Şimdi Ara

PEPSİ FUTBOL KEYFİ KAMPANYASI (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.951
Cevap
3
Favori
63.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün 2 tane kod yolladım hiç msj dahi gelmedi telefona. ondan sonra bi tane daha yolladım onun ki geldi 5 kontö kazandınız die ama diğer 2 msjdan ses seda yok. bari 5 er kontör çıksaydı...
  • aBaBaDaN nickli arkadaşın söylediklerini dikkate aldım. İnternetten bir çok katılım yapmasına rağmen kazanamadığı ama telefondan gönderip kazandığını söylemişti. Ve kazanalar arasında internetten şifre göndererek kazandığını belirten kimse olmadı ya da bn fark edemedim. Telefondan göndermeye kara verdim.
    Bilgisayarınızda bulunan windows saatinin üzerine gelerek çift tıkladığınızda açılan pencerede üstte bulunan sekmelerde internet saati yer alıyor. Tıkladığınız zaman orada yer alan şimdi güncelleştir butonuna tıkladığınız an güncelleştirme işlemi başlıyor ve beklemeniz gerektiğini söylüyor 5 - 10 saniye gibi bir kısa sürede işlem gerçekleşiyor ve size bunu yazılı olarak bildiriyor. Saat güncelleştirme işlemini yaptıktan sonra sıra şifreyi yazarak gözleri saate kenetlemeniz lazım. Ben tam saate 5 saniye kalaörneğin 15.59.55 de gönder tuşuna bastım. Sms tam 5 saniye sonra gönderildi ve bir kaç dakika sonra kazandığımı belirten mesaj geldi.

Bence sizde istekli olduğunuz takdirde sizde kazanacsınız. Kazanmanız dileğiyle.
  • arkadaşlar şifresi olan varmıı bana pm den yolyblrm i
  • Banada banada lütfen......
  • fazla şifresi olan varsa bende rica edebilirmiyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeSCeNT

aBaBaDaN nickli arkadaşın söylediklerini dikkate aldım. İnternetten bir çok katılım yapmasına rağmen kazanamadığı ama telefondan gönderip kazandığını söylemişti. Ve kazanalar arasında internetten şifre göndererek kazandığını belirten kimse olmadı ya da bn fark edemedim. Telefondan göndermeye kara verdim.
    Bilgisayarınızda bulunan windows saatinin üzerine gelerek çift tıkladığınızda açılan pencerede üstte bulunan sekmelerde internet saati yer alıyor. Tıkladığınız zaman orada yer alan şimdi güncelleştir butonuna tıkladığınız an güncelleştirme işlemi başlıyor ve beklemeniz gerektiğini söylüyor 5 - 10 saniye gibi bir kısa sürede işlem gerçekleşiyor ve size bunu yazılı olarak bildiriyor. Saat güncelleştirme işlemini yaptıktan sonra sıra şifreyi yazarak gözleri saate kenetlemeniz lazım. Ben tam saate 5 saniye kalaörneğin 15.59.55 de gönder tuşuna bastım. Sms tam 5 saniye sonra gönderildi ve bir kaç dakika sonra kazandığımı belirten mesaj geldi.

Bence sizde istekli olduğunuz takdirde sizde kazanacsınız. Kazanmanız dileğiyle.

walla ben tam 4 digitürk kazandım farklı numaralara ama hepsinide siteden yolladım....55-60 kapak toplamda yollamışımdır...ama dedikleri gibi 3-4 saniye erken yollamak lazım
  • şifre bende var pm den yollayabilirim isteyenlere
  • hocam alayım ben ..
  • ben 3 tane 1 yıllık kazandım.1 arkadaş benden aldığı taktikle 1 yıllık kazandı.bi arkadaşa 12 ayı tamamlayıp 30 ytl vererek 1 yıllık açtırdık.hep internet yolladık.
  • kampanya uzatılmış arkadaşlar ayriyeten artık her saat başı 2 kişi her dakika başı 2 kişi diye değiştirilmiş...
  • Elınde sıfre olan var pm den alabılırmıyım lutfen :S
  • 30 Haziran - 15 Ağustos tarihleri arasında Pepsi 2.5lt., 2lt., 1,5lt., 1lt., 330ml.kutu, Pepsi Light 1lt., 330ml. kutu, Pepsi MAx 1,5lt., 1lt. ve 330ml. kutu ürünlerinin kapak ve açma halkalarının altndaki şifreyi 13:00 - 20:00 saatleri arasında her saat başı Turkcell 3323'e kısa mesaj ile ilk gönderen 2 kişi ya dawww.pepsi.com.tr'ye ilk giren 2 kişi Digiturk kurulumu ve 1 yıllık Ekospor paket üyeliği, her dakika başı ilk katılan 2 kişi ise 1 aylık Digiturk Ekospor paketi kazanıyor...

