelmedi o yüzden yaz sonuna bıraktım oynamayı. Yaz sonuna kadar ingilizceyi geliştirmiş olurum sonra da pratik niyetine bu oyunu oynarım. Keşke Tr altyazı olsa :/
  • Bir 100 saat daha gömüp yeniden keyif alır mıyım acaba oyundan? Bu yeni çıkacak oyunun ne gibi fazlası var arkadaşlar ve çıkış tarihi nedir? Tekrar almaya değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Bir 100 saat daha gömüp yeniden keyif alır mıyım acaba oyundan? Bu yeni çıkacak oyunun ne gibi fazlası var arkadaşlar ve çıkış tarihi nedir? Tekrar almaya değer mi?
    Çıkış tarihi 2020 ama ay olarak resmi bir açıklama yok. Gösterdikleri kadarıyla p5r hikaye olarak epey değişecek. Ama oyun daha çıkmadı ve biz de oynamadık o yüzden almaya değecek mi bilmiyorum.

• anomaly A kullanıcısına yanıt
    2020'de çıkacaksa bildiğin Persona 6 olur o zaman bu oyun. Şimdi heyecanlandım işte. Teşekkür ederim hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 7 Mayıs 2019; 19:39:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

2020'de çıkacaksa bildiğin Persona 6 olur o zaman bu oyun. Şimdi heyecanlandım işte. Teşekkür ederim hocam.
    Oyun Japonyada 31 ekimde çıkıyor aslında 1 sene daha geliştirilecek kafasında düşünmek doğru olmaz çeviri ve dublajı uzun sürdüğü için bize 2020de gelecek. Ha ama fragmanlarda gördüğümüz yenilikler bile bayağı heyecanlandırdı. Keşke atlus yerelleştirme konusunda biraz daha hızlı olsa ya. Bekle dur şimdi

• PS5 e Royal'i tekrar oynarım artık. 2021-2022 bulur o da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

PS5 e Royal'i tekrar oynarım artık. 2021-2022 bulur o da
    2020 kesin ya. Bence mayıs gibi gelir. Ps5 daha çıkmadı bile beklenmez o tarihlere ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: anomaly

2020 kesin ya. Bence mayıs gibi gelir. Ps5 daha çıkmadı bile beklenmez o tarihlere ya.

Alıntıları Göster
    Ben kendim için demek istedim o tarihleri. P5 i bitirdim hali hazırda. Tekrar bu royal i oynayacaksam ps5te oynarım o da 2021 falan çıkar
  • Oyun harika gözüküyor ama oynamadığım çok oyun var buna 150 saatimi gömmek istemiyorum. Sizce 84 liraya alsam ve sonra oynasam mı? Yoksa fiyat ileride daha da düşer mi?
  • Şuan elimde oynayacağım oyun kalmadı, bu fiyattan alsam mı çok kararsız kaldım. Rpg türünü çok severim ve İngilizcemde baya iyi. Tavsiye eder misiniz oyunu?
  • Sıra tabanlı oynadığım oyunlar arasında net birinci sırada. Pokemon + Death note gibi geldi tadından yenmiyor Bugüne kadar niye oynamadım diye üzülüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Uchihasasukee

Şuan elimde oynayacağım oyun kalmadı, bu fiyattan alsam mı çok kararsız kaldım. Rpg türünü çok severim ve İngilizcemde baya iyi. Tavsiye eder misiniz oyunu?
    Hiç durma şu ana kadar ps4 e çıkan jrpg oyunlar arasında en iyi jrpg
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.