Şimdi Ara

PEPSİ FUTBOL KEYFİ KAMPANYASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.951
Cevap
3
Favori
63.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 210
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 7 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • appachii (153 mesaj) :Fatih: (131 mesaj) NetX (84 mesaj) desing (78 mesaj) Nero Bianco (76 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> PEPSİ FUTBOL KEYFİ KAMPANYASI
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    908 Mesaj
    dün 2 tane kod yolladım hiç msj dahi gelmedi telefona. ondan sonra bi tane daha yolladım onun ki geldi 5 kontö kazandınız die ama diğer 2 msjdan ses seda yok. bari 5 er kontör çıksaydı...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    571 Mesaj
    aBaBaDaN nickli arkadaşın söylediklerini dikkate aldım. İnternetten bir çok katılım yapmasına rağmen kazanamadığı ama telefondan gönderip kazandığını söylemişti. Ve kazanalar arasında internetten şifre göndererek kazandığını belirten kimse olmadı ya da bn fark edemedim. Telefondan göndermeye kara verdim.
    Bilgisayarınızda bulunan windows saatinin üzerine gelerek çift tıkladığınızda açılan pencerede üstte bulunan sekmelerde internet saati yer alıyor. Tıkladığınız zaman orada yer alan şimdi güncelleştir butonuna tıkladığınız an güncelleştirme işlemi başlıyor ve beklemeniz gerektiğini söylüyor 5 - 10 saniye gibi bir kısa sürede işlem gerçekleşiyor ve size bunu yazılı olarak bildiriyor. Saat güncelleştirme işlemini yaptıktan sonra sıra şifreyi yazarak gözleri saate kenetlemeniz lazım. Ben tam saate 5 saniye kalaörneğin 15.59.55 de gönder tuşuna bastım. Sms tam 5 saniye sonra gönderildi ve bir kaç dakika sonra kazandığımı belirten mesaj geldi.

Bence sizde istekli olduğunuz takdirde sizde kazanacsınız. Kazanmanız dileğiyle.
    |
    |

• Teğmen
    132 Mesaj
    arkadaşlar şifresi olan varmıı bana pm den yolyblrm i
    |
    |
  • Yüzbaşı
    837 Mesaj
    Banada banada lütfen......
    |
    |
  • Yüzbaşı
    701 Mesaj
    fazla şifresi olan varsa bende rica edebilirmiyim
    |
    |
  • Teğmen
    184 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: DeSCeNT

aBaBaDaN nickli arkadaşın söylediklerini dikkate aldım. İnternetten bir çok katılım yapmasına rağmen kazanamadığı ama telefondan gönderip kazandığını söylemişti. Ve kazanalar arasında internetten şifre göndererek kazandığını belirten kimse olmadı ya da bn fark edemedim. Telefondan göndermeye kara verdim.
    Bilgisayarınızda bulunan windows saatinin üzerine gelerek çift tıkladığınızda açılan pencerede üstte bulunan sekmelerde internet saati yer alıyor. Tıkladığınız zaman orada yer alan şimdi güncelleştir butonuna tıkladığınız an güncelleştirme işlemi başlıyor ve beklemeniz gerektiğini söylüyor 5 - 10 saniye gibi bir kısa sürede işlem gerçekleşiyor ve size bunu yazılı olarak bildiriyor. Saat güncelleştirme işlemini yaptıktan sonra sıra şifreyi yazarak gözleri saate kenetlemeniz lazım. Ben tam saate 5 saniye kalaörneğin 15.59.55 de gönder tuşuna bastım. Sms tam 5 saniye sonra gönderildi ve bir kaç dakika sonra kazandığımı belirten mesaj geldi.

