Şimdi Ara

PEPSİ FUTBOL KEYFİ KAMPANYASI (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.952
Cevap
3
Favori
63.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün kazananlardan biride ben oldum...ama gelen mesajda yıl sonuna kadar vaktimin olduğu yazıyor o yüzden daha açtırmıcam....
  • walla arkadaslr ben saat 15.00 da gonderdim bu arada trt nin teletext saatine gore 4 sn once gondere tıkladım yani tam olarak 14.59.56 da. zizinle paylasayım dedim.5 dk sonra mesaj geldi 1 yıllık kazanmısım aradım istanbulu anlttım olayı kendi sehrimde ki bayi no verdi bide aktivisyon kodu verdi bilgileri verdim sonra benim sehrin bayii aradım bilgisayara giriş yapılmış dediler müsaitseniz 2 saat icinde gelir kururız dediler tamam dedim eulsata cevrili yeni canak kurdular philips marka receıver verdiler.hic ucret almadılar aktivasyon dahil. 1 yıl sonra kapatabiliyormuşuz cihazı geri alıyorlarmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soner05 -- 3 Haziran 2008; 8:33:24 >
  • şimdi aradım 1 yılı açtırmak için 30 lira aktivasyon ücreti istediler.bu nasıl iş arkadaşlar.enayimi buldular beni.bi el atıverin
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackrebel

şimdi aradım 1 yılı açtırmak için 30 lira aktivasyon ücreti istediler.bu nasıl iş arkadaşlar.enayimi buldular beni.bi el atıverin

şöyle bir el atayım benbana versen şifreni ne ourne istersen veririm..sen yine çıkarabilirsin 10 20 30 pepsi evine kargolayım.kaç kontör istiyonALLAH rızası için ne olur

ya nasıl kazanndın ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzil -- 4 Haziran 2008; 16:39:56 >
  • DG müsteri hizmetleri 30 lira aktivasyon dedi.şimdi şehrimdeki bayi aradı.hiç bir ücret yok dedi aktivasyon dahil.DG müş.hiz.de görüştüğüm eleman yeniydi galiba :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackrebel

DG müsteri hizmetleri 30 lira aktivasyon dedi.şimdi şehrimdeki bayi aradı.hiç bir ücret yok dedi aktivasyon dahil.DG müş.hiz.de görüştüğüm eleman yeniydi galiba :)

Evet aynısı bendede oldu ama sonuçta kendi sehrimdeki bayii nin dediği oldu hiçbir ücret almadılar.Başta dediler eğer pepsi çalıişanıysanız hiçbir ücret yok ama değilseiz 30 ytl aktivasyon parası kuruluma gelen adam epeyi bi laf döktü bizim bilgisayara gelen mesajdada kurulum bilgisi olarak hiçbir ücret alınmayacak yazıyordu dedi.sonuçta onuda almadılar :D şimdi kullanıyorum hiç bir sorun çıkmadı digitürk güzelmiş, bedava olunca daha güzel oluyor ;)
  • benden herhangi bir ücret talep etmediler 2 saatte gelip taktılar..philips marka cihaz taktılar gayet memnunum..
    yollama saatine gelince trt nin saatine göre yollamadım bayağı saniye fark vardı..
  • Saat : time.windows'a ayarlıydı. ; güncelleme yapın son dakikaya girince...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Oğuzcana

Saat : time.windows'a ayarlıydı. ; güncelleme yapın son dakikaya girince...

kaçıncı saniyede cepten mi n etten mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: uzil

quote:

Saat : time.windows'a ayarlıydı. ; güncelleme yapın son dakikaya girince...

kaçıncı saniyede cepten mi n etten mi

Dostum valla belli olmuyor ben yanlışlıkla saat başı gönderdim çıktı bana ..ama bir arkadaş cepten 55 te göndermiş ona da çıkmış pepsi kod var mı?
  • yahu elimde kod da kalmadı deliricem ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzil -- 6 Haziran 2008; 10:12:55 >
  • Ben 13:59.58'de yolladım ; internetten.
  • time.windowstan güncelleme yapmıyor. rpc hatası veriyor. nası hallederim saat işini ?
  • quote:

Ben 13:59.58'de yolladım ; internetten.

dostum sen bu saniyede netten gönderdiğine eminmisin çünkü kaç defa denedim geç gidiyor mesaj netten yani şöyle 58. saniyede bastığım zaman 05 te ulaşıyor ben 56 dan 57 ye girerken göndermiştim kazandığımda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaynett -- 8 Haziran 2008; 23:04:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: LafAramızdaFısFıs

quote:

dostum sen bu saniyede netten gönderdiğine eminmisin çünkü kaç defa denedim geç gidiyor mesaj netten yani şöyle 58. saniyede bastığım zaman 05 te ulaşıyor ben 56 dan 57 ye girerken göndermiştim kazandığımda

evet bende öyle yapmıştım 56-57. sn yede göndere tıkladım kazandım ;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: soner05

quote:

Orjinalden alıntı: LafAramızdaFısFıs

quote:

evet bende öyle yapmıştım 56-57. sn yede göndere tıkladım kazandım ;)

Ben kazanmadan önce pepsiyi arayıp sordum trt saatini baz alıyoruz dediler...trt saati ise windows saatinden 3 saniye daha ileri de biz windowsa göre ayarlıyoruz ..trt saatine göre 30 şifre gönderdim baktım tık yok..ben de ıpod touch kazandığım gibi windows saatine göre yolladım ve oldu yani en mantıklısı windows saatine göre 57 felan yollamak
  • Evet bende kurulum ve 1 yıllık ekospor paketi kazandım. Teşşekkürler pepsi.
    Ben saat 16.00 talihlisiyim.
    Mesajı aldıktan hemen sonra telefon edip kurulmasını istedim ve yarın kuracaklarını söylediler.
    Keşke aytaç kampanyasını da görseydim ve katılsayıdım.
    Bu arada bende windows saatini güncelleştirdim ve 5 saniye kala gönderdim.
    İnternet üzerinden değil telefondan mesaj çektim.
    Üstelik Gönderdiğim 4. Kapağa çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Palabıyık -- 22 Haziran 2008; 14:25:50 >
  • Arkadaşlar,

time.windows.com dan nasıl güncelleme yaptığını yazabilecek bir arkadaş var mı? Bu siteye girdiğimde NTP services diye bir yer çıkıyor. saat güncellemesi için yapılacak işlem nedir?

kısaca birisi yazabilirse çok sevinirim.
  • siteden değil galiba kedni pc nin saat ine tıkla internet saatin diye bi yer orda güncellemye bas senin saatini güncwelliyor
  • kazanan arkadaşlar nasıl yapıyorsunuz bi kez anlatın bizde o şekilde gönderelim bizde kazanalım windows saatine göre mi trt ye göremi
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.