Kampanya hakkında ayrntılı bilgi almak için http://www.pepsifutbolkeyfi.com/

Kampanya uzatıldı arkadaşlar ve kazanma şansı 2 ye arttı. Sizde katılın sizde kazanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Palabıyık -- 2 Temmuz 2008; 14:31:49 >
  • elinde fazla şifresi olan pm den göderebilr mi arkadaşlar....
  • 59:55 deyken birkaç defa cep telefonuyla gönderdim kazanamadım.Acaba yanlış zamanda mı gönderiyorum? Windows saatini güncelledim, telefon nokia
  • dün 1 yıllık ekospor paketi kazandım bu forumu seviyorum ya. burda taktikleri bizimle paylaşan arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyorum. internetten 56dan 57 ye geçerken yollamıştım. 3 saat önce falan kurmaya geldiler sorunsuz bir şekilde hiç bir ücret ödemeden kuruldu. tam 1 yıl lig tv izlicem oley ipod alamamıştım bu iyi oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: B@R!$

dün 1 yıllık ekospor paketi kazandım bu forumu seviyorum ya. burda taktikleri bizimle paylaşan arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyorum. internetten 56dan 57 ye geçerken yollamıştım. 3 saat önce falan kurmaya geldiler sorunsuz bir şekilde hiç bir ücret ödemeden kuruldu. tam 1 yıl lig tv izlicem oley ipod alamamıştım bu iyi oldu

hayırlı olsun arkadaşım...sağolsun pepsi bizi düşünüyor
  • birtek bana çıkmadı herhalde...
  • quote:

Orjinalden alıntı: heysemh

quote:

Orjinalden alıntı: B@R!$

dün 1 yıllık ekospor paketi kazandım bu forumu seviyorum ya. burda taktikleri bizimle paylaşan arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyorum. internetten 56dan 57 ye geçerken yollamıştım. 3 saat önce falan kurmaya geldiler sorunsuz bir şekilde hiç bir ücret ödemeden kuruldu. tam 1 yıl lig tv izlicem oley ipod alamamıştım bu iyi oldu

hayırlı olsun arkadaşım...sağolsun pepsi bizi düşünüyor

sağol dostum. pepsi bizi, bizde pepsiyi seviyoruz
  • Sonunda bende kazandım arkadaşlar

Kazanma hikayemi anlatayım ;

Saat 2 de yollamıştım en başta telefona msj geldi 5 kontor kazandınız diye. Sonra msnden komşu msj attı şifre yolladım msj gelmedi diye . Şifremi yediler kandırdılar diye ağlıyo , bende içimden gülüyorum :D . 5 dakka sonra kapıyı çaldı , bana telefonu gösteriyor. Pis pis sırıtıyor :S . Baktım digiturk kurulumu ve 1 yıllık ekospor paket yazıyor. 6 lı kutu kolamı aldım onun eve geçtik saat başını beklemeye başladık. Saat 3 oldu aynı gönderdi taktikle banada gönderdik . 1 dakka sonra mesaj geldi 1 aylık ekospor paketi kazandınız :S Neyse saat 4 ü bekliyoruz . Saat 4 oldu sonunda yine gönderdi komşu aynı taktikle . Hobaaa mesaj geldi , 1 aylık ekospor paketi kazandınız :S (gülsem mi ağlasam mı :D ) Neyse bir dahaki saati bekliyoruz. Saat oldu 5 yine gönderdi komşu . Telefona msj gelmesini bekliyoruz gelmiyo. (komşuya çıktığında msj 5 dakika geç gelmiş) 2 dakika oldu gelmiyo 5 dakika oldu gelmiyo tabi bizi bi heyecan kapladı. :D 15 dakika oldu gelmiyo heycanımız yavaş yavaş bitiyor . 1 saat oldu gelmedi ümitleri kestik. Saat 7 gibi pepsi ye mail attım . Şifre gönderdik telefona ne kazandığımıza dair mesaj gelmedi diye. Sonra çıktım dışarı gezdim geldim. Tam eve adımımı attım msj geldi . Digiturk kurulumu ve 1 yıllık ekospor paketi kazandınız Şuan elimde 4 tane 1 aylık , 1 tane 1 yıllık var

Okuduğunuz için teşekkürler.

İnşallah sizede çıkar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Thema

Sonunda bende kazandım arkadaşlar

Kazanma hikayemi anlatayım ;

Saat 2 de yollamıştım en başta telefona msj geldi 5 kontor kazandınız diye. Sonra msnden komşu msj attı şifre yolladım msj gelmedi diye . Şifremi yediler kandırdılar diye ağlıyo , bende içimden gülüyorum :D . 5 dakka sonra kapıyı çaldı , bana telefonu gösteriyor. Pis pis sırıtıyor :S . Baktım digiturk kurulumu ve 1 yıllık ekospor paket yazıyor. 6 lı kutu kolamı aldım onun eve geçtik saat başını beklemeye başladık. Saat 3 oldu aynı gönderdi taktikle banada gönderdik . 1 dakka sonra mesaj geldi 1 aylık ekospor paketi kazandınız :S Neyse saat 4 ü bekliyoruz . Saat 4 oldu sonunda yine gönderdi komşu aynı taktikle . Hobaaa mesaj geldi , 1 aylık ekospor paketi kazandınız :S (gülsem mi ağlasam mı :D ) Neyse bir dahaki saati bekliyoruz. Saat oldu 5 yine gönderdi komşu . Telefona msj gelmesini bekliyoruz gelmiyo. (komşuya çıktığında msj 5 dakika geç gelmiş) 2 dakika oldu gelmiyo 5 dakika oldu gelmiyo tabi bizi bi heyecan kapladı. :D 15 dakika oldu gelmiyo heycanımız yavaş yavaş bitiyor . 1 saat oldu gelmedi ümitleri kestik. Saat 7 gibi pepsi ye mail attım . Şifre gönderdik telefona ne kazandığımıza dair mesaj gelmedi diye. Sonra çıktım dışarı gezdim geldim. Tam eve adımımı attım msj geldi . Digiturk kurulumu ve 1 yıllık ekospor paketi kazandınız Şuan elimde 4 tane 1 aylık , 1 tane 1 yıllık var

Okuduğunuz için teşekkürler.

İnşallah sizede çıkar...

e iyide çok güzel anlatmışsında o taktik neymiş bizede söylesen yada yerimize yapsan...

ha bu arada hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzil -- 6 Temmuz 2008; 22:43:06 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.