Bence sizde istekli olduğunuz takdirde sizde kazanacsınız. Kazanmanız dileğiyle.

walla ben tam 4 digitürk kazandım farklı numaralara ama hepsinide siteden yolladım....55-60 kapak toplamda yollamışımdır...ama dedikleri gibi 3-4 saniye erken yollamak lazım
    |
    |

• Yarbay
    2425 Mesaj
    şifre bende var pm den yollayabilirim isteyenlere
    |
    |
  • Er
    1 Mesaj
    hocam alayım ben ..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    283 Mesaj
    ben 3 tane 1 yıllık kazandım.1 arkadaş benden aldığı taktikle 1 yıllık kazandı.bi arkadaşa 12 ayı tamamlayıp 30 ytl vererek 1 yıllık açtırdık.hep internet yolladık.
    |
    |
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    kampanya uzatılmış arkadaşlar ayriyeten artık her saat başı 2 kişi her dakika başı 2 kişi diye değiştirilmiş...
    |
    |
  • Er
    11 Mesaj
    Elınde sıfre olan var pm den alabılırmıyım lutfen :S
    |
    |
  • Yüzbaşı
    571 Mesaj
    30 Haziran - 15 Ağustos tarihleri arasında Pepsi 2.5lt., 2lt., 1,5lt., 1lt., 330ml.kutu, Pepsi Light 1lt., 330ml. kutu, Pepsi MAx 1,5lt., 1lt. ve 330ml. kutu ürünlerinin kapak ve açma halkalarının altndaki şifreyi 13:00 - 20:00 saatleri arasında her saat başı Turkcell 3323'e kısa mesaj ile ilk gönderen 2 kişi ya dawww.pepsi.com.tr'ye ilk giren 2 kişi Digiturk kurulumu ve 1 yıllık Ekospor paket üyeliği, her dakika başı ilk katılan 2 kişi ise 1 aylık Digiturk Ekospor paketi kazanıyor...

Kampanya hakkında ayrntılı bilgi almak için http://www.pepsifutbolkeyfi.com/

Kampanya uzatıldı arkadaşlar ve kazanma şansı 2 ye arttı. Sizde katılın sizde kazanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Palabıyık -- 2 Temmuz 2008; 14:31:49 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    419 Mesaj
    elinde fazla şifresi olan pm den göderebilr mi arkadaşlar....
    |
    |
  • Binbaşı
    1520 Mesaj
    59:55 deyken birkaç defa cep telefonuyla gönderdim kazanamadım.Acaba yanlış zamanda mı gönderiyorum? Windows saatini güncelledim, telefon nokia
    |
    |
  • Yüzbaşı
    908 Mesaj
    dün 1 yıllık ekospor paketi kazandım bu forumu seviyorum ya. burda taktikleri bizimle paylaşan arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyorum. internetten 56dan 57 ye geçerken yollamıştım. 3 saat önce falan kurmaya geldiler sorunsuz bir şekilde hiç bir ücret ödemeden kuruldu. tam 1 yıl lig tv izlicem oley ipod alamamıştım bu iyi oldu
    |
    |
  • Teğmen
    184 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: B@R!$

dün 1 yıllık ekospor paketi kazandım bu forumu seviyorum ya. burda taktikleri bizimle paylaşan arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyorum. internetten 56dan 57 ye geçerken yollamıştım. 3 saat önce falan kurmaya geldiler sorunsuz bir şekilde hiç bir ücret ödemeden kuruldu. tam 1 yıl lig tv izlicem oley ipod alamamıştım bu iyi oldu

hayırlı olsun arkadaşım...sağolsun pepsi bizi düşünüyor
    |
    |

• Teğmen
    212 Mesaj
    birtek bana çıkmadı herhalde...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    908 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: heysemh

quote:

Orjinalden alıntı: B@R!$

hayırlı olsun arkadaşım...sağolsun pepsi bizi düşünüyor

sağol dostum. pepsi bizi, bizde pepsiyi seviyoruz
    |
    |

• Binbaşı
    1619 Mesaj
    Sonunda bende kazandım arkadaşlar

Kazanma hikayemi anlatayım ;

