Şimdi Ara

PEPSİ FUTBOL KEYFİ KAMPANYASI (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.951
Cevap
3
Favori
63.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya kazandığımız lig tv şifresini başka birisine versek kurulum yaptırabilir mi acaba?Yoksa illa şifre gönderilen kişi ile kurulum yaptıran kişinin aynı mı olması gerekiyo.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aBaBaDaN

Ya kazandığımız lig tv şifresini başka birisine versek kurulum yaptırabilir mi acaba?Yoksa illa şifre gönderilen kişi ile kurulum yaptıran kişinin aynı mı olması gerekiyo.

istemiyosan bana verebilrisn
  • quote:

Orjinalden alıntı: uzil

quote:

Ya kazandığımız lig tv şifresini başka birisine versek kurulum yaptırabilir mi acaba?Yoksa illa şifre gönderilen kişi ile kurulum yaptıran kişinin aynı mı olması gerekiyo.

Vermeyi düşünüyodum aslında ama nasip işte
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: uzil

quote:

Vermeyi düşünüyodum aslında ama nasip işte

vallahi mi ciddi misin?verirsen dile benden ne dilersen 100 250 kaç kontör kaç para
  • ha ha haaa öylesine göndereyim dedim ikinci bir yıllık lig tv üyeliğimi kazandımiki tane üyelik oldu yawww
  • quote:

Orjinalden alıntı: vaynett

ha ha haaa öylesine göndereyim dedim ikinci bir yıllık lig tv üyeliğimi kazandımiki tane üyelik oldu yawww

2. üyelik satılıkmı kullanıcakmısın ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: AppendiX

quote:

Orjinalden alıntı: vaynett

ha ha haaa öylesine göndereyim dedim ikinci bir yıllık lig tv üyeliğimi kazandımiki tane üyelik oldu yawww

2. üyelik satılıkmı kullanıcakmısın ?

valla beklemedeyim şu an bu piyangodan geldi biraz araştırayım ...2. üyelik satılabiliyormu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaynett -- 26 Mayıs 2008; 15:19:24 >
  • üyelikleri lig başlayıncamı açtıracaksınız dostlar
  • arkadaşlar 2 tane bir yıllık lig tv kazandım ve izliyorum şu an ayrıca 2 tane de ıpod touch kazanmıştım ve bu kampanya ile tamamen işim bitti elimde 9-10 tane şifreli kapak var pm atanlara paylaştıracağım
  • naber vaynett ballı adamsın ne diyim :) ligtvyi kurarken herhangi bi ücret ödedinmi
  • ikinci kazandığım 1 yıllık lig tv nin yerine 120 kontör yolladılar lig tv artı kurulum 700 ytl 100 kontör 16 ytl
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackrebel

naber vaynett ballı adamsın ne diyim :) ligtvyi kurarken herhangi bi ücret ödedinmi

iyilik dostum senden naber yawww ya işte sorma gitsin bu yokluğun gözü kör olsun abi pepsiden geçiniyoruz işte ücret felan yok...aslında 1 aylık kazandığınız zaman vardı ama sanırım şu an kampanya var ve kurulum ücreti yok
  • ya ben zaten 6 yıldır digiturk üyesiyim.ben kazandım 1 yıllık da açtırmadım daha.acaba benim diğer tvme kurarlarmı yoksa evdekine 12 ay mı verirler.ben 2. digiturku kurdurmak istiom ama
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackrebel

ya ben zaten 6 yıldır digiturk üyesiyim.ben kazandım 1 yıllık da açtırmadım daha.acaba benim diğer tvme kurarlarmı yoksa evdekine 12 ay mı verirler.ben 2. digiturku kurdurmak istiom ama

bence kurarlar sonuçta sen önceki üyesin ve bunu kampanyadan kaz<anmışsın yani farklı şeyler ortak bunlar
  • saolasın valla iyi moral verdin
  • Elimde 20ye yakın kod var nasıl yollayasam ki ?

vaynett kaçta yolladın ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: OnuR

Elimde 20ye yakın kod var nasıl yollayasam ki ?

vaynett kaçta yolladın ?

dostum saati windovsa göre güncelle ve ayarla...sonra cepten 55. saniyeden 56 ya geçerken bastım ve oldu ama kesinlikle cep telefonundan gönder çünkü bu şekilde bir arkadaşım daha kazanmıştı ben satmak için kastım ikinciye ama satılmıyormuş yaww 300 e anlaşmıştık
  • kolay gelsin herkeze

md4r5shh

buyurn sıcak sıcak şifreler vaktim olursa eklerim birz daha
  • Yaw bunu kaç kaça yolluyoruz
  • @vaynett hocam benim yerimede yolar mısın kaç kontör istersen veririmne olur

gerekirse şifreni ben tedarik ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzil -- 28 Mayıs 2008; 15:16:44 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.