Şimdi Ara

PEPSİ FUTBOL KEYFİ KAMPANYASI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.952
Cevap
3
Favori
63.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet Arkadaşlar PEPSİ'nin Yeni Kampanyası Başlamıştır...

Ödüller 1 Yıllık Lig TV ve 1 Aylık Eko Spor Paketi

12:00 ve 20:00 Saatleri Arasında Saat Başı İlk Gönderen 1 Yıllık Lig Tv,Dakika Başı İlk Gönderen
    1 Aylık Eko Spor Paketi Kazanıyor...

Kampanya 1 Nisan 2008 ve 29 Haziran 2008 Tarihleri Arasında Geçerlidir...

Detaylı Bilgi:http://www.pepsifutbolkeyfi.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GaMeLeCtROniCa -- 1 Nisan 2008; 2:35:59 >
  • Katılım koşullarını dikkatlice okudum bir çakallık var mı diye,galiba yok...Tek şey,eğer 12 ay sonunda herhangi bir işlem talebinde bulunmazsak üyeliğimiz kampanyasız olarak sürdürülecekmiş...Yani 12 ay sonunda kapatabiliriz (Tabi kapattırırken burnundan getiriyorlar orası ayrı)

Hadi hayırlısı diyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyle007 -- 1 Nisan 2008; 2:53:37 >
  • katılmam buna sevmem
  • gönderenin taaaaaaa
  • Dakika başımı.:S Ozaman çok rahat kazanmak.
  • ilk bir yıllık benim.
  • Peki bunu kazansak bile dekoder/receiver ve çanak anteni ücretsiz bağlayacaklar mı? Onları kendimiz alacaksak hiçbir anlamı olmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Umutcan

Peki bunu kazansak bile dekoder/receiver ve çanak anteni ücretsiz bağlayacaklar mı? Onları kendimiz alacaksak hiçbir anlamı olmaz.

Bence de hi. bir anlamı olmaz. Ya bu arada ben kampanya ile ilgili bilgi bulamadım nerden ulaşıyoruz.
  • ben duygularımı gösterdim ve bir aylık kazandım
  • BUNLAR saçma sapan şeyler yaaa kola kutusunun üzerinde eski şifreler geçerlidir diyor şifreyi gönderdim 1 aylık eko spor paketi kazandın diye bir mesaj geldi...hem geçersiz şifre hem kazandın yani...
    ondan sonra bir şifre verdiler digitürkün numarasıyla beraber aradım bu defa kutu koallar geçersiz en az 1.5 litrelik veya 2.5 litrelik pepsi olması gerekiyormuş nasıl olur yaaaa
    hem kutunun üzerinde yazıyor hem de digitürk kabul etmiyor ...üstelik eko spor paketi 1 aylık olan tam bir kazık ilk ay ücretsiz ama 30 ytl kurulum ücreti ve ondan sonra aylık 62. ytl olmak üzere 1 yıllık sözleşme mecburiii
    pepsiye de digitürke de saçma salak bir kampanya yapmışlar
    ekospor paketi kazananalar bi sonraki 1 yıllık lig tv kampanyasına katılamıyorlar tam bir saçmalık yani...uzak durun bence
    tam bir komedi arkadaşlar valla sinirimden gülüyorum artık...
    yeni bir pepsi kutu kola aldım üzerinde kampanyalı ürün bu kapağı gönderin 1 yılıık veya 1 aylık ekospor paket kazanın diyor digitürk kabul etmiyor üstelik kutu şu anda elimde eski şifreler (Duygularını göster)geçerlidir diyor..ben gönderdim digitürk için geçersiz şifre yazıyor pepsinin sayfasında ..böyle olmasına rağmen kazandın mesajı geldi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaynett -- 1 Nisan 2008; 14:10:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: vaynett

BUNLAR saçma sapan şeyler yaaa kola kutusunun üzerinde eski şifreler geçerlidir diyor şifreyi gönderdim 1 aylık eko spor paketi kazandın diye bir mesaj geldi...hem geçersiz şifre hem kazandın yani...
    ondan sonra bir şifre verdiler digitürkün numarasıyla beraber aradım bu defa kutu koallar geçersiz en az 1.5 litrelik veya 2.5 litrelik pepsi olması gerekiyormuş nasıl olur yaaaa
    hem kutunun üzerinde yazıyor hem de digitürk kabul etmiyor ...üstelik eko spor paketi 1 aylık olan tam bir kazık ilk ay ücretsiz ama 30 ytl kurulum ücreti ve ondan sonra aylık 62. ytl olmak üzere 1 yıllık sözleşme mecburiii
    ekospor paketi kazananalar bi sonraki 1 yıllık lig tv kampanyasına katılamıyorlar tam bir saçmalık yani...uzak durun bence

ben dememişmiydim amaa...
  • quote:

Orjinalden alıntı: warriour

quote:

Orjinalden alıntı: vaynett

BUNLAR saçma sapan şeyler yaaa kola kutusunun üzerinde eski şifreler geçerlidir diyor şifreyi gönderdim 1 aylık eko spor paketi kazandın diye bir mesaj geldi...hem geçersiz şifre hem kazandın yani...

ben dememişmiydim amaa...

ben açtırdım bir yamuk yaparlarsa ki yapıyorlar digiwebe girip size ulaşalım bölümünden sert bir msj yazın yarım saat içinde arayıp açtılar
  • boşyere katılamyın bence digiturk bu güven olmaz son dk da bir madde eklerler bu üyeliği alanlar 1 yıl üye olmak zorunda diye kalırsınız ortada

dsmart ne yaptı aylık ücret yok dedi milleti kandırdı topladı sonradan şak diye madde çıakrdı kontor diye millet apışıp kaldı kimse itiraz edemedi çünkü harbiden aylık ücret yoktu

bu devirde kimse afedirsiniz ama ditmeceği eşeğin önüne karpuz kabuğu atmazlar.
  • Yine olmuyor, 5 kontör geldi.
  • 1 aylık ok kötü ama 1 yıllık olan bedava üyelik şartları gayet iyi

katılım koşullarını okumanızı tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokhansar

1 aylık ok kötü ama 1 yıllık olan bedava üyelik şartları gayet iyi

katılım koşullarını okumanızı tavsiye ederim

zaten digitrk üyelerine özel 1 aylık olan 12 defa kazansan 1 yıl izlersin işte hemde her dakka başı şansın var
  • keşke daha çeşitli başka hediyelerde koysalardı
  • Hayır ama yine de saatbaşı kazandığın 1 yıllık aboneliğin şartları farklı...Kurulum ücreti falan yok,daha farklı maddeleri.....
  • Dijitürk kampanyası sadece EUTELSAT uydulu abonelikleri kapsar
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozbrme1

Dijitürk kampanyası sadece EUTELSAT uydulu abonelikleri kapsar

BU NE DEMEK ACABA?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.