Saat 2 de yollamıştım en başta telefona msj geldi 5 kontor kazandınız diye. Sonra msnden komşu msj attı şifre yolladım msj gelmedi diye . Şifremi yediler kandırdılar diye ağlıyo , bende içimden gülüyorum :D . 5 dakka sonra kapıyı çaldı , bana telefonu gösteriyor. Pis pis sırıtıyor :S . Baktım digiturk kurulumu ve 1 yıllık ekospor paket yazıyor. 6 lı kutu kolamı aldım onun eve geçtik saat başını beklemeye başladık. Saat 3 oldu aynı gönderdi taktikle banada gönderdik . 1 dakka sonra mesaj geldi 1 aylık ekospor paketi kazandınız :S Neyse saat 4 ü bekliyoruz . Saat 4 oldu sonunda yine gönderdi komşu aynı taktikle . Hobaaa mesaj geldi , 1 aylık ekospor paketi kazandınız :S (gülsem mi ağlasam mı :D ) Neyse bir dahaki saati bekliyoruz. Saat oldu 5 yine gönderdi komşu . Telefona msj gelmesini bekliyoruz gelmiyo. (komşuya çıktığında msj 5 dakika geç gelmiş) 2 dakika oldu gelmiyo 5 dakika oldu gelmiyo tabi bizi bi heyecan kapladı. :D 15 dakika oldu gelmiyo heycanımız yavaş yavaş bitiyor . 1 saat oldu gelmedi ümitleri kestik. Saat 7 gibi pepsi ye mail attım . Şifre gönderdik telefona ne kazandığımıza dair mesaj gelmedi diye. Sonra çıktım dışarı gezdim geldim. Tam eve adımımı attım msj geldi . Digiturk kurulumu ve 1 yıllık ekospor paketi kazandınız Şuan elimde 4 tane 1 aylık , 1 tane 1 yıllık var

Okuduğunuz için teşekkürler.

İnşallah sizede çıkar...
    |
    |

• Yarbay
    4868 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Thema

Sonunda bende kazandım arkadaşlar

Kazanma hikayemi anlatayım ;

Saat 2 de yollamıştım en başta telefona msj geldi 5 kontor kazandınız diye. Sonra msnden komşu msj attı şifre yolladım msj gelmedi diye . Şifremi yediler kandırdılar diye ağlıyo , bende içimden gülüyorum :D . 5 dakka sonra kapıyı çaldı , bana telefonu gösteriyor. Pis pis sırıtıyor :S . Baktım digiturk kurulumu ve 1 yıllık ekospor paket yazıyor. 6 lı kutu kolamı aldım onun eve geçtik saat başını beklemeye başladık. Saat 3 oldu aynı gönderdi taktikle banada gönderdik . 1 dakka sonra mesaj geldi 1 aylık ekospor paketi kazandınız :S Neyse saat 4 ü bekliyoruz . Saat 4 oldu sonunda yine gönderdi komşu aynı taktikle . Hobaaa mesaj geldi , 1 aylık ekospor paketi kazandınız :S (gülsem mi ağlasam mı :D ) Neyse bir dahaki saati bekliyoruz. Saat oldu 5 yine gönderdi komşu . Telefona msj gelmesini bekliyoruz gelmiyo. (komşuya çıktığında msj 5 dakika geç gelmiş) 2 dakika oldu gelmiyo 5 dakika oldu gelmiyo tabi bizi bi heyecan kapladı. :D 15 dakika oldu gelmiyo heycanımız yavaş yavaş bitiyor . 1 saat oldu gelmedi ümitleri kestik. Saat 7 gibi pepsi ye mail attım . Şifre gönderdik telefona ne kazandığımıza dair mesaj gelmedi diye. Sonra çıktım dışarı gezdim geldim. Tam eve adımımı attım msj geldi . Digiturk kurulumu ve 1 yıllık ekospor paketi kazandınız Şuan elimde 4 tane 1 aylık , 1 tane 1 yıllık var

Okuduğunuz için teşekkürler.

İnşallah sizede çıkar...

e iyide çok güzel anlatmışsında o taktik neymiş bizede söylesen yada yerimize yapsan...

ha bu arada hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzil -- 6 Temmuz 2008; 22:43:06 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.