Şimdi Ara

PEPSİ FUTBOL KEYFİ KAMPANYASI (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.952
Cevap
3
Favori
63.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saat 15:00 talihlisi benim.Çok mutluyum valla ilk defa bişey kazandım bu kampanyalardan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nastyboy

Saat 15:00 talihlisi benim.Çok mutluyum valla ilk defa bişey kazandım bu kampanyalardan.

bi tanede bana ayarlasana be 40 yıl duacın olurum ne olur ne olur lütfen...
  • quote:

Orjinalden alıntı: uzil

quote:

Orjinalden alıntı: nastyboy

Saat 15:00 talihlisi benim.Çok mutluyum valla ilk defa bişey kazandım bu kampanyalardan.

bi tanede bana ayarlasana be 40 yıl duacın olurum ne olur ne olur lütfen...

Kardeş valla kola içmeyen adamım.Dün misafirler gelmişti 2,5lt Pepsi alındı.Bugün gönderdim çıktı ama elime başka kapak geçerse buraya mutlaka yollarım.
    Denemek isteyen varsa ben şöyle yaptım.Aynen ipod-t kampanyasında Engin abinin söylediği gibi windows saatini güncelledim ve saat başı olmasına 5 saniye kala telefondan yolladım şifreyi.İletildiğinde tam 15:00:00 olmuştu saat.Hadi herkese bol şanslar.
    Gelen mesajın SS'larını akşama atarım.Fotograf çekicek telefon yok şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nastyboy -- 28 Nisan 2008; 15:48:56 >
  • Ya 5-6 tane yolladım hep kontör çıkıyor.
  • Sadece belirledikleri saat araliklarindami yollamak lazim pekii ?
  • 10 tane şifreden 1 aylık paket çıktı 9 tane duvar kağıdı
  • Yarın gidip 24 tane daha alıcam.Bu seferde çıkmazsa yapacak birşey yok artık.Ama şifreleri artık cepten göndericem.Netten bişe çıkmadı 15 tane yolladık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aBaBaDaN

Yarın gidip 24 tane daha alıcam.Bu seferde çıkmazsa yapacak birşey yok artık.Ama şifreleri artık cepten göndericem.Netten bişe çıkmadı 15 tane yolladık.

ne oldu bir sonuç var mı
  • Ah Pepsi ah Ideefixe çek versen , PSP Versen , PS3 versen şimdiye %200 kar etmiştin.
  • quote:

quote:

Yarın gidip 24 tane daha alıcam.Bu seferde çıkmazsa yapacak birşey yok artık.Ama şifreleri artık cepten göndericem.Netten bişe çıkmadı 15 tane yolladık.

ne oldu bir sonuç var mı

Evet dün saat 3 te kazandım sonunda.Aradım gelip saat 6 da bağladılarAncak digitürkün görüntüsü berbat izlenecek gibi değil.Lig tv olmasa hayatta alınmaz yani
  • quote:

quote:

quote:

ne oldu bir sonuç var mı

Evet dün saat 3 te kazandım sonunda.Aradım gelip saat 6 da bağladılarAncak digitürkün görüntüsü berbat izlenecek gibi değil.Lig tv olmasa hayatta alınmaz yani

kaçta hangi saniye nerden nasıl attın bak elimde 3 kapak var ne olur çıksın ya
  • quote:

quote:

quote:

ne oldu bir sonuç var mı

SS görebilirmiyiz gelen mesajı merak ettim gerçekten
  • quote:

Orjinalden alıntı: vaynett

quote:

quote:

quote:

ne oldu bir sonuç var mı

SS görebilirmiyiz gelen mesajı merak ettim gerçekten

Hocam fotoğraf koyacamda şimdi çekecek birşey yok.Yarın fotoğraf makinesi ile çeker gönderirim.Gelen mesajda digitürk kurulumu ve 1 yıllık ekospor paketi kazandın diyo.31 aralığa kadar digiturkü arayıp üyeliğini aktif ettirebilirsin.Şifren şu yazıyo işte.Digitürkü kurmaya gelen elemanlara o şifreyi veriyosun.Toplam masrafım 7.5 lia kablo parası birde 10 lira kola parası oldu.Yarın ss eklerim.Bu arada windows saatini güncelledim saniye 55 teyken gönderdim
  • cepten mi netten mi.bi arkadaşta 55 te cepten göndermişte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzil -- 8 Mayıs 2008; 21:10:35 >
  • quote:

cepten mi netten mi.bi arkadaşta 55 te cepten göndermişte

İnternetten gönderme hocam 10 tane gönderdim boşa gitti bu arada ben saat 16 da kazanmışım 15 değilmiş
  • quote:

quote:

İnternetten gönderme hocam 10 tane gönderdim boşa gitti bu arada ben saat 16 da kazanmışım 15 değilmiş

24 tane idi sanırsam

ALLAH rızası için kullanmıyacaksan ne olur bana cerir misn ne olur yalvarıyorum sana
  • quote:

quote:

quote:

24 tane idi sanırsam

ALLAH rızası için kullanmıyacaksan ne olur bana cerir misn ne olur yalvarıyorum sana

Hayır ya.10 tane kola aldım ilk başta.4 veya 5 tanede okulda içtim.Bu kapaklardan 50 kontör kazandım 5 taneside boşa gitti.Salı günüde gittim 24 tane almaya ancak kazanırsam diye 24 tane almadım 12 tane aldım.İçtiğim 3. kolada kazandım.Şu an dolapta galiba 7 tane daha var.Sanada gönderirim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

24 tane idi sanırsam

Hayır ya.10 tane kola aldım ilk başta.4 veya 5 tanede okulda içtim.Bu kapaklardan 50 kontör kazandım 5 taneside boşa gitti.Salı günüde gittim 24 tane almaya ancak kazanırsam diye 24 tane almadım 12 tane aldım.İçtiğim 3. kolada kazandım.Şu an dolapta galiba 7 tane daha var.Sanada gönderirim

Allah razı olsun senden...
  • @uzil şifreni özelden gönderdim
  • Bilmiyorum arkadaşlarr bu kampadan bişi çıkmadı bir türlü bana sıkıldım şifre göndermekten bu kadar pepsi içen varmıydı memlekette :) windows time , greenwich ( 55 56 57 58 01 02 03 ) bütün saniyelerde gönderdim geçtim 1 yıllığı bir aylık bile yok siteden cepten gönderdim varmı ipod kazanıp yanına lig tv kazanan arkadaşlarr tebrik etmek istiyorum ( o kadar duvar kağıdını ne yapcaksam sürekli ısrarla sana duvar kağıdı verelim diyorlar :) )
    neysee hala tavsiye vermek isteyenleri beklerim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.